Wyniki wyszukiwania

  1. Br0neek

    Dzień Dobry Misiaki

    mi się już tyle nazbierało, że dostałem zakaz kupna kolejnych, bo nie mam już miejsca. Na szczęście jutro przychodzi nowa, to sobie po cichaczu gdzieś tam dołożę
  2. Br0neek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nieee, wioski same od was nam wpadają. Barby was biją
  3. Br0neek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ale że co? Mieliśmy się tą grupówką przejmować czy jak? :D
  4. Br0neek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Jak inni chcą to śmiało mogą pisać. Dadzą taką samą odpowiedź. Już tu byli i pisali podobne rzeczy, nie moja sprawa, że ktoś tego nie rozumie. Jestem też ciekaw tych płaczów o których mówisz, bo żadne do nas nie docierały - chyba, że nieaktywne konta nagle zaczynają płakać. Ja? Oczywiście, że...
  5. Br0neek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Bo tak jest? Co mamy wam to 100 razy napisać, żeby wbić wam to do tych łbów? Bo widzę, że ładnie napisane do was chyba nie trafia. Kilka razy już o tym mówiliśmy otwarcie, a wy dalej swoje. Albo zainwestujcie w kursy czytania ze zrozumieniem, albo nie odpisujcie mając czyste fakty i zdania ze...
  6. Br0neek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie no Lemioniada, odklejone te Twoje zdanie co do nas cholernie. Nie wiem czemu ludzie dostając od nas konkretne odpowiedzi dalej budują tu tak głupią i mijającą się z prawdą narracje. Macie na prawdę wielki ból o to, że wolimy wesprzeć wioskami sojusznika, niż przeciwnika. Wioskami, które...
  7. Br0neek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Co tu opowiadać? Duża część rzuciła kontami. Sporo braków u góry i wyszło, jak wyszło. Nie było porządnej organizacji i u wielu zapału do gry, mimo początkowych deklaracji, więc po akcjach key wyłamywały się kolejne osoby, które olewały grę i nie podejmowały próby obrony czy jakiejkolwiek...
  8. Br0neek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    No tak trochę nie do końca mordko. Lepiej też nie komentuj, jak nie jesteś w środku i nie wiesz jaka jest sytuacja między nami, bo też śmiać się chce
  9. Br0neek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ostatnio kazali nam oddawać wioski, teraz wbijają kosy :( Czego to się człowiek nie dowiaduje tutaj
  10. Br0neek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Wrzuciłem Ci zasta tak jak kazaliście, daj znać kiedy już konto będzie rozebrane
  11. Br0neek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Jeszcze mi może chcesz powiedzieć, że mniam ma nas teraz dobić zanim sami znikną?
  12. Br0neek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Założenie jest już zablokowane
  13. Br0neek

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    406 Podlasie wcale jeszcze nie ma podobno :)
  14. Br0neek

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    221 Boże czemu ja na to czas straciłem hahah
  15. Br0neek

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    219 Dobry dobry :)
  16. Br0neek

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    119 :) Spać czy nie spać, o to jest pytanie? :rolleyes:
  17. Br0neek

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    107 jakieś skakanie się odbywa :D
  18. Br0neek

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    84 Nie za dobrze tam? :D
  19. Br0neek

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    82 Jak tam dzień się kończy? Udanie? :)
  20. Br0neek

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    Lecimy po 100? :) 74
Do góry