Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja - zaczynamy ;)

    Ja wypraszam sobie obrażanie wysokiej jakości obrony jaką reprezentujemy w SGMTRD (dobrze bronimy bo grube nie latają <foch> )
  2. Asystent-zbieractwa

    Tylko tu nie chodzi o budziki, a o spam raportów. Tu przykład odnośnie tego o czym wspomniałem wyżej..
  3. Asystent-zbieractwa

    Fajnie by było, gdyby można było ustawić konkretny typ raportów na konkretne zakładki aby automatycznie przechodziły. Ostatnimi czasy przejmując wioski wroga, do których leciało jego wsparcie w ilości 300-500+ miałem tygodniowy spam niepotrzebnych raportów, których nie dało rady wyfiltrować.
  4. Światy 163 i 164 - dyskusja przedstartowa

    Na taki świat jak 164 czekałem od 147 <szampan> Może tym razem dobiję 150 blaszek zbieractwa <tuptup>
  5. Powiadomienia dot. zbieractwa

    Witam, pewnie każdy kto zainteresował się poważniej funkcją zbieractwa miał sytuację gdzie miał wysłać zbieractwo o konkretnej godzinie ale zapomniał i zawsze te kilka minut/godzin w ciągu doby umknęło. Chciałbym zaproponować dodanie powiadomienia (analogicznie jak do "powiadomienia o gotowych...
  6. [Pasek] Rekordy zrabowanych surowców gracza

    @Speedmaker nie wiem czy mogę tu udostępniać rozmowy z supportem, ale jako "zielony" w sprawach skryptu mogę powiedzieć tylko od siebie, że tytuł zgłoszenia nosi nazwę "przerobiony skrypt" a pierwsze dwa zdania brzmią "Znalazłem na forum skrypt pokazujący w profilu gracza rekord jego zrabowanych...
  7. Dodatkowa opcja przeniesienia wojska

    Witam, opiszę w skrócie na czym miałaby polegać idea. Wojsko które stacjonuje jako wsparcie, aktualnie musi cofnąć się do wioski w której zostało wyprodukowane i dopiero może zostać zadysponowane jako wsparcie dalej. Dodatkowym rozwiązaniem mogłoby zostać polecenie przeniesienia wojsk...
  8. Zwiększone możliwości manewrowania wojskiem

    Myślałem nad takim rozwiązaniem i uważam że taka możliwość powinna być możliwa, ale tylko jakby sytuacja wyglądała tak: wioska x posiada wsparcie od wioski y i są od siebie oddalone. żeby wsparcie z wioski y mogło przenieść się do wioski z aktualnie musi się cofnąć do wioski y i dopiero...
  9. Rozbudowane statystyki

    Witam, temat dotyczy farmienia i określania przydatności flag. Gram na św. 126 aktualnie i ubolewam nad tym iż nie mogę określić jednoznacznie jakie przychody przynosi konkretna wioska i czy lepiej byłoby dać flagę na surowce/%rabunku itp. Gdyby była możliwość wyboru konkretnej wioski i...
Do góry