Wyniki wyszukiwania

  1. Liga SDS- finał.

    od 17:00 gramy mecz finałowy. Naszym przeciwnikiem są Węgrzy. Tu można śledzić nasze poczynania: http://ens1.tribalwars.net/guest.php Kibicujcie!
  2. Współpraca na linii gra-forum.

    Nie wiedziałem, czy dać temat w propozycjach odnośnie gry, czy odnośnie forum, więc dałem temat tutaj. Jeżeli to złe miejsce, proszę o nie kasowanie, a o przeniesienie. Geneza całego pomysłu jest taka, że niepokoi mnie to, co obserwuje na ś50. Jest tam 'karczma ś50', zrzeszająca topowe...
  3. Małe zamówienie.

    Potrzebna mi mapka, niestety sam nie potrafię jej zrobić. Powinna ona pokazywać kontynenty: 43,53,42,52, wschodnią część k44 i k54. Z zaznaczeniem czołowych plemion, plus jakoś mnie wypadałoby w tej mapce uwzględnić. Druga mapka, która w sumie jest mi mniej potrzebna i zapewne bardziej...
  4. Szybkie Plemiona

    jest to niezwykle ciekawy temat. Niestety w kurierze nie został ANI RAZU poruszony. Ciekawe artykuły przyciągnęłyby tam nowych graczy, wpłynęły na rozwój serwera. Do tego, na sp dzieje się niejednokrotnie sporo więcej niż na wolnym świecie. sp jest bardzo specyficznym światem, gra przebiega...
  5. Konto Oddam

    skoro istnieje opcja przekazania konta, dlaczego nie ma na forum działu w którym gracze oferowaliby swoje konta w zamian za godną opiekę? :) Wiem że bardzo ogejmowy pomysł, ale usprawni grę.
  6. Runda LAN

    Mógłby mi ktoś wytłumaczyć na czym polega gra Lan? i czy jakoś mogę do tego wykorzystać moją neostradę? :P Bo jestem kompletnie zielony w te sprawy. i nie wiem.
  7. Rewolucja na SP.

    Pragnę przedstawić Wam drodzy gracze pomysł który jeżeli zostałby wprowadzony na zawsze zmieniłby oblicze polskich szybkich. Trzy niewielkie reformy, łatwe do wprowadzenia zachęcą graczy do gry i sprawią że rozgrywka stanie się ciekawsza. Dwa powody przez które zakładam ten temat: 1. Na...
Do góry