Wyniki wyszukiwania

  1. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    A Legionowa nalezy sie mi Raczej nie, jakbym Ci zamowil hawajska a sobie z szynko i masakrapone to bys zjadla moja i ja bym musial jesc ananaska Do hawajskiej to by trzeba bylo sos czostkowy i keczap wziac
  2. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Tak sobie wbiłem poczytać wylewanie sików na 3 i 4 stronie i serdecznie Ciebie pozdrawiam @miodolce Nie identyfikuje siebie jako konfederata ani nie zamierzam nikogo bronic, lecz uwazam ze taka pozbawiona kregoslupa moralnego i godnosci dwulicowa kurwa jaką jestes razem z tym adriankiem z...
  3. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Będzie Chubsonowa za 174 dni. Albo Chubi x Cysia, jeszcze nie zdecydowałem
  4. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    To do zobaczenia za 175 dni Przeprosiny przyjęte, oby mi to bylo ostatni raz taka szopka
  5. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Nie myslalem ze kiedykolwiek do tego dojdzie... ale znalazłem ładniejszą od Ciebie :(
  6. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    A czemu Ty czytasz grupowki ode mnie kiedy nie sa zaadresowane do Ciebie???? @kmic zglaszam czytanie korespondencji do osob niezaadresowanych
  7. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Brzmi jak dojebany tekst na dziarke na klacie. Na lewej stronie - od serca. <3
  8. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Nie, to była samowolka drugiej strony :(
  9. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Wszystkie są nasze
  10. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Tez bym popatrzyl na to One Piece ale jedyna sztuka na jaką patrze to moja @Bogdan Kot
  11. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Chyba nie, ona chyba już mnie nie lubi :( z resztą kto by jej sie dziwił
  12. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    hipokryzja jest wtedy kiedy brechtacie o tym kiedy nas spotyka to pierwszych dziwnym trafem kiedy legion rzucil zaczely sie sypac u was, jeden za drugim - i tu już nie brechtacie, gorzej, zamiatacie pod dywan i dziwnym trafem, to nie wygląda na pojedyncze przypadki ;/ sam fakt banow chuj...
  13. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Hipokryzja 54 języki Artykuł Dyskusja Czytaj Edytuj Edytuj kod źródłowy Wyświetl historię Hipokryzja (od gr. ὑπόκρισις hypokrisis, udawanie) – fałszywość, dwulicowość, obłuda[1]. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych...
  14. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    to zmiencie frontowca
  15. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Liczby wskazuja ze jestes 0, jaka tu dominacja Jestes kolejnym typem ktorego widze na oczy 1 raz a zdazyles uzyc mego imienia wiecej razy niz jakiegokolwiek innego Mehehehe
  16. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Nie wiem Coś tam tego deffa mam chyba, masc na bul dupy Ci sie skonczyla czy chlopak murarz Cie zostawil ze taki wsciekly jak osa chodzisz? Tyle ze zazdrosc niezmiennie ta sama hehe
  17. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Lato idzie to ludzie kończą gre wiadomo
  18. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Jakbym z Toba nigdy nie gral to moze bym uwierzyl ze sprzeciwiles sie swojemu panu
  19. Chubi i marcinzero

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Racja Co jak co, jebac chlopa co z nimi gral od poczatku, tak samo przejecia. Najwazniejsze jest RA.
Do góry