Wyniki wyszukiwania

  1. KilluaKakashiToshiro

    Link do Forum danego świata

    Witam. Mam propozycję. Mianowicie czy daloby sie zrobic tak, ze jezeli jestesmy zalogowani na danym swiecie i klikniemy w forum to przekieruje nas od razu do forum danego swiata na ktorym jestesmy zalogowani? Chodzi tu glownie o apke chociaz na kompie to tez by bylo duzym ulatwieniem;)...
  2. KilluaKakashiToshiro

    Zastępstwa na s 131

    Mały poślizg czy przeoczenie?;) Juz mineło 14 dni od startu...
  3. KilluaKakashiToshiro

    Aplikacja na Iphona i Androida

    Witam. Piszę z zapytaniem czy nie dałoby się zrobić aplikacji na Androida w takiej formie jak jest na Iphona? Jest ona o wiele bardziej czytelna i ma wiecej opcji łatwiejszych w obsłudze niż ta na androida. Chyba że jest taka możliwość zmiany gdzieś w opcjach? Pozdrawiam Kakash
  4. KilluaKakashiToshiro

    Świat 131Nożyce s55 Reaktywacja!

    Witam. Reaktywuje plemie Nożyce s 55 na 131 świecie wiec zapraszam znajomych do gry :) Piszcie tam na wstępnym do Kakash Pozdrawiam
  5. KilluaKakashiToshiro

    Kiedy światy z farmą a kiedy bez?

    Witam. Od razu napisze ze nie pytam o parametry konkretnego swiata nowego, ani o to kiedy tylko o to jak wygląda system światow bez farmy? Czy światy bez farmy to co drugi nieparzysty (czyli jak 129 byl bez farmy to 131 bedzie z farma)czy nie ma reguly nie wiemy czego tym razem sie spodziewac...
  6. KilluaKakashiToshiro

    Statystyki PL10

    Mam Takie pytanko do Supportu? ;p Dlaczego u każdego gracza w TW Stats widnieje, że grał na świecie 10? Testowaliście serwer naszymi kontami? Co takiego się wydarzyło na tym świecie? Trzeba wezwać agentkę Scully i Muldera :p a tak poważnie to Ciekawa sprawa z tym PL 10 w statach..
  7. KilluaKakashiToshiro

    Dwóch Graczy jednocześnie na Koncie- Co-Plaing

    Witam. Skoro już Jest dozwolona opcja Grania Co-Plaing to powinno być dozwolone logowanie jednocześnie 2 graczy w tym samym czasie. Jest to teraz możliwe tylko jak ktoś siedzi na stacjonarnym a druga osoba na mobilnym (Wersja Beta). Mogłoby to wyglądać tak że Drugi gracz jako cop mógłby pisać...
  8. KilluaKakashiToshiro

    Blokada Ataków - Sojusz

    Witam. Tak sobie siedziałem i rozmyślałem nad utrudnieniami jakie wprowadza Support a mianowicie o blokadzie wyyłania deffa poza plemię co całkowicie uniemożliwia obstawienie wioski zaraz po jej przejęciu a ułatwia odbicie danej wioski. A proponowałbym żeby wprowadzić opcję Blokady Ataków...
  9. KilluaKakashiToshiro

    Książka Adresowa - Grupy

    Mam taką propozycję: Bo aktualnie mamy tylko książkę adresową. Jedna opcja. Jeżeli prowadzimy Kilka wojen i chcemy mieć kilka grup w książce adresowej żeby nie wysyłać pw na całe plemię to mamy tylko tą jedną opcję "książka adresowa"... No oczywiście zostaje: Założyciel, Admini, i...
  10. KilluaKakashiToshiro

    Anime

    Jestem Fanem Anime. Moim Pierwszym Anime było Dragon Ball. Później Naruto i Bleach Teraz moje ulubione Anime to: One Piece, Naruto, Bleach, Hunter x Hunter, Code Geass. A oto moja lista Anime: http://myanimelist.net/animelist/killua23 Napiszcie jakie jest Wasze ulubione anime...
Do góry