łączenie armi

  • Rozpoczynający wątek pizmakk
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
jest przewidziane w przyszłosci łaczenie armi z kilku wiosek w celu napadu na inną? wtedy to by dopiero były wojny :]
 

DeletedUser

Guest
Odp: łączenie armi

Nie te czasy Bitwa pod Grundwaldem będzie troche później
 

DeletedUser17915

Guest
Odp: łączenie armi

jest przewidziane w przyszłosci łaczenie armi z kilku wiosek w celu napadu na inną? wtedy to by dopiero były wojny :]

Po 1. Nie ten dział bo z tego co zrozumiałem (A zrozumieć trudno) to chyba jest pytanie:confused:
Jeżeli tak to odp: Nie można łączyć armii z kilku wiosek.
Jeżeli to miała być propozycja, to Po 1.Brak Sondy, a Po 2.Lipny pomysł.
A jeżeli to było pytanie do adminów, czy będzie można to chyba nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22032

Guest
Odp: łączenie armi

tak, tylko pomyśl o słabszych osobach, gdy z innego K przyjdą osoby co mają po 40 wiosek a ci z drugiej strony po 2...
byłaby wojna że hej, jeden atak +4x szlachta i cała zabawa na nic ...
 

DeletedUser20233

Guest
Odp: łączenie armi

a jakby szlahtow sie nie dalo laczyc tak by mozna zrobic ....?
 

DeletedUser

Guest
Odp: łączenie armi

Według mnie to źle,że nie można łączyć:mad:
 

DeletedUser22032

Guest
Odp: łączenie armi

ciekawe co byś zrobił jakby na ciebie leciały 4 zagrody lekkiej a ty jesteś sam z 2 wiochami i jeszcze w plemieniu nikt nie odpisuje na prośby o pomoc ... to nie jest OGame ..
 

DeletedUser

Guest
Odp: łączenie armi

jest przewidziane w przyszłosci łaczenie armi z kilku wiosek w celu napadu na inną? wtedy to by dopiero były wojny :]

nie rób z plemion Ogame...może ułatwiło by to gre ale tylko tym którzy mają więcej wiosek, ale wtedy ci słabsi mieliby małe szanse żeby sie obronić
 

DeletedUser20917

Guest
Odp: łączenie armi

też kiedyś mnie to wkurzało ale zmieniłem zdanie, gdy kiedyś dostałem cynk, że będą na mnie ataki i 30 zagród offa rozbiło się o moją jedną wioseczkę w ciągu 1 minuty;) Jakby te 30 zagród offa przyszło jako jedna armia nic bym nie wskórał.
 

DeletedUser8935

Guest
Odp: łączenie armi

Chory pomysł zepsuje grę w plemiona a poza tym gdzie sonda ? :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: łączenie armi

rozumiem, ze mimo formy pytania, temat jest propozycja.
Przeciw, za bardzo by to ulatwilo zadanie atakujacym. chociaz raporty by byly bardzo fajne z tego. milion toporkow i pol miliona lekkiej...
 

DeletedUser22032

Guest
Odp: łączenie armi

hehe :] no raporty były by jak walki gigantów na OGame :] albo new-game tam to dopiero :] hihi
 

DeletedUser16572

Guest
Odp: łączenie armi

Nie ma sondy. A pomysł niezbyt fajny. Jak już osoby wyżej pisały, to nie jest OGame...
 

DeletedUser10539

Guest
Odp: łączenie armi

Dla tego przestałem grać w ogame. Lipa straszna. Masz 5 wiosek, kleisz sobie przez 2 tygodnie armię, a tu ci wpada typek co ma 20 wiosek z armią 4 razy silniejszą od twojej i masz lipę. Co wtedy ucieczka z wioski?

Sory nie chciałbym ślęczeć w plemionach po to by nie stresować się przy piwie że moje 2 tygodniowe przygotowania do przejęcia wioski rozsypią się w pył.

Tak jak teraz jest OK.

Wolałbym żeby wprowadzono większy nacisk na dowodzenie wojskami - znaczy się: wioska Y nie ma własnego woja, wojska z wioski X stoją w wiosce Y. Z wioski Y wysyłam wojska do wioski Z. Dzięki czemu nie marnuję czasu na zawracanie wojsk do wioski macierzystej i potem przesyłania ich do innej wioski - ale w takim przypadku przydałby się chyba limit zagrody żeby nie ułatwić obrony. :p Co wy na to? :)
 

DeletedUser18015

Guest
Odp: łączenie armi

jest przewidziane w przyszłosci łaczenie armi z kilku wiosek w celu napadu na inną? wtedy to by dopiero były wojny :]

Gracz z TOP10 serwera połączy swoje wojo to co wtedy będzie??
armia licząca milion wojaków BeZ SeNsU!
 

DeletedUser15753

Guest
Odp: łączenie armi

tak, tylko pomyśl o słabszych osobach, gdy z innego K przyjdą osoby co mają po 40 wiosek a ci z drugiej strony po 2...
byłaby wojna że hej, jeden atak +4x szlachta i cała zabawa na nic ...

Oh yeah, jak ja kocham takich ekspertów :D Gdyby była sonda, postawiłbym na NIE!
 

DeletedUser21389

Guest
Odp: łączenie armi

Wolałbym, żeby można było łączyć armie, to by było fajne nawet, ale mocniejsi gracze mieliby wiele większą przewagę więc niestety odpada.
 

DeletedUser17834

Guest
Odp: łączenie armi

kicz dzicz i chołota...


Łączenie wiosek chory pomysł bo by każdy przebił jaki koldwiek bunkier wioski.

nikt by nie miał szans na spokojną grę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry