Wyniki wyszukiwania

  1. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    fajny long ale 80 barbarek na gracza to trochę za dużo ;)
  2. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Brawa za wygranie longa dla Marcelka i Judoki <szampan> I podziękowania dla looserów, bo bez Was by nie było szans <piwo> Fajnie było :D
  3. Ban= usunięcie konta

    Popieram. Ale tylko te bany dotyczące botów
  4. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Nie wiem o co ciągle się obrażacie i wyzywacie i chyba nigdy tego nie zrozumiem, ale jak dla mnie największym sukcesem jest to, że niemcy longa nie wygrają. PS2. dostały bana za multi.
  5. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    tribial wars train jest zakazany, bo jest zakazny. Czytaj regulamin ciołku a potem sie wypowiadaj
  6. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    ah... nie mogę się doczekać aż kmic sprawdzi logi tych niemców. 50 krzyżyków w 10 sekund z czego fejkowe trainy wchodzące co 100ms, a z tego co mi wiadomo to tribial wars train jest zakazny <szampan> komputery z NASA obsługujące 400 kart i palce zwinne jak jaszczurka. aż żal na to patrzeć...
  7. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    sam zaczynasz a potem zdziwko, że ktoś bierze odwet <glaszcze>
  8. Gdy ręce opadają a pojawia się frustracja

    Witam, zakładam ten temat ponieważ chciałbym poruszyć dosyć ważny i w wielu momentach frustrujący temat. Porozmawiajmy o botach które zalewają SP, praktycznie podczas każdej rundy i o karach które niesie ze sobą ich używanie. Zacznę od tego, że nie gram na SP jakoś wybitnie długo. Raptem parę...
  9. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Kiedy punkty premium są dodawane do konta? Wygrałem już dwa światy i nadal nic....
  10. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Czy ktoś mi jest w stanie wyjaśnić: jak? I drugie pytanie: Jakim cudem TimeWarp jest w stanie wsadzić klina między wchodzącą kartę? Ależ przypadek co nie? Kierowcy formuły 1 mają reakcję na poziomie 200ms, chłop potrafi wsadzić klina mając przedział 100ms i to w ciągu kilkudziesięciu sekund...
  11. Pytania dot. plemion szybkich

    Hej :) Mam parę pytań dotyczących plemion szybkich. Grałem ogólnie parę lat temu i to co się teraz dzieje przerasta po prostu zdrowe zmysły. 1) Dodali możliwość puszczania karet, super. Ale niech mi ktoś wyjaśni w jakis sposób ktoś jest w stanie puścić klina między pierwszy i drugi atak jeśli...
Do góry