Nowy budynek Kościół

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31721
  • Data rozpoczęcia

Czy akceptujesz ten Pomysł


  • W sumie głosujących
    511
Status
Zamknięty.

DeletedUser12829

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Wątpię żeby coś takiego przeszło chociaż gra byłaby bardziej urozmaicona i pewnie ciekawsza( Na niemieckich było coś takiego)
 

DeletedUser40142

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Dla mnie pomysl trafiony, chociaz nie rozumiem sensu kaplana zmniejszajacego koszty budowy budynku (chociaz to moge jeszcze zrozumiec, zbieranie dotacji od biskupstwa :D) ale spowalnianie jego budowy? Po co? Dla mnie kaplana mozna byloby zrobic tak jak rycerza, ale mianowac go np. ze szlachcica albo 200 chlopow. Zwiekszyc jego koszta i odrobine zwiekszyc ulepszenia ktore daje.

Ogolnie jestem na tak :)
 

DeletedUser25414

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Ludzie... A jeśli ktoś jest niewieżący A jeśli niejest chrześcijaninem tylko tym co się modli w meczecie Pomyślcie o kulturze innych narodów... Nietylko chrześcijaństwo jest. Jak macie zrobić kościuł to meczet też musi być.
A co do niewieżących to co... W tem sposób prubujecie ich nawrócić.

LoL, zastanuwcię się bardzo nad nowymi pomysłami

ale mozna by na zaczeciu grania wybrac jakiej jest sie wiary i np. dla chrzescijan bylby kosciol, dla tych co sie modla w meczecie meczet i tak dalej...
xD

PS. oczywiscie to byl zart:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ja proponuję też budynek meczet w którym będę produkowani zamachowcy samobójcy.

Ludzie ile jeszcze tych jednostek zaproponujecie. Czy nie rozmiecie że ta gra to tak naprawdę "kamień nożyce papier" tylko w bardziej skomplikowanej wersji!!

ps. ładne rysunki - stary masz talent!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31375

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

1#

Sam pomysł z kościołem mi się podoba ale ^ wyżej napisane - zdecydowanie racja. Najlepiej dać inne opcje dla tego całego kapłana i żeby to nie było katolickie prawosławne i w ogóle chrześcijańskie, bo są na świecie inne wiary, tylko żeby było pogańskie, a poziomie tamtych czasów (Pamiętajmy, że co prawda Polska była już krajem chrześcijańskim pod koniec X wieku, ale tu raczej sprawę trzeba nagiąć...)!

2#

TAM JEST PAŁAC!

3# Nadal polecam dodać opcję, żeby to umiejscowić za zagrodą i uniemożliwić budowę, zanim nie będzie muru!

a to przepraszam bo ja mam 14 budynków(czyli nie mam pałaca i nie wiedziałem gdzie on stoi :rolleyes: )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

ja proponuję też budynek meczet w którym będę produkowani zamachowcy samobójcy.

Ludzie ile jeszcze tych jednostek zaproponujecie. Czy nie rozmiecie że ta gra to tak naprawdę "kamień nożyce papier" tylko w bardziej skomplikowanej wersji!!

ps. ładne rysunki - stary masz talent!!

nie pisz takiego czegos bo ja za takie cos juz ostzrezenia dostalem:D
 

DeletedUser14772

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Pomyślmy. A może kapłan sprawiałby, że kilka jednostek ożyje np.
Wysłaliśmy 500 pik na atak
Zabili nam 50
Kapłan uzdrawia z tych zabitych 50%, czyli dostajemy z powrotem 25 pik? Co wy na to?

ludzie z plemion chcą nam zrobić jakiś magów co to jest ?
 

DeletedUser23847

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Pomyślmy. A może kapłan sprawiałby, że kilka jednostek ożyje np.
Wysłaliśmy 500 pik na atak
Zabili nam 50
Kapłan uzdrawia z tych zabitych 50%, czyli dostajemy z powrotem 25 pik? Co wy na to?

Tak jest w prawdziwym życiu jeżeli w mieście/wiosce masz Kościół? Muszę spróbować :p
 

DeletedUser43652

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

moim zadnie powinna być stolica gdzie morzna by było mieć budynki specjalne typu:

Kościół-to co muwiliście
Dodatki do murów:
Wierza obronna - zwiększała by jeszcze bardziej obrone jednostek a dodatkowo atakowała by wrogie wojska które atakujom wioske

max poz. 10
1 - 5%
2 - 10%
3 - 15%
4 - 20%
5 - 25%
6 - 30%
7 - 35%
8 - 40%
9 - 45%
10 - 50%

- Fosa
zmiejszała by o 20 % atak jednostek wroga idoncych na stolice

- Sztandart - zmiejsza skuteczność wrogiego szlachcica w przejmowaniu wioski

i to som moje pomysły
 

DeletedUser27664

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

to co piszesz jest beznadziejne poco to ?? plemiona są extra teraz a nie z jakos foso albo innymi bajerami jeśli chcesz takich ulepszen to zarejestruj sie na www.ikariam.pl
 

DeletedUser43652

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

po to bo to nie uczciwe jeśli silny gracz co ma 20.000 tys. p atakuje gracza co ma ledwo 10 tys.p daje to szanse na wyrównanie walki
 

DeletedUser38075

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

z tym kościołem to można go upchnąć między koszarami a rynkiem tam jest największa luka :):):):):):):):):):):):)
 

DeletedUser38075

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

ikariam fajna gierka gram na zeta mam juz 250 cos pkt albo więcej ale jet ona trudniejsza od plemiona bo durzo kombinacji z sórowcami
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Przykro mi, ale za bardzo państwo tu spamujecie, a propozycji do przodu to nijak nie popycha. Kościół był na niemieckich, nie sprawdził się, zatem nie ma sensu o nim dyskutować. Jeśli jeszcze dyskusja miała jakikolwiek sens.. A tu mamy tylko "może z prawej, może z lewej, a może wyciąć to drzewko, a może tamto". Najwyższa pora zamknąć. Jak ktoś ma coś ciekawego do dodania, najlepiej dotyczącego zmian w rozgrywce, jakie by taki kościół miał wnosić, to proszę o PM. Na razie kłódka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry