Klimat gry

  • Rozpoczynający wątek GERMAN01
  • Data rozpoczęcia

podoba i się te pomysł ?

  • tak

    Głosy: 14 26,9%
  • nie

    Głosy: 21 40,4%
  • popracowac

    Głosy: 9 17,3%
  • switny ale nie przjedzie

    Głosy: 8 15,4%

  • W sumie głosujących
    52
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ta gra jet taka bana;na nic się w niej nie dzieje a co wy na to żeby zrobic tskie dodatki typu ---

1,Pogoda , było by na mapie rózne zjawiska pogodowe czyli -
1burza( gdy wysyłasz atak moze ci wrocic raport zginal jeden pik od uderzenia piorunem )

2. burza - wojsko dłużej podruzuje bo utrudnia im to desz

silny iatr - dłuzej się podruzuje

śnieg- 1 pik zamrazl z zimna itd.

i takie rózne dodatki w wiosce był by taki mały termomtr który pokazywał by ile jest stopni na mapie było by ciemno gdy jest urza było by widac śnieg itd. myślę , że to doda klimat grze
 

DeletedUser

Guest
Mi się podoba ten pomysł gra była by realistyczniejsza :)
 

DeletedUser

Guest
miii

mi też się oczywiscie podoba d; ale wątpie , że przjedzie bo nasze plemiona musiałyby włożyc w to dużo pracy a oni są leniwi !
 

DeletedUser

Guest
Pomysł fajny ale żeby wojska później dochodziły bo deszcz im będzie przeszkadzał to do bani bo utrudni to planowanie ataku itp. itd. dużo graczy będzie miało problem z tym czy nagle nie zacznie padać i np. wojsko opóźni się o 30min. i cały atak do bani ;]
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że to dobry pomysł ale lepiej byłoby wprowadzić ukształtowanie terenu które odbiłoby się na jednostkach ( np. morale ) i czasie trwania marszu. Zmiany te mogą również odnosić się do jakości ( siły ) obrony wiosek czyli np.


wzniesienie/wzgórze bonus dla łuczników minus dla LK :D
dolina bonus do LK minus dla łuczników :D

To są tylko najprostsze przykłady, wiec jest to temat dość otwarty.
Oczywiście wymaga to od team'u plemiona sporo pracy i czasu, ale na pewno nie jest to niewykonalne :rolleyes:
I jeszcze taka mała sugestia, rynek powinien przynosić ( małe, ale zawsze ) dochody w postaci surowców ( w zależności od jego poziomu ). Jakiś handel w końcu się tam odbywa ( podatek od sprzedazy itp. ) :)
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że to dobry pomysł ale lepiej byłoby wprowadzić ukształtowanie terenu które odbiłoby się na jednostkach ( np. morale ) i czasie trwania marszu. Zmiany te mogą również odnosić się do jakości ( siły ) obrony wiosek czyli np.


wzniesienie/wzgórze bonus dla łuczników minus dla LK :D
dolina bonus do LK minus dla łuczników :D

To są tylko najprostsze przykłady, wiec jest to temat dość otwarty.
Oczywiście wymaga to od team'u plemiona sporo pracy i czasu, ale na pewno nie jest to niewykonalne :rolleyes:
I jeszcze taka mała sugestia, rynek powinien przynosić ( małe, ale zawsze ) dochody w postaci surowców ( w zależności od jego poziomu ). Jakiś handel w końcu się tam odbywa ( podatek od sprzedazy itp. ) :)



no wiem trzeba jeszcze popracować ja dałem tylko pomysł
 

DeletedUser106372

Guest
wzniesienie/wzgórze bonus dla łuczników minus dla LK :D
dolina bonus do LK minus dla łuczników :D

A puść kawalerie z wzgórza w pełnym rynsztunku i galopie w dół na wojska przeciwnika, gwarantuję że zginie więcej niż w dolinie :)
gdyż dochodzi efekt szarży i tarana masą :)

Jeśli nie wiesz na czym to polega polecam gry z serii TOTAL WAR...tam wszystkiego nauczyć sie idzie o jednostkach
 

DeletedUser

Guest
Okej, tylko to wszystko w 4D i dodałbym jeszcze trzęsienie ziemi. Fajnie by to było poczuć. Oczywiście opcja bezpłatna dla posiadaczy konta premium.

@dół
No, jedna Ci już przez głowę przeleciała.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
...

no i trąba powietrzna która demoluje wioske i zabija wojo
 

DeletedUser95328

Guest
Pomysł dobry, ale trzeba troszke popracować...A oczywiście jeśli jest praca to wtedy pomysł na nie bo lenistwo bierze góre...Taka jest prawda.Bo w końcu bardzo mało zmieniło sie w plemionach od dawna dawna...A wracając do tematu to pomysł Dobry.
 

DeletedUser132492

Guest
Bardzo dobry pomysł, urozmaiciłby grę, niektóre miasta stawałyby się cytadelami, jak w normalnym życiu. Deszcz osłabiałby łuczników.
Ciekawy pomysł, sądzę że na pewno urozmaiciłby grę oraz przyciągnął nowych graczy.
 

DeletedUser131873

Guest
Taaaa... dobre ale porobiłeś błędy i się nie mogłem doczytać ale jestem na tak chociarz troszkę coś jest złe.
 

DeletedUser

Guest
Jeszcze wytrysk lawy z wulkanu...
Albo balon? Szybciej by podróżowali ( choć jak wrogi łucznik walnie strzałą w balon... huhu )
Będą góry... i tunele :p
Ooo jeszcze w tunelach takie wagoniki jak w hucie żelaza :)
Chcecie upiększać grę a za rok będzie że chcemy stare style
 

DeletedUser95328

Guest
Jeszcze wytrysk lawy z wulkanu...
Albo balon? Szybciej by podróżowali ( choć jak wrogi łucznik walnie strzałą w balon... huhu )
Będą góry... i tunele :p
Ooo jeszcze w tunelach takie wagoniki jak w hucie żelaza :)
Chcecie upiększać grę a za rok będzie że chcemy stare style

Niema żadnego wytrysku z wulkanu tylko deszcz, wiatr itp...Czytaj a potem oceniaj.
 

DeletedUser6429

Guest
@up up
już to widze
Kod:
Twoi żołnierze znaleźli obok jeziora 50 000 balonów które ułatwią im podróż do przeciwnika
Podróż potrwa o 10 godzin krócej
ehhh...jestem na nie za pomysłem.Gracze baliby się atakować na dłuższe odległości bo ich jescze coś złego spotka :/
 

DeletedUser

Guest
Niema żadnego wytrysku z wulkanu tylko deszcz, wiatr itp...Czytaj a potem oceniaj.

O boże a ja nie napisałem tego jako nowe pomysły do anomalii pogodowych?
Czytać sygnaturkę, naprawdę jestem zawiedziony...
Może nie każdy czuje sarkazm, ale to miało znaczyć że pomysł absolutnie beznadziejny... To nie lotto tylko gra strategiczna gdzie trzeba myśleć a nie kupować medaliki szczęścia

Dajmy jeszcze pana z latawcem i błyskawice... będzie elektryczność! Czemu nie...
 

DeletedUser95328

Guest
O boże a ja nie napisałem tego jako nowe pomysły do anomalii pogodowych?
Czytać sygnaturkę, naprawdę jestem zawiedziony...
Może nie każdy czuje sarkazm, ale to miało znaczyć że pomysł absolutnie beznadziejny... To nie lotto tylko gra strategiczna gdzie trzeba myśleć a nie kupować medaliki szczęścia

Dajmy jeszcze pana z latawcem i błyskawice... będzie elektryczność! Czemu nie...

Oczywiście, że czuje sarkazm bo co to by było gdyby wulkan miał wytrysk lawą oczywiście...No i by nam wioche zalało lawą.Ale i tak jestem na tak!!!
 

DeletedUser115218

Guest
a co z tornadami? wysyłasz piki na wioskę, a tu jedną porywa tornado i znajduje się 30 K dalej...

deszcz jak najbardziej dla mieczników
śnieg? a może jednostka Bałwan?

czytaj forum i nie zwracaj uwagi na n00bów (siebie)

Ta gra jet taka bana

czuję ten rytm ;]
buntujesz się przeciwko banom?

P.S. ten pomysł (temat) zdecydowanie nie jest świtny bo stworzyłeś (napisałeś) go o 13:45!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wtkc

Zwiadowca
Wynik reakcji
9
@GERMAN01

wg mnie to to o czym piszesz jest skazane na porazke- ale poniekad dlatego ze piszesz o rewolucjach, a haslami rzucasz
takie troche "mam super pomysl ,naprawde naprawde!!!"

zaznaczylem Ci opcje dopracowania

bo tego sie nijak nie da ocenic (chyba ze chcesz po prostu zjechania czegos co sie samo nie ma szans obronic)
 

DeletedUser

Guest
Sądzę że ten pomysł jest do d...... zły.
Po co komu takie rzeczy na mapie. Kto w ogóle sie tak przypatruje tej mapie. To by tylko niepotrzebnie obciążało serwer i wprowadziłoby niepotrzebne zamieszanie . Jakoś nie widzi mi się wysyłając atak sprawdzanie prognozy pogody. To może wprowadźmy od razu na forum dział prognozy pogody na każdy świat. A poza tym to te raporty w stylu: '1 pik zginął bo zamarzł' to tylko zaśmiecanie raportów
 
Status
Zamknięty.
Do góry