Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Podaj adres, kupie Ci lustro żebyś mógł na siebie popatrzyć żeby wiedzieć jak wyglada pajac
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Jesteś typie takim dzbanem, że w środku dnia nawet można, a nawet karety po 50h Cię podbijały bo jako jedyny nie poklinowałeś dobrze xd Jak na kogoś kto nie przejął nic poza botami z obrzeży grających w plemionach gdzie 4 boomerow bawi się w husarię to strasznie dużo szczekasz. Kompleksy...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Aye Aye kapitanie
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    @Samuraj z Sosnowca Mówiłeś, że nie spędza "24h"? XD Typ buduje lepszą bazę danych na kompie niż twstats haha Zaraz się okaże, że drugi dysk musi dokupić haha
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Racja, pogorszyło Ci się na tyle że musiałem dołączyć do grupy ludzi którym wcześniej zaszedłeś za skórę haha W przypadku jutrzaków jeszcze Cię rozumiałem, wiele z zarzutów przeciwko P sam podkreślałem, ale ty się zjebie brandzlujesz do screenów z forum i prowadzisz notatniki nienawiści w...
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    A gdzie ja cymbale coś o MAG napisałem? xD Wychodzę z treningu i spacerując do domu zaglądam z nawyku podobnie jak pozostała część tego zaszczytnego community xd Nie było Cię na liście Blacka bo jesteś tak kurewsko konkurencyjnym zjebem że Snow poczuł w tobie konkurencje i nabrał szacunku...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Typ kurwa w notatniku nas spisuje XD
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Szanuję własny czas, więc nie odpowiadam takim Asom jak ty :P Jesteś kurwa prawdziwy Avengers i nie ma lepszych od Ciebie. Z taką konsekwencją zajmiesz 2 miejsce na podium dla zjebów zaraz za Blackiem, a zadowolić się srebrnym medalem będziesz musiał wobec takiej legendarnej odklejki jaką...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    XDDDDDDDDD typie naucz się czytać ze zrozumieniem xd Lecę zrobić coś produktywnego w życiu a ty dalej spocony klikaj te pierdy w klawiaturę xD Ale ty musisz mieć spierdolone życie prywatne gościu XD
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    ile tam wiosek? dwie? Jakoś mniej więcej zanim dorośniesz emocjonalnie przechylicie szalę wojny na swoją korzyść w tym układzie. To wszystko gdyby pominąć fakt, że niedługo zabraknie wam wsi z których można coś podbić xd
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    XDDDDDDDDDDDDDDDDD Jednak jesteś na poziomie Husqi xD Wasz fanatyzm w wierze we własne urojenia to przypadek do studiowania w podręcznikach psychologii xD
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Black, ty to naprawdę powinieneś łyknąć trochę tabletek na obiektywizm i opanowanie :D Częściowo zazwyczaj masz trochę racji, twoje teorie częstą są bardzo ciekawe, ale napierdalasz propagandę na poziomie tvp xD Każdy wie, że nie raz się kłóciłem z graczami P, każdy wie, że gram w MAGach ale...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Teraz nie wiem komu kibicować :D <3 Just kidding haha
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Typ ma na avatarze pokazane co mu się tam odbija w głowie i niestety papaja zamiast mózgu, ot wszystko jasne czemu tak ciężko docierają do niego fakty
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    dawaj przykłady skoro już lecisz z pomówieniami :D Najlepiej poprzeglądaj swoich pedalsów jeszcze w między czasie xdddd
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie przeczę, dużo się nauczyłem swego czasu
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    No shit sherlock haha Nie odpowiadam bo staram się redukować liczbę zaczepek, ale nie bez powodu nie chce mieć z tym człowiekiem nic wspólnego.
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Przy okazji umilimy sobie czas żywą dyskusją! Hahaa
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Zapytajcie się tych co wam zdradzili mój nick czy kiedykolwiek spierdoliłem przed frontem, wrzuciłem zaste podczas akcji na mnie albo wystraszyłem się czyjegokolwiek pierdolenia xd Zapraszam kocury, będę się uczył gierki od każdego po trochu. W przeciwieństwie do was jestem mniej zarozumiały...
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    No to tym bardziej pamiętaj rozpisać te akcję XD Od Kinsa faktycznie się uczę, tak samo jak od reszty rady i pozostałych doświadczonych kolegów także zapraszam xd MNIAM też wyśmiewałeś aż opędzlowałeś im berło także do rychłego mordo
Do góry