Forum Plemiona

stif32
stif32
raczej wy jesteście botami i zwykłymi Multi Kontami które zostały stworzone w jednym celu,żeby wkurzać Graczy,prowokować,obrażać,pisać kłamstwa,oszczerstwa chore brednie i pomówienia
Time Traveler
Lunatykujesz stif
stif32
stif32
A Ty się pograzasz I jesteś żałosny Tak jak bot o Nicku Jan pawulon
Jan Pawulon
Stif, szkoda, że łamiesz regulamin pomawiajac i obrażając mnie i Time Travelera, kiedy żaden z nas bezpośrednio Cię nie obraził. Samemu żeś se ugotował taką maź, to teraz sobie ją pij... Nikt Ci przecież nie kazał wymyślać ani podawać się za rzekomego męża Agnieszki R.
stif32
stif32
Idz się lecz Jan pawulon zgłosiłem was obu do moderatorów forum jak i do Administracji I wasze klamliwe,obraźliwe Posty będą usunięte A wy dwaj zbanowani z forum za klamstwa I pomowienia na mój temat I administracja I moderacja forum jest po mojej stronie I gracze na forum Tak samo I mi wierzą
Time Traveler
Daj dowód jakiś stif
  • Zły
Reakcje: stif32
Jan Pawulon
Daj dowód, pokaż tych co za tobą stoją co? Ja mogę nawet teraz powiedzieć kto stoi za mną? Daj dowód stifek :D Co, petarda zmiękkła co, otwór wlotowy się rozluźnił jak ktoś małe expose zrobił co? هىساشممشا :)
  • Zły
Reakcje: stif32
stif32
stif32
Zal mi cię I tego bota o nicku jan pawulon A dowody poszly na was do administracji I moderatorów forum i twój profil będzie wyczyszczoby z podłych kłamstw i oszczerstw Na mój temat
Jan Pawulon
Stif, a jak sie odniesiesz do tego, ze Dawid C. mieszka w Warszawie, a ty patrzac na historie postow w Krakowie? Nie uwazasz, ze to malo spojne?
stif32
stif32
a ty żegnaj się z Forum razem z botem i multi kontem Time Traveler bo zgłosiłem was obu i Moderacja jest po mojej stronie i skasuje ten profil wyczyści z waszych kłamstw i pomówień na mój temat
Jan Pawulon
OK, to, że się zesrałeś to oboje wiemy. Powtórze pytanie - "Jak sie odniesiesz do tego, ze Dawid C. mieszka w Warszawie, a ty patrzac na historie postow w Krakowie? Nie uwazasz, ze to malo spojne?"
Time Traveler
mąż Agnieszki Radwańskiej nie gra w plemiona,więc stif jest oszukistą
stif32
stif32
Time traveler ja mam na Ciebie dowody I na Jan pawulon I wy zostaniecie zbanowani z forum A twój profil wyczyszczony przez moderatorów forum za pomówienia,brednie,kłamstwa na mój temat I gracze wierzą mi A wam nie A wy jesteście multi kontami,oszustami I piszecie brednie wyssane Od Jan pawulon
Jan Pawulon
OK, to, że się zesrałeś po raz piąty, to oboje wiemy. Powtórze pytanie po raz trzeci - "Jak sie odniesiesz do tego, ze Dawid C. mieszka w Warszawie, a ty patrzac na historie postow w Krakowie? Nie uwazasz, ze to malo spojne?"
stif32
stif32
Jestem Dawid Celt a wy mi Zazdrościcie i nigdy nic nie osiągnięcie w Życiu Prywatnym
Jan Pawulon
OK, to, że się zesrałeś po raz szósty, to oboje wiemy. Powtórze pytanie po raz czwarty - "Jak sie odniesiesz do tego, ze Dawid C. mieszka w Warszawie, a ty patrzac na historie postow w Krakowie? Nie uwazasz, ze to malo spojne?"
stif32
stif32
A Ty idź się lecz A najlepiej skasuj konto na forum bo jesteś botem
Time Traveler
po prostu się przyznaj Stif że sobie żarty robisz i tyle i będzie spokój jak dawniej
stif32
stif32
nie bo ja piszę sprawę i Admini i Moderacja stanie po mojej stronie jak większość Graczy a po waszej czyli Bota Jan Pawulon i Bota Time Travlere nikt nie stanie w waszej obronie bo Moderacja usunie i wyczyścić ten Profil z waszych kłamstw,bredni,pomówień i sprawa na was została zgłoszona do Moderacji Forum
Jan Pawulon
WSPANIALE, to, że się zesrałeś po raz siódmy i ósmy (za jednym razem, to osiągnięcie!), to oboje wiemy. Powtórze pytanie po raz piąty - "Jak sie odniesiesz do tego, ze Dawid C. mieszka w Warszawie, a ty patrzac na historie postow w Krakowie? Nie uwazasz, ze to malo spojne?"
Do góry