Wyniki wyszukiwania

  1. KnazZo

    Światy 155 i 156 - dyskusja przedstartowa

    Juz nędza z barbami... Nie dość że mało to rozrzucenie ich i graczy woła o pomstę do nieba
  2. KnazZo

    Światy 155 i 156 - dyskusja przedstartowa

    Ja bym zablokował możliwość dyskusji na temat nowych światów i problem by się rozwiązał <lol>
  3. KnazZo

    Światy 155 i 156 - dyskusja przedstartowa

    Światy zaplanowane na jutro, ustawienia znane..., a więc: - jeśli ustawienia Ci odpowiadają to graj - jeśli Ci nie odpowiadają to nie graj i czekaj na kolejne światy proste :) najzabawniejsze, że większość tych płaczków tutaj, to po tygodniu-miesiącu rzucają grę. To gadanie o "super dobrych...
  4. KnazZo

    Światy 155 i 156 - dyskusja przedstartowa

    Przy ilu graczach na serwerze najlepiej dołączyć, by być w okolicy z większą ilością barb? Wgl ma to jakieś znaczenie przy wstępnym? (wtedy rozrzuca losowo czy według jakiegoś algorytmu biorącego pod uwagę czas dołączenia)
  5. KnazZo

    Światy 155 i 156 - dyskusja przedstartowa

    Dobre ustawienia, w szczególności św. 156, ale jest jedna rzecz, którą mam nadzieję poprawicie od świata 150, a mianowicie rozlokowanie wiosek gracza i barbarzyńskich... bo to co się działo dotychczas to padaka... w jednym kwadracie 1-2 barby na duza ilosc graczy, a 'kawałek mapy dalej' 1-2...
  6. KnazZo

    Światy 151 i 152 - dyskusja przedstartowa

    ...dziwisz się? ludzie nie chcą już w to grać :D sam uber-pro super, mega,..Prze Świat JUBILEUSZOWY 150 przyciagnał strasznie mało graczy, a miało tyle grać :D
  7. KnazZo

    Światy 151 i 152 - dyskusja przedstartowa

    Rownież uwazam ze ustawienia bardzo przyjemne, jedyny ból to ta GP :-/ tak to byłby świat idealny...szkoda ze 150 takiego nie dali jak 151 tylko bez gp :)
  8. KnazZo

    Światy 151 i 152 - dyskusja przedstartowa

    wiesz co.. ta farma na 150 to tak jakby wcale jej nie było :D I nie powiem skoro we wrześniu to wypada teraz by było bez farmy, ale mogli 150 zrobić całkowicie bez ograniczenia, a oni tak kombinują bez pojęcia i wychodzi chałtura :D Ja odpuscilem gre na 150, bo ten limit to kpina, w dodatku...
  9. KnazZo

    Światy 151 i 152 - dyskusja przedstartowa

    Te ograniczenie farmienia to tak jak świat bez farmy... Grałem chwilę na 150, ale olałem to ze względu na mierne ograniczenie farmienia.. wiało nudą. Liczyłem, że 152 będzie z nieograniczonym farmieniem i bez GP, a wy znowu dajecie jakaś nedzną chałę z bez farmienia. Może i bym poczekam na 154...
  10. KnazZo

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Zaraz bedę TOP1 xdd :D
  11. KnazZo

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Gotowe: jutro 12:15:51 :D
  12. KnazZo

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    "Prawie gotowe" co za lagi :D
  13. KnazZo

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Ta gra to S.Y.F. -->
  14. KnazZo

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Rozmieszczenie barb - D.N.O., koło mnie pusto a niektórzy mają przy swojej wiosce po 4/5 :D Padaka w ....
  15. KnazZo

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    16.01. 14:16 Trwa wstępne logowanie na świecie 150! » więcej
  16. KnazZo

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Szaleństwo Panie! 3k każdego surówca :rolleyes: W sumie to może tak być ze ktos zalozy plemie przed startem w ktorym bedzie on i jego 20 darm <lol> <lol> <lol>
  17. KnazZo

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Moli dać start na 20, takie przeciaganie tego startu... :D
  18. KnazZo

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Całkiem spoko.. tak "klasycznie" bez wodotrysków typu kościół itd. Szkoda, że Rycka nie ma tylko <glaszcze>
  19. KnazZo

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    No przez te lamenty chyba 150 się opóźni jeśli chodzi o start... Dadzą świat z ograniczonym farmieniem, tak napisał @kmic, więc skończcie już płakać, wylewać swoje żale. Jak wam nie pasuje to zwyczajnie nie grajcie na nim i tyle. Poczekajcie aż puszczą 151 i 152 może wtedy bedzie bez farmy...
  20. KnazZo

    Świat 149 - dyskusja przedstartowa

    150 ruszy też 16.01 ? Nie powiem fajnie by było :rolleyes:<3
Do góry