Ułatwienie dla moderatora forum w grze

Podoba wam się mój pomysł?

  • Tak,

    Głosy: 91 83,5%
  • Nie,

    Głosy: 8 7,3%
  • Do dopracowania (Co byś zmienił? Napisz)

    Głosy: 6 5,5%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 4 3,7%

  • W sumie głosujących
    109
Status
Zamknięty.

DeletedUser145764

Guest
Na jednym ze światów mam moderatora.
I kasowanie pojedynczo każdego posta który jest niepotrzebny jest irytujące, zajmuje to dużo czasu, jak jest dużo postów i jest to bardzo męczące gdy ma się tak wolny internet jak ja :)
Moja propozycja jest taka

>>>KLIK<<< Grafika >>>KLIK<<<

Moderator miał by możliwość zaznaczenia kilku postów, które uznał by za spam.
Po zaznaczeniu wszystkich postów przyciął by przycisk "Skasuj" i usunęło by wszystkie niepotrzebne posty :)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry. Nawet ja, mając IST 10m, denerwuję się nieraz usuwaniem postów, mimo, że 10 mega to chyba dużo...
A jak ktoś, jak ja ma założyciela na wielu światach, i adma lub moda na pozostałych, to denerwuje, tym bardziej że na jednym swiecie trzeba sprawdzić przynajmniej 5 zakłade, na każdej przynajmniej 3 tematy
EDIT: nie przechwalam, się, więc się nie czepiajcie, NOOOOOOOPKI
 

DeletedUser

Guest
Niet. Eto niepotrzebne. Co ci zaszkodzi kliknąć co jakichś czas? Niet.
 

DeletedUser116373

Guest
W sumie przecież nie kasujesz nie wiadomo ile postów, więc nie zaszkodzi kliknąć kilka razy. Zawsze też możesz usunąć temat i po sprawie :rolleyes: Tak więc raczej na nie jestem, choć pomysł nie jest najgorszy.
 

DeletedUser

Guest
taka opcja przydałaby się, w każdym plemieniu znajdzie się spamer, że nawet w ważnym temacie nawali spamu, a potem trzeba usuwać, to można zaznaczyć niechciane postu i potem kliknąć 'Usuń' i po sprawie, a nie po kolei usuwać jeden po drugim:p
na tak, opcja przyda się :D
 

DeletedUser145764

Guest
Ja się cały czas z tym spotykam :)
Myślałem, że kiedyś ktoś to da na forum, ale nikt na to nie wpadł.
Więc sam się wysiliłem :D
 

DeletedUser

Guest
mam pytanie do was: czy to wielki problem klikać co jakichś czas? a jak wątek zaśmiecony, to klikasz RAZ usuń wątek, no i nowy zakładasz, to takie trudne? chyba nie, więc NARA, a wszystkie sprawy obgadać z niemcami

widać że nigdy nie byłeś moderatorem......:/, więc po co się wypowiadasz??

Załóżmy, że temat jest poświęcony skanom jednego gracza i jest 6 stron skanów no ale połowa plemienia ma dobry humor i zaczyna sobie z tego kogoś żartować"że woja nie ma", "że ma wioski mieszane" i taki spam ciągnie się przez pół nocy zajmując 6 stron tematu, i co usuniesz cały temat, czy będziesz klikać przez te 6 stron pojedynczo na "skasuj"??

Moim zdaniem pomysł wyśmienity, sam próbowałem zrobić jakiś skrypt kasujący ten bajzel ale nie wyszło:(.

Jestem na TAK i mam nadzieję, że admini zauważą ten temat.

TEMAT OCENIAM NA MAX GWIAZDEK.
 

Vardo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
463
Oj tak :D przydaloby sie cos takiego :p usuwanie po 1 poscie to strata czasu, zwlaszcza, kiedy jest duzo spamu :D
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry ale szkoda że żadnej szaty graficznej nie zrobiłeś bo można by bardziej Adminów na coś naprowadzić i spróbować zrobić jakiś Panel do tego zadania np:

uatwieniedlamoda.png


12min pracy a większa prawdopodobieństwo, że pomysł przejdzie pomyślnie.

Jestem na TAK
 

DeletedUser

Guest
Pomysł bardzo dobry . Gdyż ja nie toleruję śmietnika na forum.
 

DeletedUser112461

Guest
Pomysł jest bardzo dobry.Szybciej będzie usunąć tzw.śmietnik na forach;).Na TAK
 

DeletedUser

Guest
Poszukaj w propozycjach ;)
Sam ten pomysł podsunąłem kilka miesięcy temu ;)

Klik oto ten temat :)
 

DeletedUser27357

Guest
Oczywiście, że na tak. Ja jak byłem w plemieniu, to nasi forumowicze byli zorganizowani, i kulturalni, więc usuwanie nie było potrzebne. Najbardziej ta opcja przyda się na początku światów, gdzie zaprasza się wiekszość, i ludzie spamują.
 

DeletedUser149091

Guest
Pomysł bardzo dobry:)
Siedziałem ostatnio na forum prawie 3h aby usunąć zbędne śmietnisko...
 

DeletedUser135398

Guest
ja jestem na tak ;) szczególnie, jeżeli w jakimś temacie zrobi się spam i trzeba usunąć wiele postów ( czasem nawet kilka stron ) to wtedy męczarnia ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry