Wyniki wyszukiwania

  1. SaElion

    mapa

    daj numer do tej fryzjerki / fryzjera :D kreska równa, działka podzielona zgodnie z zaleceniami w testamencie, hajs się zgadza = no problemos
  2. SaElion

    mapa

    a jak tu dyplo i układy wyglądają? powiadają że mało kto tu gra bo świat do ...
  3. SaElion

    Dzień Dobry Misiaki

    co tu analizować ? proste jeśli Bell pyknie Rebelsów to znaczy że cały świat nalezy do nich ;p Edit: albo odwrotnie nikt więcej się nie liczy :D żartuje ale o tej godzinie fajnie mi to brzmiało ^^
  4. SaElion

    Dzień Dobry Misiaki

    lubiłem pospać ale jak mamy się bić to wypije Wasze i Nasze zdrowie, niech wygra ten co ma więcej czasu na nałóg tej gry... Edit: My nie wrogowie, tylko przeciwnicy na danym serwerze. łączy nas uzależnienie
  5. SaElion

    Analiza by markopolo19

    auuuuuuuuuuuuuuu zaczynamy start obstawiam 5dni i po nas :D daje 5zł kto przyjmuje zakłady ? Cliver - Pokaż jak się kręcisz
  6. SaElion

    Dodanie szlachciców do rekrutacji/zwolnienia masowego

    ja Cie monety udało sie załatwić. nie można tego podobnie zroibć jak masowe wybijanie czy paczkowanie? 1. wchodzisz w pałąc - likasz po lewej masowa rekrutacja szlachty - wybierasz odpowiednią grupe --- i uzyskujesz pogląd wiosek gdzie spełnione są warunki na grupcia (same warunki) a obok...
  7. SaElion

    [Pasek] Planer ataków/klinów

    ma ktos aktualny?
Do góry