Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja

    Spokojnie, rozwija nam wioski, po ochronie czar pryśnie i szybko nasz ,,zawodowiec" zniknie :D
  2. Dzień Dobry Misiaki

    Sądząc po jego grze i po atakach, szczerze wątpię :D
  3. Dzień Dobry Misiaki

    Zaatakujcie w 30 może dacie radę skoro w 8osob nie dajecie rady :D nie zauważyłem dwóch osób aktualizacja w 10 osób nie możecie mi dać rady hahah
  4. Dzień Dobry Misiaki

    Bellummmm nuda nadal lamusy...why so ez, dobra taktyka mieszanie offa z deffem wybitne jednostki u was grają widzę :D
  5. Dzień Dobry Misiaki

    Nie będę się zniżał dla takiego psa jak ty :D tak czy siak z nim zagram, a wy jesteście lamy tak czy siak nic się nie zmienia.
  6. Dzień Dobry Misiaki

    Kolejny nie wie co się dzieje ale musi pieprzyć :D skończyłem grę na 183 więc po co mam tracić czas, na Twoją głowę za trudne do zrozumienia... Tutaj widzę takie parówy które za brak murku wywalają, mimo że w okolicy zero zagrożenia bo wszystkich miałem zeskanowanych xD o obstawy też nie...
  7. Dzień Dobry Misiaki

    nikt nie bronił by na takim murze ;p to że wy tak robicie i jesteście debilami nie znaczy że każdy taki jest :D
  8. Dzień Dobry Misiaki

    gdybym miał się spłakać to bym pisał 10 dni temu :D teraz mam z was bekę jacy ciency jak dupa węża jesteście :D
  9. Dzień Dobry Misiaki

    nie znasz sytuacji to co się wpieprzasz?:p po info jednym i jedynym o murku po kilku h już był na odpowiednim poziomie :D ale tak jak mówiłem liczyliście na darme nie wyszło :D info dostałem w środku nocy a rano mimo że mur już się kończył dostałem wylot xD dobra wymówka i powód :P ale luz...
  10. Dzień Dobry Misiaki

    Rozjechało mocne słowa xD tak sobie tłumacz, że dalej sobie siedzę między waszymi wioskami i zaraz zacznę je przejmować :D
  11. Dzień Dobry Misiaki

    Hmmm siłowej? Coś sobie nie radzicie od 10 dni hahah macie ludzi którzy grubych zgrać z offem nie potrafią xD lamy straszne, aaa wymagań selekcji wątpliwy był powód wyrzucenia mnie i każdy to wie :D chcieliście darme nie wyszło
  12. Dzień Dobry Misiaki

    Bellum to lamy :D nie widziałem gorszego i słabszego plemienia :D
Do góry