Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.202
Przyjąłem 46 na 47 ofow od Witam z dodatnim szczęściem, z czego 39 ofow ze szczesciem 24+...To jest pierdolony żart. 5 klinów stykowych przełamanych bo szczęście przy grubym 16.5+... Kmic pokazał mi dzisiaj, że z RNG moge stracić wioski nawet na tak słabej akcji jak dzisiejsza od Witam...

Hahahaha
Wczoraj się pucował i prowokował a dziś tłumaczy.
Karma dała Ci po uszach, co?
 

noobzmulciaka

Pikinier
Wynik reakcji
78
Nie pamiętasz jak jeszcze jakiś czas temu pisali że próba dogadania się z Ares była ale ego top i się nie udało?
Mnie ciekawi co tam Aresy chciało od Witam skoro się nie dogadali a Witam potrzebowało obrzeży xD Pewnie chcieli 50/50 blach końcowych, miejsca w radzie dla swoich randomów z rady wspólną nazwę xD bo ciągle gadka o ego ego ego i się nie dogadali a już w połowie marca czyli 2 tyg po starcie Aresy z APK gadali. Aresy jak widać są jak dziwka
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.108
Mnie ciekawi co tam Aresy chciało od Witam skoro się nie dogadali a Witam potrzebowało obrzeży xD Pewnie chcieli 50/50 blach końcowych, miejsca w radzie dla swoich randomów z rady wspólną nazwę xD bo ciągle gadka o ego ego ego i się nie dogadali a już w połowie marca czyli 2 tyg po starcie Aresy z APK gadali. Aresy jak widać są jak dziwka
chłopie nie grasz na tym świecie to się nie wypowiadaj albo podaj swój nick
6214e0fb4cfd7a95a8c0cb57b234f09d-ezgif.com-optimize.gif
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.202
Wyjdę na plus śmieciu. Ale szczekaj sobie bo za 28 dni będziesz miał dług jak lakiernik. Po prostu zamiast iść spać o 11 pójdę o 14.

Karma dała ci po pysku i słusznie.
Zasłużyłeś sobie.
Zamiast płakać skup się na bronieniu, to nie będziesz musiał wciskać kitu, że 95% ataków weszło na najwyższym szczęściu
 

EgoSumZygmek

Miecznik
Wynik reakcji
328
Karma dała ci po pysku i słusznie.
Zasłużyłeś sobie.
Zamiast płakać skup się na bronieniu, to będziesz musiał wciskać kitu, że 95% ataków weszło na najwyższym szczęściu

Ale Ty wiesz, że 17 osób oglądało to na discordzie i jest w stanie to potwierdzić? Nawet Witam może potwierdzić, nie wymyśliłem sobie tych raportów, po prostu mnie szczęście dzisiaj wyruchało i tyle.
 
Do góry