Łączenie kolejki szkolenia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser153753
  • Data rozpoczęcia

Co ty na to?

  • TAK

    Głosy: 24 70,6%
  • NIE

    Głosy: 8 23,5%
  • POPRAWKI (napisz jakie)

    Głosy: 2 5,9%

  • W sumie głosujących
    34
Status
Zamknięty.

DeletedUser153753

Guest
Witam, wpadłem na to, gdy zobaczyłem moją kolejkę:
kolejka.jpg
<-- moja kolejka

Mój pomysł wygląda następująco: zamiast patrzenia się na bardzo długą kolejkę, moglibyśmy ją skrócić i patrzeć na 2-3 "okienka"
kolejka2.jpg
<-- wygląd po zmianie

Przepraszam za grafikę, ale nie umiem lepiej. Zamieszczam też ankietę, a ta opcja mogłaby być tylko dla KP

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli by było tylko dla KP to na pewno przejdzie, jestem na TAK xD
 

DeletedUser146510

Guest
A jestem na nie :p Tam nie trzeba dużo patrzeć w te kolejki, po prostu patrysz co ci się buduje, i do której(to jest najważniejsze) po czym planujesz nową kolejkę :cool:
Szkoda dodatkowego klikania
 

DeletedUser116373

Guest
Teraz wersja 7.0 posiada funkcję przesuwania poleceń rekrutacji, tak samo jak w ratuszu z kolejką budowania. Jeśli chcesz aby najpierw zrobiły się same piki lub miecze, to wszystkie polecenia rekrutacji pików przesuwasz na górę lub na dół i też masz jedną grupą rekrutacji.
No i zapomniałem dodać, że jest to tylko dla KP ;)
 

DeletedUser153753

Guest
Nie chodziło mi o przekładanie, a o łączenie...
 

DeletedUser116373

Guest
Przekładając polecenia też możesz otrzymać namiastkę tego pomysłu :)
 

DeletedUser125784

Guest
To samo miałem zaproponować.

Opcja oczywiście dla KP.
 

DeletedUser

Guest
hmm mnie się pomysł nie podoba, a to dlatego że np. brakuje mi na coś surki i mogę któreś z poleceń przerwać, oczywiście tracę 10% tego co wydałem na wojska no ale jak pilnie potrzebuje to przerwę, no a jak by było to wszystko w 1 kolejce to tracę więcej, pozatym kto śię gapi na kolejki komu to przeszkadza ?? patrzysz o ktorej koniec i tyle, w premium masz już to w przeglądzie wioski
 

DeletedUser153753

Guest
Niby tak, ale decyzja o przerwaniu i odzyskaniu surków należy do Ciebie, więc to będzie twoja strata.
 

DeletedUser

Guest
Będzie moja strata ale stracę mniej jak nie będzie to zsumowane a ja akurat na coś pilnie potrzebuje to przerwę np. tylko 1 kolejkę 100pików a rsztę zostawie niech się dalej buduje, pozatym jak to ma wyglądać z tym sumowaniem co się na początku buduje.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł fajny. Tylko może lepiej by było pod kolejką rekrutacji dodać przycisk np. "Połącz kolejkę"

kolejkat.png


Po wciśnięciu system sumowałby czasy rekrutacji poszczególnych jednostek.
 

DeletedUser153753

Guest
Podoba mi się twoja wersja :D:D Jest bardziej taka, taka dobra :)
 

DeletedUser

Guest
pomysł mi się podoba...jak chce przed kimś zaszpanowac ile mi sie wojska robi nie chce mi się ich zliczac:D(nie mam KP)
 

DeletedUser

Guest
na tak- mozna by zmniejszać kolejkę na przykład przeciągając 2 odziały :)
 

DeletedUser

Guest
Łączenie kolejki nic nie daje, lepsze byłoby dzielenie kolejki
Tak, czy inaczej na nie.
 

DeletedUser

Guest
a no dzielenie bardziej by się przydało :) Czasem nie masz na coś surki to musisz np całe 8000 pików cofnąć i daje Ci 90% surki. Trochę strat jest
 

DeletedUser

Guest
GaNgStARaPRlZ - ja często daje do kolejki zamiast 8000 pików, 8x1000 bo rzeczywiście zdarza się, że trzeba coś cofnąć. Jednak nawet cofnięcie 8000 pików naraz o strata 40000drewna, czy rzeczywiście to aż tak duża strata, przecież wiadomo, ze nie cofiesz wojsk w niewiadomo ilu wioskach tylko 2-3
 
Status
Zamknięty.
Do góry