Chłopi

  • Rozpoczynający wątek Krystian648
  • Data rozpoczęcia

Czy chłopi powini być wycofani?

  • Tak

    Głosy: 34 39,1%
  • Nie (Napisz czemu)

    Głosy: 35 40,2%
  • Mi to obojętne

    Głosy: 18 20,7%

  • W sumie głosujących
    87
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Moją propozycją jest wycofanie chłopów gracz który wchodzi raz na tydzień daje sobie dla szpanu pospolite ruszanie a taki gracz który farmi lekką kawalerią otrzymuje duże straty...
Czy zgadzacie się ze mną?
 

DeletedUser155143

Guest
Nie

Nie. Dajmy na to że ktoś cię atakuje chłopi zawsze ci pomogą rozwalą 10 ale dzięki temu możesz wygrać
 

DeletedUser

Guest
Witam.

Propozycja jest nie do przyjęcia, ponieważ tzw. " pospolite ruszenie " jest ostatnią deską ratunku, dla graczy, którzy nie posiadają żadnego wojska. Proszę pamiętać, że mając więcej niż 2 wioski traci się możliwość powoływania chłopów pod broń.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
ale weź pod uwage takich graczy co wejdzie na chwile i da pospolite ruszanie a wcale nie gra i co raz mu ktoś rabuje surowce
 

DeletedUser

Guest
Witam.

W takich wypadku nie wolno uderzać w ciemno, tylko się zabezpieczyć odpowiednio. " Pospolite Ruszenie " nie zostanie wycofane, więc dalszą dyskusję nad tym tematem uważam za zbędną.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Witam.

Propozycja jest nie do przyjęcia, ponieważ tzw. " pospolite ruszenie " jest ostatnią deską ratunku, dla graczy, którzy nie posiadają żadnego wojska. Proszę pamiętać, że mając więcej niż 2 wioski traci się możliwość powoływania chłopów pod broń.

Pozdrawiam.

No to jak nie robili wojska to chyba są do zjechania nie? A tutaj mają ratunek. Bezsens
 

DeletedUser

Guest
Jeśli spodziewasz się ataku, możesz ogłosić pospolite ruszenie. Przyniesie to następujące skutki:

* Mając więcej niż 2 wiosek, stracisz możliwość powoływania chłopów pod broń.
* Pospolite ruszenie będzie pozostawać pod bronią przez 6 godzin
* Podczas gotowości bojowej chłopów, produkcja wszystkich surowców zostanie obniżona o 50%.
* Dostaniesz 20 chłopów za każdy poziom zagrody (do maksymalnego poziomu 15)
6h Cie nie zbawi, zeby zaczekac, az sami znikną ^^
 

DeletedUser

Guest
ale koleś nie gra jest farmą od tygodnia to wiesz że przez pół dnie nie zrobi 500pik i mur na 20 to atakujesz w ciemno a tu nagle lekka pada bo on sobię pospolite ruszanie dał ...
 

DeletedUser

Guest
Ruszenie jest o tyle "niemiłe" dla nas Farmerów :)D), że jak trafimy na namolnego "pacjęnta" to będzie nam co 6h pospolite ogłaszał i nici z farienia...
Według mnie pomysł z chłopami całkiem fajny, ale niedopracowany...
 

DeletedUser116373

Guest
Jak dla mnie to nic tutaj nie kasujcie bo bynajmniej zabawa jest z chłopami :D W końcu życie farmera nie jest usłane różami :cool:


Czasami na s48 gdzie mam stare jakieś konto wchodzę sobie i klikam chłopów na gościa który farmi deffem, po czym zbieram mu trochę armii do piachu :) Ładne rapki wtedy lecą hihi:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Witam.

Chłopi zostali powołani w dobrzej wierze i swoje powołanie spełniają, bo są ostatnią deską ratunku, dla tych, którzy w jakiśkolwiek sposób stracili część, bądź całą armię. Należy jednak zwrócić tutaj uwagę, że przydałoby się nieco zmienić funkcjonowanie " Pospolitego Ruszenia ", a mianowicie przydałoby się wprowadzić w następnej wersji limit między powołaniami chłopów. Obecna sytuacja jest troszkę nieprzyjemna, ponieważ chłopów można powołać w każdej chwili, co jest nie małym problem czasami.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
I znowu taki sam temat chłopów nie wycofają, skoro kolo wchodzi raz na tydzień to tylko raz na tydzien włączy chłopów a nikt nie będzie płakal że ci się wojska wyścieliły bo takiego chciałeś zfarmić
 

DeletedUser

Guest
^^^ale ja to ty byś grał to też byś jęczał ...

To chodziaż mogli by dać że po zakończeniu pospolitego ruszania trzbea 24h odczekać ...
 

DeletedUser

Guest
Grałem na św49 i naprawdę pospolitę ruszenie jest fajną sprawą, ja nie musiałem akurat go urzywać sam się nadziałem na takiego kolesia i z tego powodu nie będę płakał tu na forum, jak koles wchodzi raz na tydzień to straty nie są duże jak kliknie pospolite ruszenie, a farmeży muszą uważać żeby deffem nie farmić i tyle
 

DeletedUser

Guest
Grałem na św49 i naprawdę pospolitę ruszenie jest fajną sprawą, ja nie musiałem akurat go urzywać sam się nadziałem na takiego kolesia i z tego powodu nie będę płakał tu na forum, jak koles wchodzi raz na tydzień to straty nie są duże jak kliknie pospolite ruszenie, a farmeży muszą uważać żeby deffem nie farmić i tyle

1. Naucz się pisać
2. Od kiedy lekka jest deffem?

Co do tematu to wg. mnie możliwość uaktywnienia chłopów powinna być po 30 dniach od rozpoczęcia świata.
 

DeletedUser154840

Guest
1. Naucz się pisać
2. Od kiedy lekka jest deffem?

Co do tematu to wg. mnie możliwość uaktywnienia chłopów powinna być po 30 dniach od rozpoczęcia świata.

Wtedy to już by się nie przydawała... :D Co może zrobić takich 300 chłopów przy załóżmy 1k toporków i 800 LK??? <Tak daję przeciętny off jaki mógłby być>
 

DeletedUser

Guest
W sumie też racja, ale nie są chłopi dopracowani.
Dzisiaj np sobie farmię (na hebrajskich) farmę od 3 dni, która ma 77 pkt i żadnych nie spodzianek a tu nagle padło 10lk bo koleś sobie chłopów powołał (40).
Niedopracowane jest chociażby to, że chłopi są w pewnym sensie "lepsi" od Chrystusa bo moją po śmierci wskrzeszać się ile razy im się zapragnie...
Jeżeli ktoś jest upierdliwy, to na prawdę może przeszkadzać w farmieniu...
 

DeletedUser154840

Guest
Tak, to jest wkurzające i ja mam do nich na prawdę mieszane uczucia ;)
 

DeletedUser

Guest
Ehhh... Ludzie! Przecież taki gracz, który wchodzi raz na jakiś czas na konto, to nie ma 15 lvl zagrody! A dopiero przy 15 lvl ma się 300 chłopów! 300 chłopków = 300 pikinierów. Jak myślicie? Czy 300 pików może Wam, super farmerom, coś zrobić? Mi się wydaje, że nie. Mi chłopi wcale nie przeszkadzają - wręcz przeciwnie! Fajnie się nabija na nich RA.
 
Status
Zamknięty.
Do góry