Dyskusja o sytuacji na świecie 200

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
Co tam dzisiaj ciekawego na serwerze się dzieje ? żadnych akcji? widzę że kurz po botach opadł i się zaczyna znowu ciśnięcie APK
 

Lord Miksa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.869
Co Ty wymyślasz XD Przecież 3/4 Ban to były osoby wsadzone przez pajtona, zacznijcie patrzeć na swoje plemiona i zrozumcie, że to o co nas oskarżacie, jest robione u Was w takim samym stopniu XD Albo udajecie, że o tym nie wiecie, albo jesteście naiwni po prostu XD Ależ to aż oczy bolą jak się czyta takie rzeczy, boty w speed - każde plemię jakiegoś bana wyłapało, darmy speed - witam cały człon darm + Ci w aresach,, apk bcm, Ti orki, N cztery człony na start i z pełno osób w ban, a to są tylko te rzeczy o których wiemy oficjalnie XD Ja nie wiem czy to jest głupota czy ślepota czy naiwność, ale tak teraz wyglądają plemiona i jedyne co możecie z tym zrobić to zakładać własne plemię i grać w ten "moralny" sposób albo skończyć z plemionami XD a takie płakanie na forum, żeby się wyżalić, no przykro nam, ale nie nikogo to nie obchodzi XD
To chyba nie wiesz o czym mowisz, Pajton ledwo wiedzial kto w tym ban jest dopoki 1 akcja nie poszla.

Po 1 akcji na ban czołowi gracze wraz z radą zaczeli pisać do enek bo ogarneli ze z dwu czlonowego plemienia moze 20-30 sie nadaje do gry.

Tak samo z tego plemienia dyktatorzy gdzie tam sie jakies cyrki działy. Jeden wodz odchodzil, drugi przychodził, po chwili wracał ten pierwszy i wyrzucał tego drugiego. To osoby ktore ogarnialy, do enek rownież napisały.

Tak wiec Pajton ogarnał liste osob do przejścia, a następnie termin gdzie wszyscy maja przejść w jednym czasie.

Oczywiscie mialo przejsc mniej osob, ale potem. Sie okazalo ze kolega kolegi tez chce itd i wyszło jak wyszło.

W skrocie Nikt z poludnia nie wsadzał swoich kretów na poczatku świata zeby uzyskać przewage nad innymi plemionami w odróżnieniu od potężnego spit.

Tutaj wystarczył argument siły i ludzie sami zaczeli szukać ratunku.
 

Satynowa

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
902
Dlatego w plemsach istnieje zasada, zgodnie z którą darmy są dla zarządu (rady), a tobie panie areczku możemy pozwolić rozbić off, czyszcząc wioski radzie xd
nie miałabym nic przeciwko temu żeby darmy były dla zarządu. Widzę wysyłając swoje offy i szlachtę że członkowie rady też lecą równo z atakami. Różnica między mną a nimi jest taka żę ja obliczyłam ile człowieka temperatura ma km/h a rada zadbała o dyplomację , równomierny rozwój, plener ataków, rozłożenie deffa itd itp
 
Do góry