Wyniki wyszukiwania

  1. GoD oF PaiN

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A gdzie ta repka witam na fo? bo chyba inne forum czytam chyba że liczysz upośledzonego choriela, to sorki, ale cały czas tu siedział niestety
  2. GoD oF PaiN

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Prawda, prawie przegraliśmy na bociarzy, na szczęście byli tak słabi, że nie dali rady. P.S. to tylko część gówna które AK robiło, było więcej takich ludzi i zgłaszanie ich do supportu nic nie dało
  3. GoD oF PaiN

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    nie dla czolowych fontowcow witam, a jedynych fontowcow witam, zauwaz ze nikt poza chorielem i mefisto tu sie nie wypowiada z witam (w sposob regularny). taki tam drobny szczegol
  4. GoD oF PaiN

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie no tak tbh to jak na moje to powinien lecieć permanentny na powiązane IP bez możliwości odwołania jeśli to nie był jednorazowy wybryk
  5. GoD oF PaiN

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    w 5 to nie, ale w 30 z lapki sie wrzuci dobrze, ze ja jestem ostoja moralności i brzydze sie bociarzami dlatego moge otwarcie napisac ze jebac wszystkich bociarzy, tfu tym bardziej ze tu nie gram, wiec jestem postronnym obserwatorem
  6. GoD oF PaiN

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    na FO tez ma bana, wiec ci nie odpowie ale odpowiem za niego:
  7. GoD oF PaiN

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    jedyne co masz wspolnego z latarnia, to to, ze czasem pod nia stoisz jak potrzebujesz dorobic
  8. GoD oF PaiN

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Prawda jest taka, że każdy z was cwaniakowal dopóki byliście w przewadze i nie weszliśmy na zasta kogoś od was w środku dnia zabierając wam 200 wsi. Potem jakoś nagle ucichliscie i pouciekaliscie jak się sytuacja zaczęła wyrównywać.
  9. GoD oF PaiN

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    nie gram na tym swiecie, ale z tego co widze, to tu (na fo) z witam udziela sie co najwyzej choriel (ktorego nikt nie bierze na powaznie) xD mefisto tez nie gra jak cos z tego co mowil XD wiec nw czy pisanie jednego debila mozna nazwac ujadaniem, ale spoko
  10. GoD oF PaiN

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Co ty dupisz, na 186 graliśmy jako witam to co tydzień było z rozpiski po co najmniej 3k ataków do posłania, do tego fejki i w międzyczasie akcje na ponad 5k x na mnie szły do obrony i to wszystko solo na spokojnie robiłem bez bocika pisząc prace inżynierską i pracując na pełen etat. Psyche...
  11. GoD oF PaiN

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    O @DucuS i @azerciK , to o was
  12. GoD oF PaiN

    Najlepszy i najgorszy gracz Jubileuszowego 200

    my to jednosc wiec w sumie tak xD
  13. GoD oF PaiN

    Najlepszy i najgorszy gracz Jubileuszowego 200

    nie ma takiego dowodu o czym był edit, powtarzam, nie ma takich dowodów jest nagroda pol miliona funtow dla tego kto wskaże cien dowodu na co byl edit
  14. GoD oF PaiN

    Najlepszy i najgorszy gracz Jubileuszowego 200

    slucham xD? nie tylko dniami i nocami, to byly niejednokrotnie cale tygodnie @Fabcio dzięki za wyróżnienie, ale aktualnie u mnie na koncie gra już tylko ta lepsza połowa konta czyli @Avas20 (konto dużo nie straciło na wartości xD).
  15. GoD oF PaiN

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Rozpędź się i pierdolnij baranka w ścianę
  16. GoD oF PaiN

    Analiza świata by ©Qorny

    sory umknelo mi bo juz nie gram to nie czytam za duzo
  17. GoD oF PaiN

    Analiza świata by ©Qorny

    jakby finał mial być speed/apk vs witam to az wroce do gierki
  18. GoD oF PaiN

    Świat 200 nadchodzi!

    tak bylo, potiwerdzam, byl srednio 1 bot na godzine odpalany, ale potem zwiekszylismy doplyw mocy i sprowadzilismy kolejne 24 boty, zeby tamte sie nie przegrzewaly
  19. GoD oF PaiN

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    No bo na 186 nic nie zrobił, to jak było tak napisałem xd
  20. GoD oF PaiN

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    To nie mówimy o tym samym gościu, bo ja mówiłem o kogzym, jak tam chłopie i bart111 i jeszcze jeden był chyba którego nicku nie pamiętam i do końca AK na 186 grali se normalnie na tym ciągle
Do góry