Wyniki wyszukiwania

  1. Lodar93

    Steam Tribal Wars

    Witajcie, Jak wszyscy wiemy, istnieją w Internecie różne generatory rozpisek do plemion, które generują nam gotowe linki do placu. Np. jeśli wejdziemy w taki link : "https://pl152.plemiona.pl/game.php?&village=4133&screen=place&x=529&y=488&from=simulator&catapult=50" Przeniesie nas do placu...
  2. Lodar93

    Zliczanie powtórzeń osiagnięcia Szczęściarz oraz Pechowiec

    Witajcie! Odkąd gram na plemionach zawsze słyszałem od znajomych że wbili Szczęściarza lub Pechowca kilka razy, a druga osoba ani razu. Rozmawiając o tym zawsze zastanawiamy się ile razy już udało nam się zdobyć te 2 osiągnięcia. Co powiecie na to, aby te osiągnięcia dostały możliwość...
  3. Lodar93

    Opcja "podgląd" w zgłoszeniach do supportu

    WItam, Proponuję dodanie możliwości podglądu zgłoszenia do supportu przed jego ostatecznym wysłaniem. Czasem zgłoszenia są długie i wymagają sporo pracy aby były czytelne. Taka opcja na pewno pomogła by zgłaszającemu oraz w efekcie samemu supportowi. Same zgłoszenia stały by się też bardziej...
  4. Lodar93

    Prawa autorskie skryptów

    Witam wszystkich graczy :D Szukałem na forum czegoś w stylu tej propozycji i nie znalazłem, dlatego wybaczcie jeśli to dubel. Moja propozycja nie dotyczy stricte gry, a raczej fragmentu regulaminu. Propozycja ta też niestety przyda się tylko garstce osób. Mianowicie, chodzi o prawa autorskie...
  5. Lodar93

    MK Dostawy - nowe opcje

    Witajcie! Na forum jest już tyle tematów że ciężko się połapać czy taki pomysł był czy nie, więc jeśli ktoś go przede mną przedstawił to wybaczcie <beczy> Przychodzę do Was z pomysłem dodania nowych opcji do zakładki "dostawy" w Menadżerze konta. Aktualnie można tam dodawać harmonogramy dostaw...
Do góry