Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Kobyłka.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.362
Historia legend speed na świecie 200:

-zdobycie ćwiartki poprzez powrzucanie swoich ludzi do każdego plemienia znajdującego się na ich ćwiartce a następnie ich rozwiazywaniem/rekrutacją i rozbijaniem od środka przez kretów

-pon z apk

-pon z witam

-pon z klasykiem

-„wojna z wygami” czyli niemożność przepchnięcia randomow w uczciwej walce a zamiast tego znowu rozbijanie plemienia od środka przez kretów, wyciąganie graczy których wcześniej się tam wstawiło, rekrutacja.

-sojusz z ns, love, klasyk

Macie historię swoich legend
 

AMOK X LUNDSTRAM

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.906
Historia legend speed na świecie 200:

-zdobycie ćwiartki poprzez powrzucanie swoich ludzi do każdego plemienia znajdującego się na ich ćwiartce a następnie ich rozwiazywaniem/rekrutacją i rozbijaniem od środka przez kretów

-pon z apk

-pon z witam

-pon z klasykiem

-„wojna z wygami” czyli niemożność przepchnięcia randomow w uczciwej walce a zamiast tego znowu rozbijanie plemienia od środka przez kretów, wyciąganie graczy których wcześniej się tam wstawiło, rekrutacja.

-sojusz z ns, love, klasyk

Macie historię swoich legend

I git napisz coś o mnie i będzie wisienka na torcie historii tej legendy i gitara suu
 
Wynik reakcji
54
Historia legend speed na świecie 200:

-zdobycie ćwiartki poprzez powrzucanie swoich ludzi do każdego plemienia znajdującego się na ich ćwiartce a następnie ich rozwiazywaniem/rekrutacją i rozbijaniem od środka przez kretów
Każde plemię mogło tak zrobić, jak widać jest dużo ujowych dowódców, co nie ogarniają 2+2
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
Ty weź już klęknij przed SPEED, i może zmów paciorek, A jak nie, to wakacje blisko, wyjedź pod namiot nad morze, albo do schroniska w góry.

Jak siedziałem na twoim koncie na zascie bo nim jebnales to nie byłeś taki cwany… utkaj łeb nieudaczniku i siedź na tym zapleczu i przejmuj barby dopóki keymil ci pozwala
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.668
Historia SPEED na świecie 200:

- zdominowanie ćwiartki od etapu pierwszych pałacy

- przemyślana dyplomacja niczym szachy5d

- uczciwość względem partnerów dyplomatycznych

- zdominowanie większego od siebie plemienia WYG, klepianie co akcje rekordów podbić, pokonanie topowego pod względem ilości wiosek plemienia w mniej niż miesiąc mimo tego że eNki pomagały tam na zastach i miały pomagać organizacyjnie

- wyelimonowanie sojusznika koalicji południowej (WYG) na którego wioski juz zadowolone eNeczki wskakiwały

- perfekcyjna odpowiedź na dogadanie sie WITAM z TI w postaci sojuszu z NS/LOVE/KLASYK

- najlepszy memiarz w historii tego FO (pozdro @AMOK X LUNDSTRAM)

A świat trwa dopiero 70 dni, ciekawe co dalej zaprezentuje ta POTĘŻNA ekipa
 

pepovskyyy

Zwiadowca
Wynik reakcji
802
Obie strony zadowolone z akcji, więc nic tylko się cieszyć :) Garść statystyk na 21:30 (więc do końca może być kilka wiosek w jedną, bądź drugą stronę).

Wioski:

ARES/APK – 14715

WITAM/TI – 16260



Dla porównania statystyki akcji APK/ARES z 07.05

+16 wiosek

Stosunek RA:RO ok. 2,16

AKCJA TI/WITAM z 09.05 na godz. 21:30

+ 36 wiosek

Stosunek RA:RO ok. 2,18



Trzeba zaznaczyć, że ares wbiło ponad 80mln ro na dzisiejszej akcji, natomiast ti/witam 07.05 przeszło 49 mln.
Według statystyk szykuje się w końcu jakaś fajna bitka :)
 
Wynik reakcji
54
Jak siedziałem na twoim koncie na zascie bo nim jebnales to nie byłeś taki cwany… utkaj łeb nieudaczniku i siedź na tym zapleczu i przejmuj barby dopóki keymil ci pozwala
Co robiłeś ? :D :D: D Teraz to poległem :D :D :D u mnie nie ma czegoś takiego jak zast. Idź się leczyć. Nigdy nie jebnąłem kontem. Nie wiem skąd takie bzdury bierzesz.
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
Historia SPEED na świecie 200:

- zdominowanie ćwiartki od etapu pierwszych pałacy

- przemyślana dyplomacja niczym szachy5d

- uczciwość względem partnerów dyplomatycznych

- zdominowanie większego od siebie plemienia WYG, klepianie co akcje rekordów podbić, pokonanie topowego pod względem ilości wiosek plemienia w mniej niż miesiąc mimo tego że eNki pomagały tam na zastach i miały pomagać organizacyjnie

- wyelimonowanie sojusznika koalicji południowej (WYG) na którego wioski juz zadowolone eNeczki wskakiwały

- perfekcyjna odpowiedź na dogadanie sie WITAM z TI w postaci sojuszu z NS/LOVE/KLASYK

- najlepszy memiarz w historii tego FO (pozdro @AMOK X LUNDSTRAM)

A świat trwa dopiero 70 dni, ciekawe co dalej zaprezentuje ta POTĘŻNA ekipa
Gówno, takie samo jak Ty odjebales na 173. Pozdrawiam serdecznie
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
Co robiłeś ? :D :D: D Teraz to poległem :D :D :D u mnie nie ma czegoś takiego jak zast. Idź się leczyć. Nigdy nie jebnąłem kontem. Nie wiem skąd takie bzdury bierzesz.
Przypomnij sobie stare światy w beretach nieudaczniku. Konto sirrobertopoznan albo robertopoznan… oczywiście teraz będziesz sie wypierał ale ogólnie mam to w chuju, krzycz tam dalej z tego zaplecza nieudasie
 

AMOK X LUNDSTRAM

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.906
Historia SPEED na świecie 200:

- zdominowanie ćwiartki od etapu pierwszych pałacy

- przemyślana dyplomacja niczym szachy5d

- uczciwość względem partnerów dyplomatycznych

- zdominowanie większego od siebie plemienia WYG, klepianie co akcje rekordów podbić, pokonanie topowego pod względem ilości wiosek plemienia w mniej niż miesiąc mimo tego że eNki pomagały tam na zastach i miały pomagać organizacyjnie

- wyelimonowanie sojusznika koalicji południowej (WYG) na którego wioski juz zadowolone eNeczki wskakiwały

- perfekcyjna odpowiedź na dogadanie sie WITAM z TI w postaci sojuszu z NS/LOVE/KLASYK

- najlepszy memiarz w historii tego FO (pozdro @AMOK X LUNDSTRAM)

A świat trwa dopiero 70 dni, ciekawe co dalej zaprezentuje ta POTĘŻNA ekipa
I git podpisuje
 
Wynik reakcji
54
Przypomnij sobie stare światy w beretach nieudaczniku. Konto sirrobertopoznan albo robertopoznan… oczywiście teraz będziesz sie wypierał ale ogólnie mam to w chuju, krzycz tam dalej z tego zaplecza nieudasie
Masz zawodną pamięć... i nie siedzę na żadnym zapleczu, Aż chyba z ciekawości poszukam twoich wiosek na 200 :) A nie czekaj, gracz Choriel nie istnieje na s200, to po kiego wała się w ogóle tu udziela :)
 

Szari.

Rycerz
Wynik reakcji
4.417
Każdy świat wygrany przez speed a przynajmniej 150+ to jakieś gowno nie obsadzone bo nikt na bociarzy i przekrętów nie chciał grać, nawet nie wiem jakie światy wygrali i na kogo ale podejrzewam że bili się na swoich kretow w innych plemionach dla beki xd

Z takich 150+ to wartym uwagi był 152, 170, 182 i 186

152 czym zageszczaniem ? to byl pierwszy swiat ktory rozpoczal proces niszczenia tej gry , to byl wstep do tego co mamy dzis
170 ? trudniej wioski wroga bylo podbic na gieldowym niz tu xD

Budujecie jakis mit swiatow bez farmy a jedynie czym sie one wyrozniaja to iloscia przekretow.
 
Ostatnia edycja:

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
3.226
Masz zawodną pamięć... i nie siedzę na żadnym zapleczu, Aż chyba z ciekawości poszukam twoich wiosek na 200 :) A nie czekaj, gracz Choriel nie istnieje na s200, to po kiego wała się w ogóle tu udziela :)
Gram tam gdzie grałem na 186 i ostatnio apk się ode mnie odbiło. Zapytaj gdzie gram oni Ci powiedzą
 
Wynik reakcji
2.965
Historia SPEED na świecie 200:

- zdominowanie ćwiartki od etapu pierwszych pałacy

- przemyślana dyplomacja niczym szachy5d

- uczciwość względem partnerów dyplomatycznych

- zdominowanie większego od siebie plemienia WYG, klepianie co akcje rekordów podbić, pokonanie topowego pod względem ilości wiosek plemienia w mniej niż miesiąc mimo tego że eNki pomagały tam na zastach i miały pomagać organizacyjnie

- wyelimonowanie sojusznika koalicji południowej (WYG) na którego wioski juz zadowolone eNeczki wskakiwały

- perfekcyjna odpowiedź na dogadanie sie WITAM z TI w postaci sojuszu z NS/LOVE/KLASYK

- najlepszy memiarz w historii tego FO (pozdro @AMOK X LUNDSTRAM)

A świat trwa dopiero 70 dni, ciekawe co dalej zaprezentuje ta POTĘŻNA ekipa

Z tym najlepszym memiarzem to dojebałeś jak chuj xD.
 
Do góry