Wyniki wyszukiwania

  1. kmic

    Przywilej - nagroda

    Przedmiot powinien już być w inwentarzu. Na przyszłość z tego typu problemami zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z supportem gry. Łatwiej jest nam przyjrzeć się wprost sytuacji na konkretnym koncie, niż liczyć, że forumowicze po opisie sytuacji odgadną o co może chodzić :)
  2. kmic

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Niestety o tej porze będę mocno zajęty. Będę czytał książkę czy cośtam.
  3. kmic

    kmic (ten zły)

    Właściwe pytanie brzmi: dlaczego miałbym z jakiegokolwiek powodu marnować czas na lekturę jakichś prywatnych kłótni dwóch nieznanych mi osób.
  4. kmic

    Pytania do deweloperów gry

    Drodzy Gracze, jak zapewne już wiecie Plemiona są już obecne na Discord (kto jeszcze nie wie, niech czuje się zaproszony). Pojawiła się tam inicjatywa zorganizowania sesji Q&A (Questions & Answers) z deweloperami gry. Jeśli chcielibyście zadać im jakieś pytania, to prosimy o umieszczenie ich w...
  5. kmic

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie chodzi o bociarzy, ale bardziej o ich uczciwych kolegów. Żeby potem nie tworzyli legend ludowych typu "przegraliśmy przez stronniczy support, bo naszym graczom dawali od razu permy, a innym za to samo tylko bany czasowe"...
  6. kmic

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie :) Zasady mogą ulec zmianie w każdej chwili i nie stanowi to żadnego problemu. Zresztą to nie jest ta sytuacja: tutaj zmianie nie ulegają zasady a jedynie tabela kar. Czyli coś co było zabronione w dalszym ciągu jest zabronione, ale skutkować będzie surowszymi konsekwencjami. A "od nowych...
  7. kmic

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A widzisz. Tym się różnimy, że w Plemionach banujemy osoby oszukujące. Bez patrzenia na to ile mają wiosek, punktów, czy wydały na grę 0zł czy 100.000zł. I bez pytania kogokolwiek o zgodę. I żeby nie pisać n-ty raz tego samego, to pozwolę sobie zacytować to, co pisałem jakiś czas temu na...
  8. kmic

    Wydarzenie Bitwa o barykady (IV 2024)

    Bitwa o barykady Drodzy Gracze, 11 kwietnia po godzinie 14. rozpoczyna się wydarzenie "Bitwa o barykady". Potrwa ono 2 tygodnie, czyli do 25 kwietnia. Odbywać się będzie na światach z funkcjami Premium, czyli "nieparzystych" oraz Arkadii. Tym razem otrzymacie zadanie aby udać się do miasta...
  9. kmic

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tak tylko w razie czego przekażę informację, że na naszym oficjalnym serwerze Discord ruszył kanał dedykowany dla świata 200... Mamy tam mapki (o, np. takie), ciasteczka i darmową mineralną lekko gazowaną!
  10. kmic

    Ochrona początkowa

    Nie. Ale miło że pytasz.
  11. kmic

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Myślisz, że to tak łatwo zaplanować co o której godzinie stanie?
  12. kmic

    Darmy - kiedy złamanie regulaminu?

    Nie. Bo byłoby to jednocześnie idealną instrukcją "jak oszukiwać by nie ponieść konsekwencji". A ponieważ o banach i naruszeniach regulaminu na forum nie dyskutujemy, to temat zamykam.
  13. kmic

    Oficjalny kanał Discord

    Drodzy Gracze! Miło nam zaprosić Was do dołączenia do oficjalnego serwera Tribal Wars na Discordzie! Niezależnie od tego czy jesteście doświadczonymi weteranami czy świeżymi rekrutami, wierzymy że znajdziecie tu towarzystwo, z którym będziecie mogli wymienić się cennymi uwagami. Angażujcie...
  14. kmic

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Drodzy Gracze, nie wiem czy dotarła już do Was ta informacja, więc w razie czego: prosimy pamiętać o zbliżającej się zmianie czasu. Po 31.03.24 01:59:59, godzina zostanie przesunięta do przodu o 1. Poinformowałem, w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku mogę wracać do pracy.
  15. kmic

    SZYBKIE

    Ale że o co chodzi? Ja nawet nie wiedziałem że jakaś runda na dziś jest planowana...
  16. kmic

    Wydarzenie Ferie wiosenne 2024

    Ferie wiosenne 2024 Witaj, dzielny poszukiwaczu przygód! Przynoszę Ci mnóstwo skarbów, bo czas pożegnać się z mroźnymi duchami zimy. Możesz wybrać wszystko, co moje, ponieważ jestem tutaj, aby podzielić się ciepłym pocałunkiem wiosny. Ale uważaj, nie ułatwię Ci tego - nie oddam tego tak po...
  17. kmic

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Na to wychodzi. I prawdę mówiąc wg mnie jest to sensowniejsze rozwiązanie i takiego jego działania spodziewałem się (jak się okazało: niesłusznie) od początku.
  18. kmic

    Proponuje naprawić klina z cofki na s200

    Znów U MNIE działa :)
  19. kmic

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    12:22 Finished production deployment Kolejny raz zapraszam do testowania. Standardowo: U MNIE działa. Więc nie psujcie tego!
  20. kmic

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ale z Was marudy... chcieliście żeby zgadzały się ms, to zgadzają się ms... a teraz jeszcze jakieś fanaberie żeby sekundy też się zgadzały... może jeszcze minuty i godziny też? Normalnie dać palec...
Do góry