Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Pozdrow KO za rozpisywanie offow pod zbanowanego darkena xD
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dzięki. Nadal jest debata czy nie lepiej waszym sposobem po obronie akcji dostać tygodniowy bilet na wakacje od kmica żeby rączki odpoczęły
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tak myślałem, że te bany w witam to gra na czas
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Rozkminiles mnie i moje skille
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja to zazdroszczę grajkom WITAM. U nas nie wysyłają na wakacje po obronie akcji :/
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @Reksio? Jak tam chyba sesje masz znowu xD
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Co ty, 3 czy 8 wiosek zabranych to i tak żaden wynik. Nie wrzuciłem tego żeby się chwalić tylko zwróciłem uwagę, że zabawne jest wrzucanie statystyk na FO o 9 w momencie gdy 9 godzin wcześniej wyrzucasz "darme". W innym wypadku bym tego nie wrzucal @Misteryo777 czasem bot się zatnie :/...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Aha darm mam nie podbijac czy co ty pierdolisz? XD
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    China możemy się dżentelmeńsko umówić na przejrzyste statystyki? Po co zabawa w oszukiwanie statystyk? Większość wsi traciliscie na naszą rzecz z członu CHRUM który nie jest dodany do wojny :/ albo uciekacie całkiem z plemienia PS. @Dromq94 skończyłeś krucjatę na barbach?
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nie zasługujemy na Ciebie <foch>
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nie mam frustracji po 195, nie pierwszy świat który przegrałem. W kwestii łańcucha to wyzywałem cię od kurew jeszcze przed zamknięciem świata.
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nie pamiętasz jak lich dawał Mikołajowi 80k pp za wbicie kosy w @DefinitelyRlyTheD0orek ? Twój argument, że nie gral w under jest śmieszny. Jak twój znajomy zgwałciłby kogos w innym mieście, a ty byś gadał że no ta ale to w innym w mieście, w moim tego nie robi
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Przecież odmówiliśmy poniesienia na plecach jak przylecieliscie ze screenami na czempiona. Co ty deckus masz taką krótka pamięć czy to kolejna propozycja dla LD?
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    hejka. Twoj radny kupuje jeszcze konta za pp?
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Bany od howcia? xd
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @19dudek28 x bambiszon jak tam wyrok ulicy?? Opowiedz co robisz na osiedlu jak cię matka z domu wyjebał
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Ty tu dalej patus
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dzienki za zniszczenie marzeń o zwycięstwie
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Pakuj więcej tego towaru wariacje
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nie zesraj się tam jelitowko xD
Do góry