[Pasek] Łączenie rozpisek z plemiona-planer.pl

AGH Szary

Chłop
Wynik reakcji
11
Skrypt łączący rozpiski z plemiona-planer.pl
Łączy dwie lub więcej rozpisek w formacie tekstu prostego, rozszerzonego lub dla zastępcy z plemiona-planer.pl. Konkretne rozpiski wklejamy w notatkach, skrypt następnie łączy wszystkie dostępne zakładki, sortuje po dacie wysłania (od najwcześniejszych do najpóźniejszych) i wkleja do nowej zakładki lub zakładek w zależności od ich wielkości.

Wystarczy wkleić do notatek rozpiski w odpowiednim formacie, a skrypt po uruchomieniu automatycznie utworzy nowe zakładki. W razie jakiś wątpliwości zachęcam do pisania w tym temacie :)


Changelog


v0.9.2 (17.01.2024)
  • Naprawienie błędu, który uniemożliwiał poprawne łączenie rozpisek.
  • Dodanie opcji wprowadzanej przez użytkownika, która pozwala na obsługę kilku formatów rozpisek (tekst prosty, nowy i stary tekst rozszerzony, tekst dla zastępcy).
JavaScript:
javascript:
window.settings = {
  // Format rozpiski.
  scheduleFormat: "extendedText"
};

$.getScript("https://media.innogamescdn.com/com_DS_PL/skrypty/ScheduleMerger.js"); void(0);
  • scheduleFormat
    Format całej rozpiski. Możliwe opcje do ustawienia:
    • basicText - tekst podstawowy;
    • extendedText - nowy tekst rozszerzony (domyślnie);
    • oldExtendedText - stary tekst rozszerzony;
    • sittersText - tekst dla zastępcy.
    Przykład:
    JavaScript:
    scheduleFormat: "oldExtendedText"

v0.8 (20.09.2022)
Skrypt łączący rozpiski z plemiona-planer.pl
Łączy dwie lub więcej rozpisek w formacie tekstu prostego, rozszerzonego lub dla zastępcy z plemiona-planer.pl. Konkretne rozpiski wklejamy w notatkach, skrypt następnie łączy wszystkie dostępne zakładki, sortuje po dacie wysłania (od najwcześniejszych do najpóźniejszych) i wkleja do nowej zakładki lub zakładek w zależności od ich wielkości.
JavaScript:
javascript:
$.getScript("https://media.innogamescdn.com/com_DS_PL/skrypty/ScheduleMerger.js"); void(0);
 
Ostatnia edycja:

Rafsaf

Łucznik
Wynik reakcji
946
Podoba mi się :D

Łączy nawet różne rodzaje (proste, rozszerzone), aż dziwne że stworzyłem te wypluwane teksty na tyle generyczne, że daje się to parsować i sklejać, będę miał na uwadze przy ewentualnych zmianach, żeby skrypt nie zrobił kuku.

Choć jak dam gdzieś w notatkach testowo taki tekst "1. XD1" to go też łączy i entery między wysyłkami się rozjechały lekko tak że głupoty wyszły :p

1665943951900.png

Chętnie bym zobaczył source w TS czy JS przed kompilacją
 

AGH Szary

Chłop
Wynik reakcji
11
Podoba mi się :D

Łączy nawet różne rodzaje (proste, rozszerzone), aż dziwne że stworzyłem te wypluwane teksty na tyle generyczne, że daje się to parsować i sklejać, będę miał na uwadze przy ewentualnych zmianach, żeby skrypt nie zrobił kuku.

Choć jak dam gdzieś w notatkach testowo taki tekst "1. XD1" to go też łączy i entery między wysyłkami się rozjechały lekko tak że głupoty wyszły :p

View attachment 42040

Chętnie bym zobaczył source w TS czy JS przed kompilacją

Nie zrobiłem bardzo sztywnego parsowania, bo jest to niepotrzebne, większość osób osiągnie taki efekt jak na siłę będą próbowały sprawdzić skrypt :D
Link do repo, skrypt znajduje się w src/public/ScheduleMergerer.js: https://github.com/Szaroslav/tribal-wars
 

klocha

Pikinier
Wynik reakcji
78
Skrypt przestał działać? Coś się zmieniło w skrypcie lub w plemiona-planer?
 

Rafsaf

Łucznik
Wynik reakcji
946
@klocha
Wydaje mi się że to skrypt nie wytrzymał dodanego tutaj https://github.com/rafsaf/Tribal-Wars-Planer/releases/tag/4.36.0 nowego wyglądu tekstów rozszerzonych, tj:
1700876614995.png
Jak dostajesz linki to możesz sobie wybrać starsze formaty rozpisek i na nich skrypt dalej zadziała - tam zmian nie było. A jeśli ktoś Ci wkleja te rozpiski w wiadomości, to poproś by rozważył zmianę na stary tekst rozszerzony, da się to ustawiać w wysyłanych wiadomościach :p

Względnie najlepsza opcja to pewnie spojrzeć na kod @AGH Szary tu wyżej i spróbować to naprawić i wrzucić poprawkę do supportu, tak by nowy format był wspierany. Nie jestem pewien czy autor gra nadal i czy jest zainteresowany "naprawą" skryptu, na AGH pewnie zaczął się teraz sezon na kolokwia ;)
 

AGH Szary

Chłop
Wynik reakcji
11
@klocha
Wydaje mi się że to skrypt nie wytrzymał dodanego tutaj https://github.com/rafsaf/Tribal-Wars-Planer/releases/tag/4.36.0 nowego wyglądu tekstów rozszerzonych, tj:
Jak dostajesz linki to możesz sobie wybrać starsze formaty rozpisek i na nich skrypt dalej zadziała - tam zmian nie było. A jeśli ktoś Ci wkleja te rozpiski w wiadomości, to poproś by rozważył zmianę na stary tekst rozszerzony, da się to ustawiać w wysyłanych wiadomościach :p

Względnie najlepsza opcja to pewnie spojrzeć na kod @AGH Szary tu wyżej i spróbować to naprawić i wrzucić poprawkę do supportu, tak by nowy format był wspierany. Nie jestem pewien czy autor gra nadal i czy jest zainteresowany "naprawą" skryptu, na AGH pewnie zaczął się teraz sezon na kolokwia ;)

Jestem świadomy błędów, na święta postaram się do tego przysiąść, bo tak - teraz muszę skupić się na studiach z powodu niedogodnego okresu <lol>
 

AGH Szary

Chłop
Wynik reakcji
11
Właśnie wysłałem nową wersję supportowi, żeby została zaakceptowana i uaktualniona. Teraz trzeba tylko poczekać :p Jak zostanie dodany już na serwer, to poinformuję o tym tutaj.
 
Do góry