Chłopi

  • Rozpoczynający wątek Krystian648
  • Data rozpoczęcia

Czy chłopi powini być wycofani?

  • Tak

    Głosy: 34 39,1%
  • Nie (Napisz czemu)

    Głosy: 35 40,2%
  • Mi to obojętne

    Głosy: 18 20,7%

  • W sumie głosujących
    87
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
1. Naucz się pisać
2. Od kiedy lekka jest deffem?

Co do tematu to wg. mnie możliwość uaktywnienia chłopów powinna być po 30 dniach od rozpoczęcia świata.

Ale czy ja powiedziałem gdzieś że LK jest deffem ??, chłopów nie wycofają z tej gry pogódźcie się z tym i tyle
 

DeletedUser151279

Guest
nie wiem... mi osobiście nie przeszkadzają chłopi jako nowy dodatek, tyle że wprowadzają kolejną nierówność graczy atakujących i broniących , tak samo jak morale czy szczęście
w szczęściu jeszcze o tyle dobrze że może wystąpić po jednej lub po drugiej stronie a tutaj gracz obrony znowu dostaje bonus... stawianie chłopów trwa ułamek sekundy tyle ile przerwy między szlachtą np.
trochę to niesprawiedliwe...
może choć raz jakiś bonus dla atakujących ?
tych jest na pewno więcej a takie akcje mogą zniechęcać ich do dalszej gry :p
 

DeletedUser139181

Guest
Dobre to jest, mi offa uratowały, bo na noc ich zawsze włączałem.
 

DeletedUser

Guest
nie wiem... mi osobiście nie przeszkadzają chłopi jako nowy dodatek, tyle że wprowadzają kolejną nierówność graczy atakujących i broniących , tak samo jak morale czy szczęście
w szczęściu jeszcze o tyle dobrze że może wystąpić po jednej lub po drugiej stronie a tutaj gracz obrony znowu dostaje bonus... stawianie chłopów trwa ułamek sekundy tyle ile przerwy między szlachtą np.
trochę to niesprawiedliwe...
może choć raz jakiś bonus dla atakujących ?
tych jest na pewno więcej a takie akcje mogą zniechęcać ich do dalszej gry :p

Zależy jak na to patrzysz DeFF o wiele dłużej się buduje o wiele łatwiej jest atakować niż się bronić jeśli nie było by bonusów dla obrońcy wszyscy lecieli by w offa bo po co mieć deffa i wszyscy by się nawalali ;)
 

DeletedUser

Guest
omg chlopi sa bardzo przydatni w trudnych sytuacjach wiec lepiej zeby ich zostawic
 

DeletedUser

Guest
To zwiększa realność gry (jak zagrożenie to ludzie rzucają wszystko i idą walczyć), a osobiście jestem za zmianami (inteligentnymi!!!) które zwiększają realność
 

DeletedUser153839

Guest
Z jednej strony faktycznie dla farmerów niewygodne ,dla reszty dogodne.
Ja osobiście jestem za wycofaniem tych pechowych chłopów :D
 

DeletedUser

Guest
To zwiększa realność gry (jak zagrożenie to ludzie rzucają wszystko i idą walczyć)

Racja. Poza tym chyba nie o to chodzi, żeby zawsze wygrywać.
Miły lub mniej element zaskoczenia - wojsko padnie? czy nie padnie? - gra chyba staje się bardziej ciekawa. Ale jak wiadomo, nie wszyscy potrafią pogodzić się z tym, że czasem się przegrywa.
 

DeletedUser

Guest
ale weź pod uwage takich graczy co wejdzie na chwile i da pospolite ruszanie a wcale nie gra i co raz mu ktoś rabuje surowce

Twój problem, mają takiego prawo, gracz to gracz, nawet jak wchodzi raz na miesiąc. Poza tym spójrz na to z innej strony - nabijasz sobie RA i możesz szpanować. :)
 

DeletedUser

Guest
LoL.pl :D hehe


Ale nie jeżeli założycielowi tego tematu przeszkadzają chłopi to niech zainwestuje w katapulty i przejedzie po farmach burząc zagrody i masz problem rozwiązany... Wątpię że gracz który wchodzi raz na tydzień będzie budował specjalnie zagrodę i aktywował chłopów żeby akurat Tobie wybić trochę lekkiej
 
Status
Zamknięty.
Do góry