Wyniki wyszukiwania

  1. Wojseny KOSA KOSA 3 zł

    Wiecie jak to jest z racją, każdy ma swoją. Oczywiście mógłbym napisać, że 13kuba97 wysłał ten atak z sam z siebie i nie miałem na to wpływu. Mógłbym napisać, że zrekrutowaliśmy go tylko po to aby go rozebrać i Krimek o tym wiedział i akurat ta kwestia oprócz omawiania głosowo pojawiła się...
  2. Wojseny KOSA KOSA 3 zł

  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Prawie byśmy wyszli dzisiaj +1 w wojnie, ale niestety na tablicy wciąż remis.
  4. PODSUMOWANIE - mrożenie składów

    Ja powiedziałem, że interesuje mnie tylko granie w głównym. Do dzisiaj nie dostałem informacji żadnej. Gracze z Hell czy BBL chociażby zgadzali się na te dojście ze względu na możliwość gry w blaszkowym składzie, a zostali naciągnięci tylko dla dobra sprawy. Czy odejście to kosa? Macie najebane...
  5. PODSUMOWANIE - mrożenie składów

    Tekst zasługuje na swój własny wątek - analiza 5125. NNŻ Wyśmiewana masówka, która w peaku potrafiła liczyć aż 10 członów po 40 graczy każdy co daje 400 członków. Oprócz tego nie możemy pominąć WYGI, które od siebie dają jeszcze dwa człony i ścisły sojusz z EF, które miało swoje przebłyski...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    taka cisza bo kazdy spocony mrozeniem
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Chcielibyście abym był kretem bo to zawsze jakaś wymówka dla której Wam nie idzie z niczym XD Normalnie przeszliśmy z Omenkiem na własną rękę, gdzie to My jako jedyni (!) potrafiliśmy i chcieliśmy trzymać Wam front. Ale Was to nawet nie ruszało, ja to prawie w ogóle na deffa nie mogłem liczyć...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    My tu pitupitu o Hellach i BBL, a moim zdaniem tytuł największego spierdolenia potencjału jest *MC*. Posiadanie PON'a z EF, kiedy twój sojusznik jest w otwartej wojnie z nimi - z drugiej strony useless bicie się z BBL, które szybko zostało zażegnane PONem. Brak jakichkolwiek planów na siebie...
  9. Dyskusja świata 188

    akurat swiety graal disco swietnie zostal zburzony
  10. Światy 187 i 188 - dyskusja przedstartowa

    Takim, że to naturalnie powinny być przedłużane dzięki graczom a nie sztucznie przez zasady świata. Czemu myślisz się tak dzieje, że tak szybko kończą się światy, które wygrywa się często rekrutacją i koalicjami? No bo nikomu nie chce się ciągnąć tego w nieskończoność. Są to nowe światy, po co...
  11. Światy 187 i 188 - dyskusja przedstartowa

    Prędkość świata 1 przy 40 osobach zamykających świat... daleko nie trzeba szukać bo na s180 zmagamy się z taką prędkością przy aż 80 zmrożonych graczach. Efekt? Serwer stoi już rok i etap w którym jesteśmy można nazwać połową. Aktualnie każde z plemion na papierze posiada średnio po 50 graczy, z...
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Miesiące aktywnej współpracy na linii Vegeta-P! a kiedy przychodzi czas rozliczeń to nawet nie są uwzględnieni w publicznych podziękowaniach. Chyba są źli, że wpompowaliśmy im tyle tlenu i naiwnie przedłużaliśmy nadzieje na ugranie świata.
  13. Światy 185 i 186 - dyskusja przedstartowa

    Skoro mamy do czynienia z boostem X2 do surki to już zbieraka można było odpuścić, autentycznie będzie srane surowcami.
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Co prawda była propozycja ale dosyć luźna, zero nacisku. Podjęliśmy jeszcze jedną próbę tuż na finiszu składów ale też bez zmian, chociaż to byłoby mocno chaotyczne. Nie wiem do końca z czego to wynika, musiałby się Saszka wypowiedzieć. Ale jak wspominałem to w dyplo dużą robotę odwalały...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Paradoksem dożynki ze strony KEY w stronę Vegety okazały się masowo przekazywane darmowe wiochy dla P - kosztem parunastu wiosek cała opozycja nieświadomie zrobiła sobie pod górkę. Nie dziwię się, że w końcu to pękło i prezentuje się to jak obecnie. Zgotowaliśmy sobie na początku świata taki...
Do góry