Wyniki wyszukiwania

  1. snip0r

    S200

    Powolnymi krokami będzie zbliżał się jubileuszowy świat, za pewne ruszy na koniec przyszłego roku. Najlepszą opcją jest, żeby byłby to świat bez farmy. Jakie mocniejsze ekipy przewidujecie na start? Korci żeby po kilkunastu latach wrócić do gry. Wojsen
  2. snip0r

    S150

    Można zacząć dyskusje odnośnie tego świata. Jakie proponujecie ustawienia? Chodzą słuchy o jakiś ekipach które mają wbić?
  3. snip0r

    Najlepszy gracz w historii plemion.

    Jak w temacie, kogo uważacie za najlepszego gracza w historii plemion? Przez tyle lat gry przewinęło się masa graczy, którzy mogliby kandydować do tej roli. Wymienię kilka osób które moim zdaniem mogą kandydować: Shaq- gracz kontrowersyjny ale potrafi wszystko- stworzył NY, znakomity strateg...
  4. snip0r

    Historia plemion

    Założyłem temat aby każdy opisał swoje plemię, na przestrzeni kilku lat, ewentualnie ja jestem wstanie napisać historię poszczególnych plemion na podstawie historii na FO czy rozmowie z poszczególnymi graczami. Na pierwszy rzut idzie HEG które grało w latach 2008-2014, najbardziej utytułowane...
  5. snip0r

    Topowe plemiona- funkcjonowanie

    Tak więc chciałbym rozpocząć dyskusje na temat jak funkcjonują najlepsze plemiona- ich cała organizacja, dowodzenie, organizacja akcji, organizacja obron czy strategia gry. Dobrze byłoby aby każdy napisał jak widzi funkcjonowanie swoich plemion. 1) Kwestie dowodzenie i podejmowania decyzji...
Do góry