Wyniki wyszukiwania

  1. detox-112

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Kto to ten jaca nie zna typa wyszedłem z obiegu ale jak ktoś chce to mogę chętnie podregulowac towarzystwo albo pojedyncza jednostke
  2. detox-112

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Co to za pionas
  3. detox-112

    Wher szybkie

    Co racja to racja. Pajace nie potrafią wyłapać bociarzy A było ich kilku na serwerach Gandalf itp i inne przybysze z zagranicy. Polaczki też cos tam mieli ale to nie tak razaco jak tamte pokemony. I nic admini nie robili mimo że było oficjalne zdjęcie czy tam filmik jak gandalfik se na 2...
  4. detox-112

    Dlugie rundy

    Jebac was cfeli przekładamce jebane
  5. detox-112

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    Hahaha przekładańca to cwel jebany hahah
  6. detox-112

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    O ojciec zagrał runde pozdro byku widzę top3 wbił hehe dawaj na priwa
  7. detox-112

    RUNDY SZYBKICH- POPRAWA

    makap tez jestesm za tym by byly jak keidys grafiki rudny po 2 godziny itp a nei ciagel jeden schemnat... tumany to wyznaczaja. a mozna bylo by cos urzomaicic. a tutaj urozmaicienie polega na tym ze co jaksi czas ustawiaj rundy na 5 dni dla marcelkow lowcow brabarek... w co nawet nie wchdpoze bo...
  8. detox-112

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Hahaa Marcelek łowca Barbar do tego się tylko nadajesz tffu na ciebue zaraz Niemce cie rozpracują hehe
  9. detox-112

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Hmm dosyć slaba kontra w dodatku zapinananialem se włączyć kartę i musiałem w pamięci liczyć ehh zdziwiłem się ze sie nie pomyliłem o 10,skeund hehe
  10. detox-112

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Co wy nie wiecie co się dzieje? Oni mają mnóstwo skryptów ten cameronik czyli gandalf321 obecnie to kiedyś pokazany było zdjęcie 2 monitory obok siebie program do skryptów chyba że 30 naraz wsyztsko robił za niego. Z tymi madzybami ciężko wygrać kilka razy dostali baty ale zazwyczaj KaDy się boi...
  11. detox-112

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Klasyczny i kill u defiarz nienawidzę go odrazu waliłem go po ochronie
  12. detox-112

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Sitek gratuluję rundki nie wiem jaki miała przebieg ale i kil u nie wygrał i oto chodzi
  13. detox-112

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ja w przeciwieństwie do ciebie nie muszę robić żadnych screenów bo wiem jak było i to co pisałeś też mogłem tu wkleic że wybiłeś po to bym nie ugrał nic No cóż twoja misja się nie powiodła mając większą armie nie potrafiłeś mi dać rady i jeszcze piszesz ze przez pół mapy jak mialem do ciebie 16...
  14. detox-112

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Ty wiesz swoje ja wiem swoje finalnie wystarczy wejść w ranking taki był twoj zamysł by mnie "zjechać" a sam zostałeś pojechany wkleiłeś dla siebie wygodne screeny też bym tak zrobił bo było by mi troszkę głupio przegrać w taki, sposób dlatego tak cie to dotknęło do tej pory sobie zadajesz jak...
  15. detox-112

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Mogles dać wlansie raport jak masz 1 k lekkiej a ja 100 tipa i 100 lk i właśnie tym marnym wojskiem cie pokonałem. Próbowałeś tam sobie spamować lekka ale to niestety nie bardzo zdawało egzamin cóż rozumiem cie w zupełności porażki bola ale nie załamuj się są jeszcze rudny świat się nie kończy...
  16. detox-112

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Kapi słabiutki jesteś w dodatku defiarzyk ehhh szkoda ze nie pokazałeś jak moja mała armia cobi cie zjechałem jak psa No nic dziwnego że się splakales ja też bym się spłakał jakbym miał 10 razy więcej woja i ktoś by mnie pojechał powolutku i do przodu najpierw ci ten marny defik wybiłem pozniej...
  17. detox-112

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Wytu gadu gadu a oszust Gandalf znowu powrócił sobie i robi sobie jaja na serwerze bociarz wcxoraj chyba bana wyłapal bo zrobił się offline dziś widzę od rana już dominacja razem z dwoma przydupasami "???????" i premiumacc jak się nie znajdzie kilku kozaków to znowu ich era zapanuje a obsrane...
  18. detox-112

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    Jebac was cwele
  19. detox-112

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    A kto Ty wgl jesteś to dawaj załatwiaj na 24:00 i jazda
  20. detox-112

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Za kogo ty mnie masz? Nie będę robił żadnych pików i ty też gdy masz zamiar to robić to bez sensu Tak jak już Ci rozbije offa do 0 to czym byś miał zamiar mnie katadowac więc przejęcie jest jak najbardziej logiczne
Do góry