Wyniki wyszukiwania

  1. War.Dogs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Jak widac wszyscy zadowoleni
  2. War.Dogs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Bunkrów nie ma ale też jest zajebiście
  3. War.Dogs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nawet do klikania zaplecza się nie nadawales
  4. War.Dogs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    A na którym świecie przelamaliscie front bez rekrutacji
  5. War.Dogs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Możesz mówić
  6. War.Dogs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    O ironio to po co się nabija z kogoś
  7. War.Dogs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nie no Pieniacz zawsze ma kolega tokyo prosił na kolanach a nie dostał. Jaki to musi być wstyd że knd go nie chciało a rzekomo wszystkich bioro
  8. War.Dogs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    O kolejny kolega co na kolanach prosił o zapke
  9. War.Dogs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Widzisz :D więc nieładnie tak latać z pw po fo
  10. War.Dogs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Widzialem lich wniebowzięty
  11. War.Dogs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Font też jest wazny każdy ma swoje zadania. A jutro jest wielki dzień. @Cuufal czujesz smak wolności ?
  12. War.Dogs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    No radny michaso i ave tomo
  13. War.Dogs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    A przedstaw jak prosiłeś żeby do knd cię wziąć
  14. War.Dogs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Jaki plan? Żadnego planu nie było jak się ma ćwierć mózgu to potem się wierzy w bajki o mitycznych kosach . A kosownik zawsze znajdzie wytłumaczenie
  15. War.Dogs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nie wszystkim przypadniesz do gustu do was czy do ciebie też mają pretensje niektórzy. Tak samo jak i pewnie do mnie
  16. War.Dogs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    No bo banik jest a mi się tam okolica podobała sąsiad cufal gościł mnie na drugiej linii ja gościłem Gurala. Inchi przed banem moim chciał kończyć przekonałem go ale po banie mu lekko psycha pewnie siadła ale nie mam mu za zle. Tylko różnicą między nim a tymi co idą do was że wola skończyć niż...
  17. War.Dogs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    A nie jest ? Człowieku jak ty wyobrażasz sobie żeby plemię prosperowało skoro rada plemienia wjebie kosę i zostawi swoich ludzi z którymi przyszli grać
  18. War.Dogs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Sam cię burzylem więc tam się wymienialiśmy ja też stałem bez deffa obok nich. I pisałem wielokrotnie do incha że ma zgłaszać listę wiosek do obstaw i obstawimy to żaden problem Ale wystarczy się odezwać zresztą o inchu i snowie złego słowa nie powiem bardzo ogarnięci i chętni do działania jak...
  19. War.Dogs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dobrze czyli to znaczy że można wtedy kosowac swoich graczy. Abstrahując że czemu jako radni potrzebowaliscie pomocy knd czyżby sobie nie radziliście ? Dodatkowo jeszcze zanim Patus skończył to chciał sobie jeszcze dorekrutowac ludzi z dzobilandu wiedząc że jego rada sobie nie radzi z tym co maja
  20. War.Dogs

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Notabene ci gracze którzy powinni was zmieść są u was. I jako że do was problemu nie mam że ich wzięliście skorzystaliście z okazji. Tylko problem jest do tych co poszli przy pierwszej lepszej okazji. Ja też mogę siąść na pizde i czekać od akcji do akcji nic w między czasie nie robiąc i...
Do góry