Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    a tak poważnie kiedy speed wjeżdża w witam po skończeniu wypowiedzenia? myśleliście,że nam uciekniecie dogadywaniem się z ti..
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    np takiemu upadającemu witam lub też ekipom większym z południa enki /ti
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    ładnie was odkleiło z tą wojną apk -speed.Wiemy doskonale,że to by byłoby wam na rękie stąd pisanie tych bajek
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    ja to się dziwię,że jeszcze ktoś chce się z upadającym witam dogadywać; zamiast dojechać ich południa /wschodu ,żeby się szybciej zwinęli na arkadie lub nowe światy wkrótce startujące
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    dziś już witam są historią 200 świata, szczekali i kozaczyli cały czas i z tego zostaną zapamiętani- mogą tylko przedłużać swój koniec
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    27:14 na teraz czyli 13 na plus- czyli to chyba jest to wielkie przełamanie witam
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kamil kogo niby wam na 100 zrekrutowaliśmy w dniu akcji?
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    witam rekrutuje na potęge próbując pokryć i nadrabiać braki w wojnie,a my sobie to przejmujemy i przewaga sama się robi. póki co 28 na plusie z dziś.. co lepsze witam nie ma najmniejszych szans tego odrobić na ares.ostatnia akcja witam na ares plus 17.zobaczymy jak to wyjdzie pod wieczór...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    nie da się grać bez wyciągania graczy,kretów,oraz rekrutacji pietrek?Te wygrane światy wasze pozostałe to też takimi metodami,a nie uczciwom walkom?
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak ta akcja dziś,,wielkiego witam ''? ile na minus na własnej akcji? tak naprawdę to witam jak nie zrekrutuje kogoś to nic nie osiągnie
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    44 do 2 z dziś; bystrzakom z ,,żegnam pragnę przypomnieć,że deff tu się robi dużo wolniej jak nasze ofy ,bardzo mnie cieszy,że bronicie tych barb na k43 na niskich murkach zasysając je defem, miło się patrzy na te rapki i patrzy na to,kolejna akcja na wasze puste wiosko darmy zapowiada się...
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    kto wie jaki wynik wojny z witam? 76 :47 czyli 29 na plusie jesteśmy koalicyjnie plus-dalej można wybierać transfer do witam chorągiewki...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A co to za warzywniak się zrobił z witam z samego dzisiejszego dnia mamy już 25:1 wynik
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A ja to liczyłem na widowiskową bitwę między nami godną jubileuszu ,a tu takie zagrywki
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Witam ,ale choć honorowo grajmy tą wojnę,czy nie bardzo się da bez kretów i wyciągania z ares?;ja szanuje plemiona za walkie ,a nie łapanie czerwieni na zasadzie ratujmy się bo nam się grunt pod nogami pali
  16. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    można przecież w tw zobaczyć kiedy gracze z członu apk przeszli do bcm i ares ;a od kiedy szły ataki witam; pierwsze ataki witam pojawiły się 2.04wt orientacyjnie okolice 19.00 .
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    jedyne wyjście dla witam to może być szybkie paku paku na następny świat,jak nowe dadzą może los się uśmiechnie tym razem i podaruje obrzeża;tu nie bawem dojdzie zresztą to też,że apk będzie te wioski przejmować -póki co akcja dużo większa od poprzedniej a wynik na równowagę z dziś prawie...
  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    a witam ma tego pona ze speed faktycznie hehe?
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    to na razie jest-3 w wielkiej akcji witam na teraz. i to apk jest w dużo lepszej i korzystniejszej sytuacji ;
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    tak widzę,że fortun już pogodzone z przegraną na tym świecie ;akcja z 18.02 totalna klapa,teraz na 23.02 ataki burzeniowe za pewne znowu...
Do góry