Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Witam serdecznie po dłuższej przerwie na FO. Napisze jednego posta i nie będę odpowiadał na komentarze. Jak wygladało to wg nas? Zacznijmy od początku. Pewnego dnia niejaki misiek, kolega damszota, który grał u nas z jego polecenia napisał mi wiadomosc, abym koniecznie odezwał sie do...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    I na co to dowód? Na to, że Cię podpuszczaliśmy do końca, żebyś z nicków wymienił graczy, których chcesz sprzedac jako ten "ogromny teren". Teraz nie ma co robić fikołków, bo nikt Ci nie uwierzy, że chodziło Ci o jakieś tam rozbiórki na końcu mapy, a w zasadzie to o nikogo tylko tak sobie...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Kończ Pan, wstydu oszczędź
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Nie wiem kim jestes relax ale odpowiadasz za monitor opluty kapucziną XD
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    No dobra, to ja dodam coś od siebie tak na zakończenie przygody z lichem itd. Szczerze wspolczuje i totalnie nie rozumiem jak ludzie wydajacy tak grube pieniadze na gre przegladarkową dają prowadzić plemie osobie totalnie sie do tego nie nadającej. Totalne szydzenie z kazdego plemienia...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Co ma napisać? Że wanilia przejął mu wsie lecąc 80h offami? Xd
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Strasznie szybko i brzydko starzeje się ten post :)
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Dlaczego ostatnia większą akcja SKI była na DCS ponad miesiąc temu? Te dwie następne mini akcje to run na zbanowanego i lokalna akcja prezesa i Alonzo. Nudy, bo nie ma gdzie defa już wysyłac. ;/
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    SKI z tego co mówili to panika już do końca marca zjechała a DCS to żaden front, więc wynika z tego że tylko z damszotami się biją, ale mogę się mylić.
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Totalnie szanuje Łukasza i tylko ze względu na niego jesteśmy jeszcze spokojni. Mamy zapewnienie, że jesteś totalnie podrzędną jednostka plemienia i mamy się nie przejmować Twoimi tekstami. Ale ma wszystko jakieś granice. Możesz mieć do mnie problem, ale nie kłam. A jeśli ktoś Ci podkręca...
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Ja jako osoba, która prowadziła w części dialog pomiędzy stronami chciałbym sprostować kilka spraw. Propozycja dogadania się między imperium a knb wyszła w celu wroga nadrzędnego, czyli SKI. Każde z plemion miało inne oczekiwania i inaczej widziało rozwiązanie konfliktu. I nie jest tak jak...
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Boli ten Karekin że nie miałem info o ilości defa. Praktycznie na zero by odbili. Front po obu stronach zamurowany. Teraz zacznie się etap zimnej wojny ;)
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Niby tak, ale jednak nie do końca
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    No idąc tym tokiem to nam wraca więcej niż wam bo od nas wyszło 1600, a wy atakowaliscie mniejszą ilością. Mamy przewagę w liczbie wsi więc paradoksalnie czas gra na naszą korzyść. Nie ma co przeciągać liny i ja nie mam problemu z tym, żeby napisał że daliście radę z obroną. Sporo wsi jeszcze...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    U was 27mln u nas 33mln na ten moment
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    No dzisiaj wkoncu się nadziałem z rozpisywaniem celi, nie myślałem że tak ładnie obstswicie kilka stref. ;) No ale wczoraj padło wam też dużo offow. Porównywalnie do tego nam dzisiaj. Gratki ;)
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Ogólnie to w dcs graliśmy sobie spokojnie. Tak poprostu z myślą, że SKI się panoszy, więc fajnej będzie im to utrudnić, zrobić jakąś tam przeciwwagę żeby świat nie był za oczywisty, ale... Jak chłopaki z knb, damzot i reszta powiedzieli o tym jakie brudy są za ski.. to obowiązek jest zrobić...
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    A później wbija Gernot, który ma rekord świata w hejkach i propozycjach kos i broni swojego wodza, wieszcza i mentora. Te SKI to jakiś obóz dla obłąkanych? Najpierw wygrany świat bez walki, później kilka parszywych akcji, wystawianie blush, później połowy ligi poza topkowymi graczami a później...
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Lich pisze na forum, że rozbieranie warzyw z frontu jest be i umoralnia innych a chwilę później koleś wrzuca zdjęcia ze ma wywalić wojsko na front i dostaje silowkę. Nic lepszego długo nie zobaczę ;) Powiedz że ktoś włamał Ci się na konto bo dwubiegunowke wykryje nawet pierwszoroczniak na...
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Nie no podbić trochę jest mniej niż liga straciła w ostatnie 5 dni. Już pomijam tych, których wyrzuciła bo tracili wioski. Ski w akcji ( razem z liga) wyszło na +28 na akcji, dzięki wam Liga ma dzień w którym nie czuje się jak na Syberii. Byliśmy na zastach i akcja wyglądała nieźle. Dwa boty...
Do góry