Wyniki wyszukiwania

  1. [Pasek] Hermitowskie Obstawy

    @hermitowski da radę coś pomyśleć o tym co powyżej napisane ?
  2. Skrypt do AF

    Cześć, Piszę z prośbą(mam nadzieje że to dobry dział) o napisanie łatwego skryptu do AF skrypt miałby zliczać ilość potencjalnych surowców, skrypt by pomógł podjąć szybko decyzję czy korzystać z A czy z B w AF
  3. [Pasek] Zapełnianie spichlerza wersja 2

    da się zmienić coś w kodzie żeby napisać 2*spichlerz ? :D nie znam się niestety na tym, a ułatwiło by to troche zycie w sytuacji gdy mamy sporo wiosek a chcemy monet tłuc w jednej, bo bonus do flagi jest odpalony :D
  4. [Pasek] Zapełnianie spichlerza wersja 2

    jak ustawić żeby zapełnił się np do 10000000% ? tzn ponad 100% ? ze skryptem jest łatwiej niż ręcznie, ale jest blokada i więcej niż 100% nie umiem ustawić ? :(
  5. Wersja 8.49 - komentarze

    coś się zmini z tym czatem? czy to już koniec "usprawniania" ? :(
  6. [Przeglądarka] [szukam] giełda premium na wierzchu

    Czy istnieje jakiś skrypt który zrobił by coś takiego lub podobnego jak zamieszczam na screenie ?
  7. skrypt surowców

    ale skopiowanie wątku na forum w do ang plemion chyba nie jest zabronione ? ;P
  8. skrypt surowców

    hahaha co ? niby dlaczego nie ? możesz dać link do polskiego forum gdzie ktoś z adminow cos mowil ?
  9. NOWY ŚWIAT na starych dobrych zasadach

    "Odp. Gdy będzie to ustalone, to poinformujemy o tym na stronie głównej www.plemiona.pl, dodając przy okazji link do tematu na forum, w którym będą podane szczegółowe parametry jego konfiguracji." "Informuję, że wszystkie kolejne tematy zawierające tego typu pytania będą bezlitośnie usuwane, zaś...
  10. NOWY ŚWIAT na starych dobrych zasadach

    Chcę zaproponować świat, wiem że my gracze nie mamy nic do gadania, tak samo polski support ma mało do gadania, ale DROGI SUPPORCIE CHOCIAŻ TO PRZECZYTAJ I ROZWAŻ. ! Może mogli byście napisać prośbę do naszych niemieckich przyjaciół o coś takiego, specjalnie dla nas- wiernej społeczności...
  11. Szlachta za premium,obnizenie kosztu monet za premium

    ja proponuje wszystko płatne zrobić, wojsko, surowce, nawet poziom budynków !
  12. znaczek raportu na mapie

    nie do końca, bo to zielone kółeczko wcale nie mowi o tym ze jest raport tylko o tym ze ostatni atak sie powiodl, choc by nawet dwa miechy wcześniej
  13. skrypt surowców

    skrypt zliczający ile jest w sumie surowców w danej grupie w przeglądzie>produkcja tzn żeby zliczył całe drewno, całą glinę, i całe żelazo tak żeby było wiadomo co na rynku wystawić- czego brakuje np w późniejszym etapie gry mozna podzielic sobie grupy na kontynenty i wtedy zobaczyć gdzie...
  14. Fuzja

    dopracowanie: zaznaczenie których graczy chcesz, a pozostałych bez haczyka zostawić :D oczywiście opcja zaznacz wszystko też powinna być
Do góry