RUNDY SZYBKICH- POPRAWA

Status
Zamknięty.

Makap Back

Chłop
Wynik reakcji
6
Hej, po 7 latach wróciłem ponownie. Ale co mnie najbardziej ruszyło i zmotywowało? To chęć zmian, niż gry.
Po pierwsze musimy sobie wyjaśnić pewne kwestie.
Plemiona nie są utrzymywane z datków charytatywnych.
Na rundach szybkich wykupujemy premium, aby gra miała sens.
Nie może być tak, że my jesteśmy dla Admina, który w swoim wolnym czasie ustawi rundy, które są notorycznie 4 przez x lat. To dzięki nam jest to wszystko-gdyby nie było nas nie było by Was- żeby sprawa była jasna.
W dyskusjach szybkich pytam admina SP dlaczego tak jest, następuje totalna cisza.
Czekam na osoby chętne które zgadzają się z moją opinią i są chętne przemiany. Albo rozmowy z Adminem i chęć współpracy, bądź jego zmiany.
Jeśli ta forma nie pomoże, ruszymy dalej.
 

detox-112

Miecznik
Wynik reakcji
291
makap tez jestesm za tym by byly jak keidys grafiki rudny po 2 godziny itp a nei ciagel jeden schemnat... tumany to wyznaczaja. a mozna bylo by cos urzomaicic. a tutaj urozmaicienie polega na tym ze co jaksi czas ustawiaj rundy na 5 dni dla marcelkow lowcow brabarek... w co nawet nie wchdpoze bo to rudna na podbijanei barbarek i defowaei ich ahahah. fajnie jakby byloj jak kiedys czyli ze np rundy od 7 do 9 np 10 k pozniej od 10:30 do 13:30 np jakas 26/66 np apozniej znow od 14 do 16 rudna powiedzmy 2 k nastepnie 16:30 18:30 jakis bash z niska regula zagrody czy cos. a na 19 do 22 zalozmy jakas znowu runda 66 pkt czy nawet 500. i 22:30 do 24:30 zalozmy jakas nocna bijatyka typu 12 k. to tylklo propozycje ale te tuamny i tak wola leciec schamatami tymi samymi bo tak wygodniej a mozna by raz w tygodniu np albo ze 2 razy cos urzomaicic...
 

Makap Back

Chłop
Wynik reakcji
6
Zachęcam do konstruktywnej wypowiedzi graczy oraz może się doczekam
Admina.

W sumie widzę, że SP wymarło to nie te czasy co kiedyś -większa popularność. Zakładam, że reszcie akceptują takie zasady i to szanuje.
 

HardkorKrokodajl

Zwiadowca
Wynik reakcji
676
Ludzie serio mysliscie ze cos sie tu zmieni ? XD gdyby szybkie były opłacalne jak giełda to moze i by cos było a tutaj to co nawyzej możecie pomarzyć ;)
 

Makap Back

Chłop
Wynik reakcji
6
Ej nie wierze. To co sie dzieje jest nie możliwe. Podejście Admina do SP, forum, gra co tu się wyprawia. Piszę wiadomość do Innogames gmbh bo tak byc nie moze. Jeszcze mi podziękujecie.
 

DeletedUser210374

Guest
Zachęcam do konstruktywnej wypowiedzi graczy oraz może się doczekam
Admina.

W sumie widzę, że SP wymarło to nie te czasy co kiedyś -większa popularność. Zakładam, że reszcie akceptują takie zasady i to szanuje.
Podoba mi się twój plan działania
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
247
Wbilem dzis na FO po długim czasie,widzę że nic się nie zmieniło notorycznie te same nicki wyzywają się na forum,dlaczego nie zbanujecie ich na dłuższy czas a blokujecie wypowiedzi innym.
Kolejna rzecz od X czasu te same ustawienia rund,ile mozna.
To tyle ode mnie,i szkoda ze nie banujecie bociarstwa.
Pozdro
 
Wynik reakcji
6.752
Przecież od roku/dwóch te same osoby non stop się spinają i nic więcej się nie dzieje na tym FO, kiedyś tez były spiny nie mówię, że nie ale polegały one na temacie rund a nie wyzywanie sobie matek..;) Jeszcze płacz bo ktoś wykupił premke na 30 dni…;d
Najlepsze jest to, że wyzywacie Gwiazdkę gdy robi to wszystko jako tako charytatywnie, wystarczy spojrzeć na inne kraje jeżeli chodzi o systematyczność rund ale Polak jak to Polak nigdy mu nie dogodzisz ;)
A co do tych botów to racja- Cameriony powinni od razu dostawać permy, koleś jest naszprycowany botami i nikt nic z tym nie robi;) To,ze nie są wykrywalne to nie znaczy, że gra czysto;)
 

DeletedUser210374

Guest
Swiss bang pisał do @mieczykkk , że wbije pokaże mu kiedyś gdzie jego miejsce bo teraz nie gra na szybkich pisał to z 2 tyg temu w temacie rundek , a parę dniu temu płakał ze wykupił premke i kto mu za to zwróci co za farmazon :)to to samo jak by poszedł wypłacił pieniądze z banku a po drodze zgubił i miał pretensje do banku, że je zgubił, haha błazen musi kupować premke ja jak grałem to wygrywałem premke i do dziś mam w luj pp na koncie swoim xD jak się nie umie grać i wygrać nic to trzeba kupować, jak by się umiał odzywać to bym mu podesłał te pp co stracił bo mam dużo z wygranych rund :)

Dziwię się trochę dlaczego za takie obrażanie supportu i moderatorów nie wyłapał perma jeszcze


Dzięki niemu nie ma rundek i temat został zamknięty bo wyzywał support od nieudaczników, więc możecie mu wszyscy podziękować bo to on się do tego przyczynił razem z @-Mr.President, ale mi się wydaje, że to ten sam gnój
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser210374

Guest
Przecież od roku/dwóch te same osoby non stop się spinają i nic więcej się nie dzieje na tym FO, kiedyś tez były spiny nie mówię, że nie ale polegały one na temacie rund a nie wyzywanie sobie matek..;) Jeszcze płacz bo ktoś wykupił premke na 30 dni…;d
Najlepsze jest to, że wyzywacie Gwiazdkę gdy robi to wszystko jako tako charytatywnie, wystarczy spojrzeć na inne kraje jeżeli chodzi o systematyczność rund ale Polak jak to Polak nigdy mu nie dogodzisz ;)
A co do tych botów to racja- Cameriony powinni od razu dostawać permy, koleś jest naszprycowany botami i nikt nic z tym nie robi;) To,ze nie są wykrywalne to nie znaczy, że gra czysto;)
No właśnie jak by nie było takiego bociarstwa na serwie i każdy by robił wszystko ręcznie to by się chciało grać te rundy bo by miały sens jakiś, a teraz wszystko na psy zeszło, nikomu się nie chce za to wziąść tylko lepiej tu tematy zamykać, zamiast się zjednoczyć pokazać zagranicznym jak gramy to lepiej się obrażać, już nie biore tego Swiss sranga pod uwagę bo on to nawet nie gra a tu wyzywa


A jeśli mowa o gwiazdce napisałeś wszystko robi jako tako charytatywnie, po co robić coś za darmo? to jak za karę, dlatego jest jak jest bo ktoś coś robi z łaski , więc nie płaczcie, że są takie same rundy, że ciągle wszystko jest tak samo i nie ma żadnych zmian, nikomu się za darmo nie będzie chciało z tym pieprzyc, a ty byś chciał iść do roboty na dniówkę jako tako charetatywnie? Drażni mnie coś takiego, jak ktoś się czegoś podejmuje to niech to robi a nie robić coś z niechcenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser210374

Guest
Dajcie jakąś kompetentną osobę do tej roboty co będzie się chciało jej to robić i tyle, wtedy nie będzie śmietnika na szybkich i bociarstwa będą banowane proste, skończą się problemy takie moje jest zdanie
 

DeletedUser210374

Guest
Nie jest wam wstyd, przed innymi krajami że jest takie dziadostwo na forum i grze ? z tego co wiem Polacy nie są słabi w tą grę i trzymają poziom a tu takie coś.. NIE MÓWIĘ NIC PO ZLOSCI TYLKO PO TO PISZĘ ŻEBYŚCIE SIĘ OBUDZILI..
13 lat temu pamiętam, że jak wbijałem na szybkie w południe to dwie minuty po starcie było już 90 osób a teraz? godzina 16 i wbije 20 osób zresztą o czym mowa teraz już nie ma wcale rund, jaki z tego morał, wystarczy trochę chęci dać coś od sb to i inwestycja wzrośnie w tą grę. Ja naprawdę podziwiam niektórych ludzi, że jeszcze wykupują pp na szybkie przecież to wyrzucenie kasy w błoto, skoro nie da się wejść i pograć normalnie bo latają na skryptach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser210374

Guest
dobrze że zamknęli, całe te wasze szybkie to była wylęgarnia patologii i autyzmu, co widać u powyższego typa co 5 postów pod rząd zajebał XD
Jaki miałeś nick na szybkich? :) bo chyba wcale tam nie grales a mordę otwierasz nie proszony, strasznie zabłysnąłeś
Oprócz odznaczenia posiadania konta 10 lat na forum masz jeszcze jakieś osiągnięcie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry