Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    i pewnie się nie doczekasz bo niedługo znikniesz. stefany rozegrały to po Swojemu ,ale w sumie w niczym nie zmienia to sytuacji jedynie odwleka wpierdol jaki dostana . kosa była oczywista ale tylko w klasykach bo nikt w Elicie by tego nie zrobił
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    ooo cwaniak dasz piątaka ??
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    nie pisałem nic w nikogo imieniu, pisałem w Swoim dla beki bo nikt z nas nie zamierzał wracać, promyk wiedział o wszystkim mieliśmy polewkę z Ciebie gdy napisałeś byśmy wracali ,bo jesteście dogadani z kilkoma graczami klasyka a Wygi nas rozjada:)
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    ty to frajer jesteś tak szczekałeś a rozjebali was jak gnoj na polu:)
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    a tak w ogóle a co Wam chodzi?
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    kto miał przeczytać Twoje pożegnanie przeczytał. Każdy i tak oceni to po Swojemu. A taka mała riposta dla produkujących się tu graczy wygow i krasnali, jak ktoś odejdzie od was to jest zdrajca ,jeśli kogoś zrekrutujecie od wroga jest ok? hipokryzja na całego :)
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    a niby dlaczego? mi dobrze w klasykach:)
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    psy szczekają karawana jedzie dalej:) najpierw klasyki zjada krasnali na deser będą wygi wiec się mirus nie podniecaj kilkoma nieobstawionymi przejętymi wioskami
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    a co to te wygi?
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    No i tu się mylisz w klasykach dalej było KRS oznaczone jako sojusz a KRS miało już na czerwono więc dyplomata w KRS klikał kolorami na mapie jak mu się podobało a poza tym tworzyliście koalicję przeciw stefanom mając z nimi i nadal macie pon więc kto tu kręci?
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Jak dyplomacja działa to wiem .ale Ty chyba nie .
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Oczywiście że najlepiej nie brać w takim cyrku udziału.Ty wiesz o czym piszesz?jak można dyplomacje zmieniać 4 razy dziennie ?
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    ogarnij się chłopie piszesz grupowa i jej nie wysyłasz tylko musi to zrobić zastępca? komu Ty te kity wciskasz? dyplomacja w KRS to jedno wielkie nieporozumienie, takiej szopki to jeszcze na plemionach nie było, rano wojna w południe pon. wieczorem wojna, rano sojusz w południe wojna a Wy...
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nie będę udawał, że pada deszcz, jak ktoś pluje mi prosto w twarz …nawet zacytować nie potrafisz
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Podeszwa nieudaczniku do budy
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    hahaha
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    nie grałem na 100 sw
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    przegrywa wiekszego niz ty to tu nie ma
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    teraz to zrobiłeś z siebie pośmiewisko:( czyli kto pije herbatę ,kawę jest na dnie? trzeba go wykreślić? bo to tez używki.. Używki to nic innego jak substancje, które nie mają żadnych właściwości odżywczych. Pobudzają one organizm człowieka poprzez oddziaływanie na ośrodkowy układ nerwowy. Tak...
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    jechać z nimi
Do góry