Wyniki wyszukiwania

  1. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przecież ten zast to miał z 8 wiosek i wbiliśmy na nie dzień po akcji xd Dowodu nie mam bo nie ja nagrywałem xd
  2. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kleo pisze coś o zasadach a nagrywał na telefonie rozmowę ze mną o dyplomacji xd Proszę Cie zamilknij na wieki
  3. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie wiedziałem że to będą wygi przed startem. Równie dobrze mogło to być np witam Nie wiedziałem też że np Ti czy enki będą tak robić ale mogłem się tego spodziewać:) tak wyglądają dzisiejsze plemiona a więc wolę zapobiegać niż później na ostatnią chwilę kombinować
  4. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Graczy rozmieściłem tylko na naszej ćwiartce , i tak uważam to po prostu za element strategii a nie jakaś brzydka zagrywkę. Mi też tak robiono albo podobnie Na 100 jak walczyliśmy z APK na akcji zrekrutowali nam 4 graczy , w tym dwóch zaciągnęło deffa że niby APK w nich leci , pogratulowałem im...
  5. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No nieźle, tak ogarniasz 2 i 3 człon wyg że nawet nie wiesz że 3 zrobiła na nas akcje xd dlatego głównie też padacie bo jak wygi jeden jeszcze coś grają ale pozostałe człony puszczone samopas sobie totalnie nie radza Zawsze mnie to bawi że ludzie myślą że jak ktoś jest nowy to nie dostanie...
  6. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Oj źle się zestarzeje to co napisałeś oj źle
  7. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Typo sam mi napisał że rada wyg nie ogarnia i chętnie wrzuci mi zasta bo plemię jest zarządzane. A więc wina tutaj leży tylko po stronie Mirka :) oczywiście z chęcią skorzystaliśmy z kolejnych diod :) Ta bo już na pewno wzięlibyśmy te 200 osób z 3d . Mieliśmy tam trochę graczy schowanych i...
  8. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Proszę nie używać mojego tekstu . Niedługo zastrzege do niego prawa autorskie Jak Ty chcesz prowadzic plemie bez umiejętności kombinowania to nie wróżę sukcesów nawet na kolejnych światach :)
  9. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No ta mam bota do gry i mam 11 wiosek w tym same Barbarki :) chyba muszę pobrać aktuakizacje Nie no bez przesady Przecież Tosiek jest na północy, i przeszedł do nas prawie miesiąc temu xd a akcja była głównie na wasz zachód Robisz ogorome błędy jak rekrutacja skw a później zwalasz że to wina...
  10. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dziękuję :) troche wioseczek po cyganach ostatnio wpadło koło wyg to zaraz już nie będziemy musieli przepychać się na fo tylko trochę powalczymy
  11. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Na was nie będą nam boty potrzebne :) Chcesz się policytowac rapkami ? Bo twoje ubicie to pikuś przy tym co się dzisiaj działo
  12. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No Niro wstawił tabelkę ile każdy gracz miał punktów przed i po akcji :) ale ogólnie nie jest tego mega dużo bo 2/3 offów plemienia poszły dobić zemstę wczoraj :)
  13. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Widzę że ostatnio na FO w miarę normalne dyskusje to można wrócić , coś poczytać i czasami odpisać :) Dzisiaj weszło nasze burzonko na wygi , z całkiem niezłym rezultatem Ra do ro prawie 1;1 , dwie diodki jeszcze siadły
  14. Keymil LoveOrHate

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Co ty zygmek pitolisz za farmazony :p Po pierwsze to gracze APK nie stanowili całego członu SPEED było ich troche wiecej niz połowa a bez sensu jest dzielenie ze to APK grało skoro graliscie pod nazwą SPEED i rada była ze speedów skonczyles gre przy kilkunastu wioskach a wiec mało wiesz co...
  15. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wyjaśnilem jak sytuacja wygląda z mojej perspektywy, nie zamierzam teraz cały tydzien z wami dyskutowac bo i tak wam nie przetłumacze. Moze chociaż do czesci osób cos dotarło :) Jak nie to trudno,
  16. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    kolejny który nie umie czytać... tak widze roznice i napisałem ze to potępiamy po co miałem przegladac planer podbojów na etapie gdzie nie ma jeszcze pałaców ?:P przez kilka dni nikt nawet od was tego nie zauwazyl , mozliwe ze jesli ten co to znalazl by tego nie zrobil to nigdy by to nawet nie...
  17. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    czytaj ze zrozumieniem, wiem o darmach tak jak kazdy inny wodz plemienia wie o darmach w swoim plemieniu nie wiedziałem ze cos bylo robione botem
  18. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    spoko, za kilka dni tez mozemy zrobic zestawienie, zobaczymy jaki bedzie wynik.
  19. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mam chwilke to kilka słow ode mnie :) Tyle krzyków jakie SPEED jest złe tymczasem w przejeciach : SPEED - 1 darma Orelqu APK - 2 darmy Specjal Agent, Ast shooya TI - 2 darmy Proppeler i Kopie Kartofle jeszcze kilka przejec darm z tych mniejszych plemion typu LAS czy Klasyk ale o tym nikt nie...
  20. Keymil LoveOrHate

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ta bo nie mam co robić tylko patrzeć ile wioski między nami mają punktów i doszukiwać się jakiegoś spisku .
Do góry