Łączenie grup w przeglądach

Jestem na:

  • TAK

    Głosy: 31 93,9%
  • NIE

    Głosy: 2 6,1%

  • W sumie głosujących
    33
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam taki pomysł aby w przeglądach wiosek zamiast możliwości przeglądania jednorazowo tylko jednej grupy wiosek można było zaznaczyć 2 bądź więcej grup jednocześnie. Przykładowo: gracz który ma pogrupowane wioski w następujący sposób: ATAK; OBRONA; K50; K51, mógłby przeglądać np. wszystkie wioski ATAK z kontynentu 50tego jednocześnie. To tylko prosty przykład ale z doświadczenia wiem, że wielu ludzi tworzy zazwyczaj dużo więcej grup niż 4 i każda wioska ma kilka przydziałów. Pomysł nie wpływa na automatyzację rozgrywki a jedynie pomaga w niewielkim stopniu łatwiej ogarnąć konto.


Poniżej jeszcze jeden przykład, tym razem graficzny:
442_grupy.png


Mam nadziej, że w zrozumiały sposób przedstawiłem propozycję.
Zapraszam do głosowania i komentowania.
 

DeletedUser

Guest
Hmm myślę że może się przydać, ale raczej nie przejdzie inaczej niż na premium, jestem na TAK xD
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dobry pomysł :) Nic nie przeszkadza, a zawsze może ułatwić :)
Głos na tak :)
 

DeletedUser

Guest
Świetny i praktyczny pomysł, mam nadzieję, że go wdroża w życie przy kolejnej aktualizacji :)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł bardzo dobry, od dawna mi tego brakuje. Można jeszcze dodać opcję "oprócz" (wtedy zamiast fajeczki wstawia się X). Zaznaczamy np.: atak standard, wioski z k15, oprócz ~do budowy. I żeby działało nie tylko na przeglądach, ale też w rekrutacji masowej i wybijaniu monet
 
Status
Zamknięty.
Do góry