Dodatkowa opcja przeniesienia wojska

Dyskusja w 'Propozycje dotyczące gry' rozpoczęta przez użytkownika wojtek xdx, 14. Mar 2019.

Poleć tę stronę

?

Chcielibyście świat z wypróbowaniem takiej opcji?

 1. Tak

  2 głos(ów)
  33,3%
 2. Nie

  3 głos(ów)
  50,0%
 3. Nie mam zdania

  1 głos(ów)
  16,7%
 1. wojtek xdx

  wojtek xdx Chłop

  Dołączył:
  11. Lis 2011
  Wiadomości:
  4
  Docenione treści:
  0
  Witam, opiszę w skrócie na czym miałaby polegać idea.

  Wojsko które stacjonuje jako wsparcie, aktualnie musi cofnąć się do wioski w której zostało wyprodukowane i dopiero może zostać zadysponowane jako wsparcie dalej.

  Dodatkowym rozwiązaniem mogłoby zostać polecenie przeniesienia wojsk.

  Działałaby na zasadzie wysłania "polecenia" które porusza się np. z prędkością zwiadowcy (-do ustalenia).
  Po dotarciu do wioski wszystkie wojska, bądź część określona wcześniej przez ich właściciela, przenosi się natychmiast do wybranej wioski po dotarciu polecenia.

  Obrońca może wycofać wojska stacjonujące w każdej chwili, tak jak do tej pory. W wypadku odesłania wojsk przez obrońcę lub właściciela polecenie przeniesienia anuluje się.

  Opcja mogłaby mieć swoje miejsce w placu - wojska - obok "cofnij" funkcja "przenieś" określa się koordynaty wioski do której zostaną przeniesione, pojawia się czas dotarcia i potwierdzenie.

  Wiem jak ciężkim jest obstawianie diod np. w centrum wrogiego plemienia. Ta opcja pozwoliłaby usprawnić przejmowanie kolejnych wiosek oddalonych na kilkadziesiąt kratek, ponieważ wojska poruszałyby się do kolejnej wioski np. 50 kratek - 7,5h polecenie oraz 44min droga do wioski oddalonej 2 kratki, zamiast jakieś 37h w dwie strony.