Wyniki wyszukiwania

  1. Angeltam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

  2. Angeltam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    nie cierpię tych twoich atencyjnych "memów" brzydzi mnie to jak nic na tym forum
  3. Angeltam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

  4. Angeltam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To prawie tak tragiczne jak kiedy potenżne sPIDY chcom sobie poklikać front ale ktoś włamuje się na konto Keymila i wysyła hejke do całego przeciwnego plemienia ;/
  5. Angeltam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

  6. Angeltam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

  7. Angeltam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Proszę pozostałe plemiona o szybkie znalezienie sobie adoratora <przytul>
  8. Angeltam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Obrzydliwe zachowanie... jak tak można to nie wiem serio.... Przecież dział do szukania plemienia to nie tutaj <stop> wypindalaj stąd kwiatuszku <nonono>
  9. Angeltam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Cofka przestaje działać w momencie ogłoszenia daty premiery kolejnej części. Dziwny zbieg okoliczności? #plemionagate
  10. Angeltam

    STEFANY CZARUJĄ

    Ale oro na nupach ;/ (Pozostałe człony stefanów zgruzowane do ziemi - derby trwają<szampan>)
  11. Angeltam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    もっと多くの重要な指導者が読む可能性があるように、繰り返します。 - グッドプレイヤーの地図からのリクルートは避け、たとえリクルートしても特にアクションに偽の目標を提供せず、リクルートの人々を慎重に監視してください。 - Witamでプレイしたことがある186の人物を見かけた場合、特に無害な目標を持っていないかどうかを確認し、また偽の目標も考慮してください。 - フォーラムやPWでWitamに関連する投稿があれば、子供っぽいものは無視してください。 - プレイヤーは最低でも1週間ごとにパスワードを変更する必要があります。特にWitamとの戦争中には重要です。 -...
  12. Angeltam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ja bym chciał Ci zaufać, ale w nicku masz "oszust".... wiesz jak to mówiom najciemniej pod latarniom...
  13. Angeltam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Pomuszcie błagam...
  14. Angeltam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    ta?
  15. Angeltam

    Świat 200 nadchodzi!

  16. Angeltam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Dzięki za czerwone podpisy na moim gifie, bez nich kompletnie nie szło wyczaić gdzie ten stefan xd Dojeb jeszcze z 3 watermarki następnym razem bezbeku <cisza>
  17. Angeltam

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ktoś tu na dobrych pigułach leci :O > złam PONa rekrutując wbrew ustaleniom > zesraj się, że wcale nie 40 graczy tylko "20kilku" xDDD > zademonstruj zgromadzonym, że nie umiesz czytać warunków ze zrozumieniem > "yy no dobra może zrekrutowaliśmy ale przecież nie ma powiedziane jak blisko to za...
Do góry