Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

  • Rozpoczynający wątek The Glorian
  • Data rozpoczęcia

Jak oceniasz mój pomysł?

  • 10

    Głosy: 223 74,8%
  • 9

    Głosy: 27 9,1%
  • 8

    Głosy: 21 7,0%
  • 7

    Głosy: 5 1,7%
  • 6

    Głosy: 5 1,7%
  • 5

    Głosy: 3 1,0%
  • 4

    Głosy: 1 0,3%
  • 3

    Głosy: 0 0,0%
  • 2

    Głosy: 1 0,3%
  • 1

    Głosy: 12 4,0%

  • W sumie głosujących
    298
Status
Zamknięty.

DeletedUser17523

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Zgodzę się! Prawda nie trzeba być w CM ale starczy że jakaś masówka ma 120 członków i już sie robi problem ;/. Powino się zaznaczać wszystko i zmienić. A jeśli nie dla każdego to chodź dla adminów mających premium!

Ej no, jak będą tak nam utrudniać grę, tylko dlatego że nie mamy premium to będzie raczej niefajnie... ;)
 

DeletedUser1697

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Bardzo dobry pomysł, takie klikanie 1000 razy to samo do szału doprowadza:mad:
 

DeletedUser2590

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Byłem adminem w plemieniu, które miało ok. 100 członków i już był kłopot. Pomysł jest (jak widać) przemyślany i dopracowany, mam nadzieję, że wejdzie do życia. Jestem za.
 

DeletedUser14810

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Też dałbym 10/10, ale ta wada jest mi dobrze znana, bo w moim plemieniu kiedyś jakiś wariat zaczął wyrzucać wszystkich z plemienia, i gdyby nie interwencja założyciela, zdążyłby wszystkich wyrzucić. Jak by było ograniczenie, że nie może zaznaczać osób z administracji plemienia, to bym dał te 10, a tak 9. Ale pomysł świetny (sam jestem rangistą).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Jeszcze raz musze powiedzeć że to doskonały pomysł bo jak teraz powstał nowy świat to to się bardzo przydaje bo wwszyszcy mają range taką samą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Też przyłącze się do pozytywnych komentarzy. pola jednokrotnego wyboru są niewygodne.
 

DeletedUser15623

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

pomysl byl co prawda wiele razy ,jednak jest naprawde pozyteczny ,ja kiedys bylem adminem w plemieniu 130 osob i ni nadazalem ,to nie wiem jak jest z tym co ma 1000 kilka ich :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Sam jestem rangistą. Przydałoby się to. Moje plemię ma około 30 członków, więc i tak jest jakaśtam praca. Opracowanie działu "Kontynenty" na forum nie wyszło - brakowało czasu na sprawdzanie. 10
 

DeletedUser12271

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Zgadzam sią C M to strzaszna masówka... Pomysł jest bardzo dobrze wykonany dlatego daje 10.
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Świetny pomysł! Pierwszy pikinier, który jest z genialnym pomysłem.
 

DeletedUser26180

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Jak dla mnie świetny pomysł.;) 10 oczywiście,:)
 

DeletedUser23847

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Daję 10, ponieważ:

Sam jestem Założycielem Plemienia i u nas Rangi wyglądają tak:

nazwa gracza K49

I to jest wkurzające, że codziennie zmieniam tak Rangi ok. 6~7 osobom. Musze na każdego klikać i sprawdzać jaki ma Kontynent.


@edit: Na Świecie 10 nie ma Plemienia C M. KLIK

@edit2: Już mam. TU JEST
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21884

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Te kwadraciki... Naprawdę masz problem. Nie jesteś rangistą w masówce (tak myślę...), więc to problem owego rangisty, skoro taki głupi jest i przyjął tę funkcję siedząc w masówce. :p Pomysł oceniłem na 6/10, niemniej fajnie i starannie przedstawiony.
 

DeletedUser31610

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Wiecie co ? daję 9/10.:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Bardzo ładnie przedstawiony pomysł i niezły
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Mówiąc krótko GENIALNE:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

10/10
Dlaczego? nie musicie pytać, wszyscy wiedzą. Sam miałem plemię i wiem, co to jest zmienianie rang 120 graczy... Męczarnia. Pomysł jest świetny, dobrze pokazany wizualnie i są plusy i minusy
 

DeletedUser27977

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Jestem za.Co do wady to trzeba będzie być(głupio brzmi ale cóż...) bardziej ostrożnym przy nadawaniu praw.Są goście co zawodowo rozwalają plemienia (gdzieś na forum jeden się chwalił ale zapomniałem gdzie).Pomysł bardzo dobry trzeba tylko rozdawać prawa z "chłodną głową":D
 

DeletedUser25260

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Ja takze jestem adminem w plemieniu i denewuje mnie tak wolne zmienianie rang ! TAK !!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Reformacja w dziale "CZŁONKOWIE"

Fajnie przedstawione!
Bardzo fajny pomysł popieram 10/10!
 
Status
Zamknięty.
Do góry