Wyniki wyszukiwania

  1. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Najpierw pójdzie na 202 wyjaśnić mini bosa @EROTR0N. Później pewnie wróci poskładać ten świat.
  2. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Oddaj wioski, Twoje wioski będą pod ochroną.
  3. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kto jeszcze w A.P.K miał bana oprócz Perły? Bo tylko o niej mi wiadomo. Zresztą grałeś na koncie skasowanym za bocenie. Nie ma możliwości abyś o tym nie wiedział (o ile tam faktycznie grałeś).
  4. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Tylko tutaj masz cienka granicę kiedy to są domysły a kiedy pewne dowody. Patrząc na komentarze wyżej to raczej to pierwsze. Wywalania wojsk w kosmos nie popieram w żadnym wariancie. Na 133 nawet jak mogłem a gracz był winny to wolałem to załatwić siłowo niż bawić się w takie coś. Nawet jeśli...
  5. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mimo to zachowanie fatalne i hejtuje takie coś. Z reguły też posądzanie kogoś o coś to w dużej mierze domysły chyba że masz twarde argumenty. Ale mimo to można rozpisać akcje i zrobić to normalnie niż robić takie szambo. I tak teraz w większości macie stany wojsk. Siłowa rozbiórka ok ale...
  6. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    To dalej gracie? Blaszki widziałem już rozdane
  7. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Chciałbym zobaczyć walkę Wilka z Północy z @EROTR0N
  8. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kolejny troll do ignore Teraz już chyba support za to nie banuje. A to jedno z najgorszych zachowań na plemionach. Mnie to spotkało na 59 :(
  9. Ochrona Wioski

    Mapa frontów

    Ale nadal słychać legendy jak to do LASu poszli.
  10. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To jest Twoja perspektywa. W mojej ocenie to długoterminowy ruch który znacznie wzmocnił pozycję TI w dłuższej perspektywie. Wjechanie w Witam byłoby strzałem w stopę trochę imo :) Patrząc na obecną sytuację to fakt, jest mało realne bo raczej jednak A.P.K pozostanie przy Speed. No trudno. W...
  11. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Sorry ale pomimo że ściągnąłeś mnie tutaj do A.P.K i gramy razem to uważam że w ostatnim czasie mocno odleciałeś. W mojej propozycji każde z plemion miałoby w tym swój interes aby do tych półfinałów i finałów doszło. Nawet jeśli TI wspólnie będzie chciało zakończyć świat z Witam to dużo to nie...
  12. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A co powiesz na scenariusz taki: -> A.P.K wypowiada sojusz Speed i umawia się z N na wojnę 50:50 z Ti i Witam -> po wyeliminowaniu największego faworyta tego świata półfinał i A.P.K vs N / alternatywnie Ti vs Witam lub od razu wspólne zakończenie? Z mojej perspektywy jako gracza A.P.K trzymanie...
  13. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Fakt. Długość bez blokady trochę z czapy. Ale trzeba będzie podjąć decyzję czy łączyć się siłowo na ten 180 dzień (zapewne będzie sporo pokrzywdzonych którzy sobie nawet teraz nie zdają z tego sprawy) czy ustawiać na walkę na koniec. Tutaj warto sobie pamięcią wrócić np. do 121 bodajże gdzie P...
  14. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Na tamtych światach nie było blokady składów. Tutaj jest i to dużo zmienia.
  15. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ładna dzisiaj obrona Witam :)
  16. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    I dlatego zarezerwowaliście farmę darm? :D
  17. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    A tego nie wiem. Słyszałem od znajomych z KEY, że komend nie mieli ale widocznie wiesz lepiej. MAGów komend nie mieliśmy. Tamta wojna też mogła potrwać dłużej gdyby nie seria złych decyzji MAG podczas wojny. Ten świat i tak imo ciekawszy niż te speedruny takich plemion jak P! czy Speed z innych...
  18. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Gdyby P! nie zostałoby wyoutowane z tego świata to świat nie byłby na tyle ciekawy. Zamiast w miarę ciekawych wojen byłoby granie na komendach, wyciąganie graczy itd. Chyba każde plemię na tym skorzystało.
  19. Ochrona Wioski

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Od początku Speed faworyci a dyplomaci pozwolili im zrobić autostradę do wygrania świata. Kiedy ich sojusznicy będą przyjmować ofensywę przeciwnej strony będą sobie budować domki i przejmować darmy. Bez większych zmian dyplomatycznych to ten świat został już rozegrany w dużej mierze.
  20. Ochrona Wioski

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Gracze A.P.K teraz patrzą z apetytem na ilość barb na obrzeżach Speed bo u nas już nie ma za dużo.
Do góry