Wyniki wyszukiwania

  1. Coco Jambo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Siemka, TikTaki startują na jubileuszu? Jeżeli tak, to poproszę hejkę
  2. Coco Jambo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    gdzie rozdajom te izi blaszki????
  3. Coco Jambo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Jacuś w ciągu miesiąca zostałeś wywieziony z tego świata trzy razy, a nadal tu skomlesz. Idź na swoje skillowe parzyste światy i nie zaśmiecaj tego forum
  4. Coco Jambo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Wilki w lesie groźne sa
  5. Coco Jambo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    wszystkie rybki majo cipki, a wo'sie po kutosie świat już wygrał akwila, a kto zdobedzie blaszki nie ma znaczenia
  6. Coco Jambo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    zabawne, że dziki szukają winnych wśród ekipy Dzobiego skoro sami nic nie pokazali na tym świecie panowie troszkę pokory, przejebaliście jako koalicja więc teraz nie wylewajcie gówna na FO gratulacje dla ekipy JN, okazali się lepsi i tyle w temacie
  7. Coco Jambo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Pituś nie zmieniaj się! <3 Gratuluję Marzycielom kolejnej przegranej, idziecie na rekord chłopaki!
  8. Coco Jambo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    to ten co pokonał potężne Pandy na 179 ???
  9. Coco Jambo

    Światy 195 i 196 - dyskusja przedstartowa

    bez pAND na plecach, WO easy win
  10. Coco Jambo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Szeryfie zaczynasz gubić się w zeznaniach, musisz się zdecydować czy rozpadliśmy się po 167 bo jak twierdzisz dosłownie wszyscy gracze od nas uciekli czy jednak PinWin grało na 179, sam już zaczynam się gubić w twojej narracji, bo dawno nie słyszałem tylu farmazonów od osoby z po za ekipy która...
  11. Coco Jambo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ojoj widzę, że co świat mocniej ci się miesza w głowie xd Topki plemion? Cos takiego nie istnieje, ponieważ świat światu nie jest równy. To ,że na x świecie ktoś wygrał, nie znaczy, że na kolejnym też się pokaże z dobrej strony. Raczej mówisz tak żeby podbić swojego ego na kogo to nie...
  12. Coco Jambo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Chłopie Pingwiny to już emeryci bez szans na poważne granie, no może 4fun na s200 się pojawimy. Ludzie porozchodzili się po różnych ekipach i ciężko było by zebrać coś sensownego. Na światach giełdowych na obecną chwilę nie mielibyśmy podjazdu do konfy. A moich rzutów kontem było tyle, że...
  13. Coco Jambo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    to samo można powiedzieć o konfederacji na s116 gdzie tez był wpierdziel od sklejki z mapy :) latasz po FO i kłapiesz dziobem na temat światów wakacyjnych które niczym się nie różniły od tych na których grałeś razem z konfą startując we wrześniu. a nie przepraszam, wygraliście na Łapankę z...
  14. Coco Jambo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    O siemka Dorek, szykujesz sie z konfederacją na jubileuszowy s200 pograć w końcu na jakieś zgrane ekipy czy nadal celem są światy bez obsady ?
  15. Coco Jambo

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Jestem dumny z LWH, że sobie tak dobrze dają radę przeciwko zgranej ekipie z poprzednich światów :D Wystarczyło pozbyć się Pita i easy zwycięstwo Trzymam kciuki za wszystkie Pingwinki!
  16. Coco Jambo

    Świat 181 PREMIUM (01) Mix parametrów

    gdzie się ciąglę chwalę, że wygrałem X światów ? napisałem jeden post jako odpowiedź na twoje argumenty widzę niezła odklejka ci wjeżdża xd masz ból dupy o to, że ktoś głosuje za innym scenariuszem zakończenia świata i jest to nie po twojej myśli więc się sapiesz nie zawsze musi być tak jak...
  17. Coco Jambo

    Świat 181 PREMIUM (01) Mix parametrów

    Piszesz to w taki sposób jakby konfa wygrywała światy przeciwko świetnie zorganizowanym plemionom xd A więc kto stawiał wam większy opór marzyciele z 11 lose a row, Łapanka która sie poddała przed pierwszą akcja wroga, a może pieniacz i pss? :)
  18. Coco Jambo

    Świat 181 PREMIUM (01) Mix parametrów

    ehh jak już chcesz się bawić to nikt mi nic nie sugerował, życie sprowadziło mój wolny czas do parteru więc odpuściłem aktywną grę, a że młodziaki chcieli grać kolejny świat i stworzyć nowy projekt to mnie bardzo cieszy :) za mojej kadencji w Pingwinach 3 światy zagrane od a do z i 3 wygrane...
  19. Coco Jambo

    Świat 181 PREMIUM (01) Mix parametrów

    ja nie rozumieć twojego języka w sobotni wieczór ale swoją drogą na 179 moglibyście rywalizować z dzikami o miano największej masówki na polskich serwerach
  20. Coco Jambo

    Świat 181 PREMIUM (01) Mix parametrów

    no widzisz, a my nie chcieliśmy czekać do września bo teraz musimy się skupić na nauce także twoje tłumaczenie też jest bez sensu jeżeli szukacie wyzwań, to mam nadzieję, że kmic przemyśli temat i wrzuci jako warunek zwycięstwa wielkie oblężenie, bo dawno go nie było i chętnie bym go zobaczył po...
Do góry