Najlepszy gracz w historii plemion.

snip0r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
211
Jak w temacie, kogo uważacie za najlepszego gracza w historii plemion?

Przez tyle lat gry przewinęło się masa graczy, którzy mogliby kandydować do tej roli.
Wymienię kilka osób które moim zdaniem mogą kandydować:

Shaq- gracz kontrowersyjny ale potrafi wszystko- stworzył NY, znakomity strateg jak i taktyk, nie stanowi dla niego różnicy czy gra na specjalu czy zwykłym świecie, potrafi wbijać topki przy 1 wiosce jak i przy 1000. Pierwszą topkę osiągnął na S5- dla większości czasy prehistoryczne. Jego pojedynek na S19 z Nero o topkę punktów przeszedł do historii plemion.

Nero- od dawna nieaktywny, ale na każdym świecie na którym grał wbijał topki jak i zakładał topowe plemiona- 40.

DzA- w praktyce na poważnie grał tylko na 2 światach- S15 jak i S20, ale krążą o nim legendy. Ani razu nie miałem okazji widzieć jak gra. Twórca A.B.C.

Tutens- od 8 lat gra na najwyższym poziomie, wygrał S7, dodatkowo 2 nowsze światy ma wygrane jako top1 punktów.

sqner- gracz który stworzył największą ilość topowych plemion w historii( prawdopodobnie na ponad 10 światach- od S2 do S30).

Najlepszy gracz to nie tylko ten który wyfarmi najwięcej surowców, wbije najwięcej topek na początku, ale to też gracz który zdobywa topki RA, potrafi bronić kilku tysięcy ataków na koncie przy małej ilości deffa czy atakować w inteligetny sposób. Musi potrafić również stworzyć topowe plemię i dowodzić nim niezależnie czy ma 1 czy 1000 wiosek.

Dawniej synonimem top1 był Prezi.
Na pierwszych światach miano najlepszych graczy mieli Zielony Ony czy Szkodniczek. Kto też dziś pamięta graczy pokroju Gajusz Juliusz Cezar, Hapece, Tomi, ProszęNieNistrzMiWioski- Farenhait, Dzonzi czy wielu innych?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser154025

Guest
Jak w temacie, kogo uważacie za najlepszego gracza w historii plemion?

Przez tyle lat gry przewinęło się masa graczy, którzy mogliby kandydować do tej roli.
Wymienię kilka osób które moim zdaniem mogą kandydować:

Shaq- gracz kontrowersyjny ale potrafi wszystko- stworzył NY, znakomity strateg jak i taktyk, nie stanowi dla niego różnicy czy gra na specjalu czy zwykłym świecie, potrafi wbijać topki przy 1 wiosce jak i przy 1000. Pierwszą topkę osiągnął na S5- dla większości czasy prehistoryczne. Jego pojedynek na S19 z Nero o topkę punktów przeszedł do historii plemion.

Nero- od dawna nieaktywny, ale na każdym świecie na którym grał wbijał topki jak i zakładał topowe plemiona- 40.

DzA- w praktyce na poważnie grał tylko na 2 światach- S15 jak i S20, ale krążą o nim legendy. Ani razu nie miałem okazji widzieć jak gra. Twórca A.B.C.

Tutens- od 8 lat gra na najwyższym poziomie, wygrał S7, dodatkowo 2 nowsze światy ma wygrane jako top1 punktów.

sqner- gracz który stworzył największą ilość topowych plemion w historii( prawdopodobnie na ponad 10 światach- od S2 do S30).

Najlepszy gracz to nie tylko ten który wyfarmi najwięcej surowców, wbije najwięcej topek na początku, ale to też gracz który zdobywa topki RA, potrafi bronić kilku tysięcy ataków na koncie przy małej ilości deffa czy atakować w inteligetny sposób. Musi potrafić również stworzyć topowe plemię i dowodzić nim niezależnie czy ma 1 czy 1000 wiosek.

Dawniej synonimem top1 był Prezi.
Na pierwszych światach miano najlepszych graczy mieli Zielony Ony czy Szkodniczek. Kto też dziś pamięta graczy pokroju Gajusz Juliusz Cezar, Hapece, Tomi, ProszęNieNistrzMiWioski- Farenhait, Dzonzi czy wielu innych?

Grałem z DzA na ś50 ;P Chłop ma pojęcie o grze i to bardzo dużo ;))

poxop jedyny post za który postawiłbym Ci flaszke!! :)
 
Wynik reakcji
472
Zgadzam się z poxopem, nie ma takiego gracza :)

Wiele z tych, co wymieniłeś, dziś mogliby już sobie nie poradzić, poza SHAQiem który aktywnie gra. Ale tutaj znów dochodzi kwestia uczciwości - wiele osób uważa, że NY rusza mając mnóstwo deffówek i darmówek, więc co to za problem wbić wtedy TOPkę na starcie ? :)
 

Deleted User - 698773783

Guest
Jakby sobie mogli nie poradzic? nie rozumiem takich wpisów..to DzA czy Nero zapomnieli jak sie gra :D Dzisiejsze plemiona są tak skonstruowane ,ze nawet by można było małpe postawić na froncie i by grała :D Gram od 1 swiata, kojarze wiele nickow i wbrew pozorom jeszcze dużo graczy gra na nowych swiatach i sobie jakoś radzą - problemem są jedynie checi i motywacja. DzA gdyby nie pózny start na 50 zjadłby tych wszystkich prosów z 50 na sniadanie w pózniejszych etapach.

Co do tematu to sie zgadzam SnipOrem, podał najwybitniejszych ale najlepszego nie ma.
 

DeletedUser180001

Guest
Zapomniałeś wymienić wiele graczy którzy nie raz mieli topkę, a na każdym świecie na którym startowali.
Zgadzam się z Poxem, najlepszy gracz to pojęcie względne, jeśli plemiona wygrywają.
Topka często to sprawa indywidualna, i niestety teraz opiera się głównie na darmówkach które dostajemy od naszych współplemieńców.
Jak bym miał liczyć top 1 gracza to tylko światy 1-30 gdzie mało gracze darem zjadali itd.
Gra nie bez przypadku nazywa się plemiona.
Można by też wyznaczyć graczy z plemion top 1 który najwięcej zrobił, najwięcej wysłał wojska na front, siedział zasty po nocach itp.
 

DeletedUser184923

Guest
nie dość ze słaba lista to i tak takiego najlepszego gracza nie ma, są tylko dobrzy gracze:)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
slaba lista i nie ma najlepszego gracza,sa tylko dobrzy i jest takich o wiele wiecej.A cos mi sie zdaje,ze juz taki temat na fo byl.
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
Zgadzam się z poxopem, że nie ma najlepszego gracza, lecz jeśli już musiałbym wytypować takiego gracza, to zdecydowanie dla mnie jest nim 40 aka mc. Grał na każdym świecie trzymając najwyższy poziom grania, dzieki czemu jego skill jest porównywalny do tego jaki posiada shaq czy nero, lub nawet ich pod tym względem przewyższa. To on przez wiele lat swojej gry, poprzez FO uczył grania kolejnych "prosów", którzy mogą dumnie chwalić się że wyszli ze "Szkoły grania w plemiona - 40 aka MC" . Dziwie się że dopiero ja musiałem go wytypować ... .
 
Ostatnia edycja:

yusssuff

Świąteczny Artysta
Wynik reakcji
89
Jakby sobie mogli nie poradzic? nie rozumiem takich wpisów..to DzA czy Nero zapomnieli jak sie gra :D Dzisiejsze plemiona są tak skonstruowane ,ze nawet by można było małpe postawić na froncie i by grała :D Gram od 1 swiata, kojarze wiele nickow i wbrew pozorom jeszcze dużo graczy gra na nowych swiatach i sobie jakoś radzą - problemem są jedynie checi i motywacja.

W dzisiejszych czasach gdy każdy farmi ich taktyki na wiele by się nie zdały ;) Kiedyś gdy ktoś farmił to był wiele do przodu a teraz niekoniecznie.
 

DeletedUser30951

Guest
Tu nie ma najlepszego...liczy się ten moment i ta gra ...moment za chwilę i gra jutro będzie inna...a gracz już nie najlepszy :)
 

DeletedUser179508

Guest
Może nie najlepszy ale dobry w jakiejś dziedzinie.
Można mówić o jednych z lepszych graczy w obronie albo w ofensywie.
Ale tak to nie ma najlepszego gracza.

Jak to mówią na kozaka znajdzie się jeszcze większy kozak ;)
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
przeczytałem post - ok fajnie w miare obiektywnie opisane osiągnięcia kilku graczy, czy najlepszych - posty poniżej pokazują - nie koniecznie.
popatrzyłem na datę postu - ok, haloowen, wspominki duchów i te sprawy ;)
jeszcze raz przeczytałem posta

...
Najlepszy gracz to nie tylko ten który wyfarmi najwięcej surowców, wbije najwięcej topek na początku, ale to też gracz który zdobywa topki RA, potrafi bronić kilku tysięcy ataków na koncie przy małej ilości deffa czy atakować w inteligetny sposób. Musi potrafić również stworzyć topowe plemię i dowodzić nim niezależnie czy ma 1 czy 1000 wiosek....

co do tego się zgodzę
ale dałbym tu jeszcze jeden warunek - do s50 i po s50
Myślę że granica s50 dla wielu legend jest nie do przeskoczenia, weszło nowe pokolenie - "wyszczekanej gimbazy" gdzie ona prowadzi prym w topkach, może i jakiś rodzynek ze starej szkoły się trafi gdzieś na nowym świecie ale to już będzie jako dryfująca kra pośród lodowców krętactw, przekrętów i zagrywek poniżej pasa jak zdrady, podchody czy inne nowe pomysły byle by wygrac świat w rok a nie jak jakiedyś w kilka lat.
Wg mnie nie można jednoznacznie teraz na przekroju 97 światów znaleźć tego jednego czy listę tych jedynych, bo się nie da - to tylko lub aż 9 lat mineło więc na przełomie tych światów wiele się pozmieniało.
 
Wynik reakcji
1.151
Czemu na tej liście nie ma adeq ? Taki pro gracz a go tu nie ma jak to się przechwalał że on będzie graczem wszechczasów :D

Dodajcie broniara mi tu bo on wymiata :D
 

DeletedUser167118

Guest
Bez czytania tego tematu..

Meff i Adeq :}


Oczywiście zgadzam się że nie ma najlepszego grajka, ale wymieniłem swoje typy graczy których mogłem obserwować:}
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jestem zawiedziony , gracze zaczynajacy 2-3 lata temu powinni miec moj nick na scianie w przepieknej ramce ^^

i tak btw , jak typujecie najlepszego gracza to typujcie od drugiego miejsca bo wiadoma sprawa dla kogo jest zarezerwowane miejsce pierwsze ^^
 

DeletedUser167118

Guest
Jestem zawiedziony , gracze zaczynajacy 2-3 lata temu powinni miec moj nick na scianie w przepieknej ramce ^^

i tak btw , jak typujecie najlepszego gracza to typujcie od drugiego miejsca bo wiadoma sprawa dla kogo jest zarezerwowane miejsce pierwsze ^^

Znam Cię, ale jeżeli mam kogoś typować to musi być to osoba z którą grałem :}

Ps. aaa i nie zaczynałem 2-3 lata temu:}
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry