Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Szum Lasu

Miecznik
Wynik reakcji
328
brawo @Szum Lasu najpierw cisniesz sPEEDY ze za blache sprzedali by rodziców po czym pod osłoną nocy uciekasz do nich xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


View attachment 63978
Gościu więcej plemienia nie zakładaj. O kretach wiedziałeś miesiąc temu - nic z tym nie zrobiłeś, mi napisałeś, że w każdej chwili można ich łyknąć. Na akcje im rozpisujesz 1 burzaka gdzie ja śle 30atakow.
Dodatkowo ponoć każdą akcję Speed miałeś rozpiskę a co akcja tracilismy ze 100wioch xD
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.525
Gościu więcej plemienia nie zakładaj. O kretach wiedziałeś miesiąc temu - nic z tym nie zrobiłeś, mi napisałeś, że w każdej chwili można ich łyknąć. Na akcje im rozpisujesz 1 burzaka gdzie ja śle 30atakow.
Dodatkowo ponoć każdą akcję Speed miałeś rozpiskę a co akcja tracilismy ze 100wioch xD
aż 30 wtf, dałeś rade to wysłać?
 
Wynik reakcji
404
Gościu więcej plemienia nie zakładaj. O kretach wiedziałeś miesiąc temu - nic z tym nie zrobiłeś, mi napisałeś, że w każdej chwili można ich łyknąć. Na akcje im rozpisujesz 1 burzaka gdzie ja śle 30atakow.
Dodatkowo ponoć każdą akcję Speed miałeś rozpiskę a co akcja tracilismy ze 100wioch xD
Jak jeszcze napiszesz, że na akcji dostałeś burzenie wiosek speed przy granicy z APK to będę miał flashbacki z gry z Mirkiem z 176 xd
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Gościu więcej plemienia nie zakładaj. O kretach wiedziałeś miesiąc temu - nic z tym nie zrobiłeś, mi napisałeś, że w każdej chwili można ich łyknąć. Na akcje im rozpisujesz 1 burzaka gdzie ja śle 30atakow.
Dodatkowo ponoć każdą akcję Speed miałeś rozpiskę a co akcja tracilismy ze 100wioch xD

No winę Mirka podkreślam akurat cały czas.
Co nie zmienia faktu, żeś wycieruch
 

Gax *4*

Miecznik
Wynik reakcji
144
jak Keymil odpali zapki to zatrzymamy się na K74

Jeśli chodzi o Kamila to trochę go znam. Jest w porządku i to naprawdę swój chłop. Wiem o tym, że każdy chce wygrać i cel uświęca środku, a to tylko gra.
Zrobią co będą chcieli i tak jak każdy robi i kombinuje na wszelakie sposoby.
Tak się złożyło, że plemię Speed w dzisiejszych plemionach jest jak Real Madryt w ostatnich 10 edycjach UCL. Skupiają w sobie aktywnych i dobrych graczy. Dodatkowo co niektórzy (raczej nie większość) używają botów. Kmic jako główna persona opiekująca się projektem jeszcze im kibicuje, bo permanentne bany ominęły jubileuszowy świat.
Dokładnie tak jak w Realu Madryt, wielu chce tam grać.
Sam nie wiem czy damy im radę jak się dalej będą tak rozpędzać, ale czas pokaże jakie będą koalicje. Są ludzie, którzy nie grają tu o przysłowiowe "złote gacie", tylko dla zabicia czasu, ale grę niestety na tym poziomie trzeba potraktować tak jak jedzenie: nie zjesz nie będziesz miał sił, nie zalogujesz się stracisz front.
 

Gax *4*

Miecznik
Wynik reakcji
144
dużo napisałeś tylko nie za wiele treści. KD i KO są jak szefowie w firmie, uskrzydleni gdy mają potencjał ludzki a idą na wypalenie zawodowe gdy nie mają wsparcia w teamie :)

tyle chyba by wystarczyło

Co do moich treści, to kwestia rozumowania tu się kłania. 1 persona wyciągnie z tego jedno zdanie, a 2 zrozumie całość.
Akurat dałaś złe porównanie co do firmy, albowiem pracuję w korporacji i wiem co się ma na rzeczy. W firmie dla pracownika liczą się głównie zarobki i możność ich zwiększania poprzez np. awanse czy ukończone projekty. Chyba, że pracuje już na takim stanowisku, które jest uprzywilejowane. Dyrektor dajmy na to KGHM czy Banku zawsze znajdzie pracę, bo jest z "zawodu dyrektorem".
Szefowie w firmie nie mają powinności, bo zlecają swoje zadania pracownikom na niższym szczeblu, ale biorą za to odpowiedzialność. Mimo wszystko zwykle ich nie czeka kara za błędy, tylko tych co są niżej.
Z funkcji KD i KO w każdej chwili można zrezygnować, albo zwyczajowo dać sobie z tym spokój i spędzić czas np. z bliskimi, bo to gra. Szef z pracy nie zrezygnuje, ponieważ straci duże pieniądze i dogodne możliwości rozwoju np. swoich dzieci. To jest zasadnicza różnica.

Wszedłem z wami w polemikę, trochę żałuję...
Miłego dnia
 
Wynik reakcji
528
Gościu więcej plemienia nie zakładaj. O kretach wiedziałeś miesiąc temu - nic z tym nie zrobiłeś, mi napisałeś, że w każdej chwili można ich łyknąć. Na akcje im rozpisujesz 1 burzaka gdzie ja śle 30atakow.
Dodatkowo ponoć każdą akcję Speed miałeś rozpiskę a co akcja tracilismy ze 100wioch xD
Gość zwyzywał speed za rekrutację, po czym dostał zaproszenie przeszedł jak szczur i wyżalił się tym razem na swoje byłe plemię.

Cytując klasyka:
"On to napisał, on to naprawdę napisał
Xdddddddddddd"

Jak speed zaczną tracić 50 to już można Cię zapraszać czy dopiero od stu ?
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.386
Gościu więcej plemienia nie zakładaj. O kretach wiedziałeś miesiąc temu - nic z tym nie zrobiłeś, mi napisałeś, że w każdej chwili można ich łyknąć. Na akcje im rozpisujesz 1 burzaka gdzie ja śle 30atakow.
Dodatkowo ponoć każdą akcję Speed miałeś rozpiskę a co akcja tracilismy ze 100wioch xD
Czy ty serio spłakałeś się że masz 30 ataków na rozpisce do wysłania ?
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
@Blejkoo okazuje się, że mimo tego iż zapewne przegrasz zakład, to kariera Twoja skończy się szybciej:)
Właśnie jestem w posiadaniu dowodów na Twoją chęć kupna konta w tej grze:)
Chcieć a kupić to różnica;p Słabe oferty były.


23
DNI DO POŁOWY MAJA - TO WTEDY @Bl-ack sno-w znika na dobre z FO.

Będę przypominał codziennie.

Pozdrawiam , miłego dzionka :)
 
Do góry