Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Dobra skończ pierdolić że mam mieć pretensje do tych co wysłali wojsko. Tak mam te pretensje, do tych ludzi tak samo jak do Was bo zrobiliście to RAZEM. Zrobiliście kurewską akcję to się do tego przyznajcie. Nie chcę Was obrażać więcej, po prostu będę przypominać o Waszym kurewskim zagraniu...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    No jasne, Wy o niczym nie wiedzieliście. Tak jak Hitler też nic nie wiedział o wiadomo czym. Nie ma dowodów, że wiedział, co nie? Różnica między nami jest taka, że ja umiałem się przyznać, że dostałem wywózkę i nie udaję, że jest inaczej, jak tutaj słusznie zostało mi wypomniane. Z drugiej...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Czy ja je zjadłem w ekspresowym tempie to bym nie powiedział. Zgadza się wbiłem tam na front, na wioski graczy którzy skończyli grę. Dostałem wywózkę i tu nie będę szukał głupich tłumaczeń, dlaczegóż tak się stało. Nie usprawiedliwiam złej sytuacji "złą fatą", tylko kurewskie było wasze...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Ogólnie memy fajne ,dam lajka. Tak czy inaczej memy nie zmienią tego co zostało zrobione, a poziom kurewstwa w FATA dalej wysoki. Nic się nie zmieniło. :)
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Jak w FATA poziom kurestwa się nie zmienił? ;)
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Robinio szpagaciarz, nie pozdrawiam. I świetna akcja dzisiaj. Brawa dla Was. Co prawda kurweska i po kurewsku, ale do Was pasuje więc się nie przejmujcie
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Dałeś się. Ja zrezygnowałem z pisania jak jakiś Pan nazwał mnie fanem young leosi.
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Kolejny apel, umowa dżentelmeńska na zawieszenie ataków na czas meczu okay? Dzięki dziewczyny
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Śmieszy mnie to jak piszecie na Karuzele, a sami chcieliście i zachowywaliście się kurewsko. Serdecznie nie pozdrawiam :)
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Mam taki apel do obydwu stron, moglibyśmy zrobić wojnę globalną? :) Bo tak trzeba sprawdzać dwie wojny jednocześnie, w jednej wojnie brakuje tylko członów OMERTA, dacie radę :)?
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    O jakim opluciu mówimy bo dawno tu nie zaglądałem, chyba nie jestem na bieżąco.
  12. Mapka 185

    Wygrali
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Widzę, że na FOncie już przegraliśmy. To dobrze.
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Tak kolejny rozłam.
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    @DuniekRestless manipulancie dej małpkę, tzn., mapkę. Chociaż jak to czytam wszystko to może być nawet i kilka małpek potrzebnych, żeby zrozumieć o co chodzi dla FATA
  16. Mapkie

    Bardzo ładnie prosimy mapkę.
  17. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

  18. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Tak pojechał po DCS, że w następnym miesiącu NEW zniknęło z mapy, ale pojechał. Przynajmniej już znamy powód dla którego był tak odważny, liczył na SKI, ale zapomniał, że do 7 liczyć nie umie
  19. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Co to za jakiś nowy twór na froncie przy DCS?
  20. Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    +1 To nikt się nie nakręcał na SKI, to SKI nakręciło resztę na siebie
Do góry