Gdy ręce opadają a pojawia się frustracja

marcinus40

Chłop
Wynik reakcji
11
Witam, zakładam ten temat ponieważ chciałbym poruszyć dosyć ważny i w wielu momentach frustrujący temat. Porozmawiajmy o botach które zalewają SP, praktycznie podczas każdej rundy i o karach które niesie ze sobą ich używanie. Zacznę od tego, że nie gram na SP jakoś wybitnie długo. Raptem parę miesięcy, udało mi się nawet parę rund wygrać. Rund podczas których okazuje się, że botów raczej nie było. Później pojawiło się parę pytań z mojej strony, bo zastanawiałem się "jak to możliwe". No bo jak można puścić klina między karetę przy 100ms odstępu? No jednak się da. A da się puszczać tak by wchodziło zawsze? No chyba jednak nie. Ale nie o tym chciałem...
Porozmawiajmy o poprzedniej edycji tzw. LONGa. Longa podczas którego człowiek zarywa nocki (bo nie było trybu nocnego) i gra praktycznie non-stop 5 dni z rzędu by osiągnąć jak najlepszy wynik. "Ostatniego dnia tych pamiętnych wakacji".. paru graczy oddało zastępstwo swoich kont niemieckim bociarzom. I tak. Zrobili to z pełną świadomością tego, że posiadają niedozwolone oprogramowanie. I co? No bany. Na ile? Na jeden dzień? Serio? Czy ktoś w administacji myśli, że jeśli ktoś posiada bota na kompie to "BAN NA RUNDĘ" go jakoś nauczy dyscypliny? Spójrzmy na dzisiejszą rundę:
1631482992500.png
Poz. 2 "gErMaN.PrO*" - jeden z nicponi który podczas poprzedniej edycji longa oferował swoje "usługi" na zastępstwie. I pewnie to on je u kogoś dostał z osób które dostało bana.
Poz. 17 "Masz Problem??" - tak, mam problem. Bo dostał bana za bota. I co? Nadal sobie gra w najlepsze.
Poz. 21 "-Marcelek" - zaskakujący zbieg okoliczości, że gdy niemiecy bociarze z tego samego plemienia puścili ataki w trakcie longa, on zrobił to w tym samym momencie. Bana nie dostał. Dlaczego? Nie wiem. Z jednej strony był w stanie puścić na mnie 100 ataków w ciągu minuty, a gdy jego koledzy dostali bana liczba ta nagle zmalała do maksymalnie 10 ataków w ciągu minut.
I czy naprawdę Ci ludzie zasługują na nagrodę? Na to by dalej być uczestnikiem tej społeczności? Czyli rozumiem, ze jutro wszyscy możemy sobie pobrać BOTa, bo skoro ban obowiązuje tylko na jedną rundę to te 3,5h nikogo nie zbawi. Kto daje gwarancje, że podczas dzisiejszej rundy German znowu nie bocił?
Co proponuję, bo i jakaś propozycja się musi pojawić.
DOŻYWOTNI BAN dla każdego gracza używającego nielegalne oprogramowanie.
Nawet z głupich prywatnych serwera z metina byli w stanie wlepiać bany na IP lub MAC urządzenia. Bo co po tym, że zablokuje się konto jak "ktoś" założy za chwilę nowe.
ZAKAZ "zastępstw" w trakcie trwania "longów"
DOŻYWOTNI BAN dla każdego gracza, "kryjącego" bociarza i z nim współpracującego.
aa.. i jeszcze jedno.
Dlaczego gracze nie są informowani "o wyniku naszych działań"? skoro ktoś bocił to chyba warto powiadomić o tym osobę zgłaszającą i piętnować takie zachowania, i podawać np. DO INFORMACJI PUBLICZNEJ nicki osób zbanowanych?

Kolejny problem który zauważyłem to menadżer konta. Może warto go odblokować dla SP od jednej wioski? Menadżer działa nawet przy 1 wiosce jeśli był wykupiony co daje niewątpliwą przewagę graczom, którzy np. grają na innych światach lub zdobyli go szybciej.
 
Ostatnia edycja:

The Champion Is Here

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
648
Co do longa fakt kolejny z rzędu i to samo frajerstwo Niemiecko-Polskie.
Nicosta
German
I ten 3 rahustek czy jakoś tak
To patola Niemiecka...

Podziękowania dla Kmica za szybką reakcję bo te 200-300x Od 1 w ciągu 10sekund z karetami było nie do obrony...

Co nie zmienia faktu że ta 3 broch pseudo Polskich
Masz Problem
Marcel
Swift bag

Powinni mieć rajda co rundę za frajerstwo....
Do tego Drodzy Rodasy zamiast walić w Siebie od startu, zaczynajcie od Niemców, aby co rundę utrzeć im nosa...

Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

Janeczek111

Łucznik
Wynik reakcji
1.524
Gra ktoś jeszcze SP z ogarniętych graczy?
Btw. Ten german i bizkuta też kiedys grali. Jedni z gorszych Niemców chyba xD
 
Wynik reakcji
6.752
Ta gra po prostu już nie ma sensu, sam pograłbym coś ale jak wbijam i typy lecą na botach na kompletnie wszystko to po prostu się nie chcę... Wydaję mi się, że nikt nie jest w stanie tego wykryć, więc jedyne wyjście nie grać xD

Albo ataki w 5 sekund 300 krzyży i będzie pisał, że karty ustawiał xd
 

DeletedUser206727

Guest
Co do longa fakt kolejny z rzędu i to samo frajerstwo Niemiecko-Polskie.
Nicosta
German
I ten 3 rahustek czy jakoś tak
To patola Niemiecka...

Podziękowania dla Kmica za szybką reakcję bo te 200-300x Od 1 w ciągu 10sekund z karetami było nie do obrony...

Co nie zmienia faktu że ta 3 broch pseudo Polskich
Masz Problem
Marcel
Swift bag

Powinni mieć rajda co rundę za frajerstwo....
Do tego Drodzy Rodasy zamiast walić w Siebie od startu, zaczynajcie od Niemców, aby co rundę utrzeć im nosa...

Pozdro.


Nawet nicków nie potrafisz poprawnie napisać DZBANIE :D
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.127
Ta gra po prostu już nie ma sensu, sam pograłbym coś ale jak wbijam i typy lecą na botach na kompletnie wszystko to po prostu się nie chcę... Wydaję mi się, że nikt nie jest w stanie tego wykryć, więc jedyne wyjście nie grać xD

Albo ataki w 5 sekund 300 krzyży i będzie pisał, że karty ustawiał xd
Nie wiem skąd się urwałeś bocie ale nie da się puścić 300 ataków w 5sekund bo jest ograniczenie nobie!!! Nie wyolbrzymiaj 25ataow w 5sekund można puścić. Eh naucz się grać bez botow
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Bizkuta

Chłop
Wynik reakcji
2
do marinus i changuz,

osobiście pracowałbym więcej nad własnymi umiejętnościami na twoim miejscu. grasz w każdej rundzie z 4,5 lub większą liczbą osób i my też nie narzekamy.

odnośnie skryptów:

wszyscy którzy skrypty zostaną prędzej czy później zablokowane ^^ więc nie widzę problemu, bo wsparcie działa bardzo dobrze!

adres IP można zmienić w kilka sekund. dlatego to nie ma sensu.


Serdecznie pozdrawiamy z Niemiec:)
 
Do góry