Wyniki wyszukiwania

  1. Na Odwyku To Nie Wnyku

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Czy ja wiem. Bywało gorzej <lol>
  2. Na Odwyku To Nie Wnyku

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Pokaż gdzie pisałem że mnie cieszy ten wynik. Wrzuciłem tylko staty z wczoraj bo poszły zakłamane słowa że wychodzimy tylko +15.
  3. Na Odwyku To Nie Wnyku

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Przyszedl ten glupio mądry. Nikt nie pisał że liczymy tylko 3 dni ,,baranie,,. Chyba że walczymy dopiero od czwartku ale nie bede tłumaczył zacofanym osobą że nie.
  4. Na Odwyku To Nie Wnyku

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    My pare miesiecy sie broniliśmy na 2 fronty i dalej to trwa. Nikt nie płakał. Mogliście misków nie zjadać to byście dalej walczyli tylko z nami, proste.
  5. Na Odwyku To Nie Wnyku

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Ja tu widze +51 z czego black wyszlo - 65. Może matematyka to nie jest moja mocna strona ale u Ciebie to już całkiem leży <czytaj>
  6. Na Odwyku To Nie Wnyku

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Szacun dla was że potrafiliście nam barby odbić <jupi> I skończ pisać brednie bo żadnej kosy nie było. Starasz się pokazać nas w złym świetle ale to pewnie ze strachu <luzik> Do zobaczenia niedługo na froncie <szampan>
  7. Na Odwyku To Nie Wnyku

    Dyskusja świata 188

    Nigdy nie byłem tutaj zle nastawiony do kogoś bo to poprostu jest gra ale smieszy mnie typ co miał diody w disco a gówno grał a szczeka najbardziej. Teraz to tam ciul bo podbijacie w chuj wiosek to trzeba przyznać ale czemu tego nie robiłeś wcześniej ? No nie bede pisal ze u nas moze juz gra z...
  8. Na Odwyku To Nie Wnyku

    Dyskusja świata 188

    Chociaż dba o nas bo warzywa niby zdrowe<luzik>
  9. Na Odwyku To Nie Wnyku

    Dyskusja świata 188

    Małe sprostowanko. Nie bijecie warzyw tylko graczy wylosowanych w laysach do pierwszego składu. Starsi pamiętają ja kiedyś tak pokemony zbierałem ;D
  10. Na Odwyku To Nie Wnyku

    Dyskusja świata 188

    Widze że moje teksty są używane, znajdz własne ! Dobrze chociaż że pierwszy wyraz zmieniłeś <czytaj>
  11. Na Odwyku To Nie Wnyku

    Dyskusja świata 188

    Disco teraz wrzuca zasty dla szali żeby bronili swojej akcji, polecam ich <luzik>
  12. Na Odwyku To Nie Wnyku

    Dyskusja świata 188

    Myślałem że szale na zaście siedzą <lol>
  13. Na Odwyku To Nie Wnyku

    Dyskusja świata 188

    Nie zauważyłem godziny ale u was też dużo perełek się znajdzie <rotfl>
  14. Na Odwyku To Nie Wnyku

    Dyskusja świata 188

    Przecież już tak wysyłacie ;)
  15. Na Odwyku To Nie Wnyku

    Dyskusja świata 188

    Tak czułem, że ktoś to wyciągnie <lol>
  16. Na Odwyku To Nie Wnyku

    Dyskusja świata 188

    Ja też mam troche wiosek na froncie z wami, nie zapominajcie. Ostatnio czuje się troche zaniedbany przez was a już było fajnie bo troche się gra rozkręciła...<oczy>
  17. Na Odwyku To Nie Wnyku

    Dyskusja świata 188

    Masz racje. AVE wielkie SZALE, tylko mi nie płakać za miesiąc lub dwa <przytul>bo DISCO wrzuca kasacje i będziecie musieli szaraki zjadać. Ps. Sprawdziłem co wy tam podbijacie i jest również pełno szaraków, darmy od NM i DRINK i jakieś wioski od nas więc również bez szału
  18. Na Odwyku To Nie Wnyku

    Dyskusja świata 188

    Takie plemie, które w zime nosi sie na szyi ;) Tak serio to nie wiem o co Tobie chodzi bo napisałem, że najsłabszych zostawiamy na deser a te darmy i szaraki to większy problem <lol>
  19. Na Odwyku To Nie Wnyku

    Dyskusja świata 188

    Nie ma co być pazernym, bierzemy małymi kęsami. Świat bardzo wolny więc bez pośpiechu. Chyba tak bardzo wam się nie spieszy na nowy ?
  20. Na Odwyku To Nie Wnyku

    Dyskusja świata 188

    Już mówiłem, że najsłabszych zostawiamy na deser.
Do góry