Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Gelenda

Miecznik
Wynik reakcji
75
Najlepsze jest to że oni nie mieli nic wspólnego z rozpadem 3d xd ten Mirek jest tak głęboko odklejony że aż się nie chce tego komentować. Typowy zjeb co będzie sobie przypisywał nie swoje zasługi, a na wszystkie niepowodzenia znajdzie każdą możliwą wymówkę, prócz takiej, że sam nie ogarnął i się nie nadaje.

A 3d to nie było plemię speedow głąby xd
Czyli mordo wracając speedy nie mają ukrytch członów i nic nie więdzą :)

Jesteście takie kozaki że od dziś na boSSo zapieedalam.
Ave Ora et labora .
 

Adominos

Chłop
Wynik reakcji
70
Mówiłem sobie ależ bym zagrał z tym wielkim speed, z najlepszą ekipą. No cóż, człowiek się całe życie uczy.
Zapytacie co się stało? Otóż keymil siedział na zaście u jednego z naszych i rozdał wszystkie jego wioski w środku nocy :)
Tak wiem wiem. Wszyscy tak robią. A wiecie czemu wszyscy tak robią? Dlatego że najlepsze ekipy tak robią. Brakuje mi czasów gdzie było plemię i akademia, ludzi byli wierni swoim plemionom. Wgl po tej grze widać takie zeszmacenie się społeczeństwa. Krety, oszuści, boty. Z jednej strony żałuję że skończyłem gierki przed tym światem bo z ostatniego mojego świata (Ave P! ❤️) mam fajne wspomnienia. Z drugiej, fajnie ze dowiedziałem się że jednak grałem już w najlepszej ekipie na plemionach :). Speedy, może i jesteście dobrzy, nie zabieram Wam tego, bo to byłby blamaż. Ale że Wasza legenda jest zbudowana na zakłamanych podwalinach, również nikt Wam nie zapomni. Ha tfu, I miłego weekendu :)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Mówiłem sobie ależ bym zagrał z tym wielkim speed, z najlepszą ekipą. No cóż, człowiek się całe życie uczy.
Zapytacie co się stało? Otóż keymil siedział na zaście u jednego z naszych i rozdał wszystkie jego wioski w środku nocy :)
Tak wiem wiem. Wszyscy tak robią. A wiecie czemu wszyscy tak robią? Dlatego że najlepsze ekipy tak robią. Brakuje mi czasów gdzie było plemię i akademia, ludzi byli wierni swoim plemionom. Wgl po tej grze widać takie zeszmacenie się społeczeństwa. Krety, oszuści, boty. Z jednej strony żałuję że skończyłem gierki przed tym światem bo z ostatniego mojego świata (Ave P! ❤️) mam fajne wspomnienia. Z drugiej, fajnie ze dowiedziałem się że jednak grałem już w najlepszej ekipie na plemionach :). Speedy, może i jesteście dobrzy, nie zabieram Wam tego, bo to byłby blamaż. Ale że Wasza legenda jest zbudowana na zakłamanych podwalinach, również nikt Wam nie zapomni. Ha tfu, I miłego weekendu :)

Pozwól, że Ci zacytuję pewną wypowiedź:

Niestety, przestrzegałem @TypowyMirekHandlarz przed nieodpowiedzialnymi decyzjami.
Nie posłuchał.
Rekrutował co się da i gdzie się da.
Popełnił błąd, za który zapłaci.

Do kogo masz więc obecnie pretensje?
Płacicie cenę nie za to, że @Keymil LoveOrHate jest przebiegły i cwany (bo jest), ale za to, że robiliście to samo co randomy z Ares. Czyli zbieraliście z mapy wszystko co się da.
Przerabiamy to co świat, zanim coś się wydarzy ze 2 tyg wcześniej o tym piszę i jestem uważany za wariata.
Co najciekawsze jestem przekonany, że jeśli ruszycie na następnym świecie, to popełnicie te same błędy co tutaj. Także kolego @Adominos pora uderzyć się w pierś.
Keymil wykorzystał okazję i waszą głupotę. Na tym polega między innymi ta gra.
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
Pozwól, że Ci zacytuję pewną wypowiedź:



Do kogo masz więc obecnie pretensje?
Płacicie cenę nie za to, że @Keymil LoveOrHate jest przebiegły i cwany (bo jest), ale za to, że robiliście to samo co randomy z Ares. Czyli zbieraliście z mapy wszystko co się da.
Przerabiamy to co świat, zanim coś się wydarzy ze 2 tyg wcześniej o tym piszę i jestem uważany za wariata.
Co najciekawsze jestem przekonany, że jeśli ruszycie na następnym świecie, to popełnicie te same błędy co tutaj. Także kolego @Adominos pora uderzyć się w pierś.
Keymil wykorzystał okazję i waszą głupotę. Na tym polega między innymi ta gra.

Spokojnie snow nie cisnij tak po nim
Nie chcesz chyba zeby sie chlop pochlastal przez to jak mu postami spamujesz? ;d chcesz sie przyczyniac do morderstwa czlowieka ktory tu tylko wyraza swoje opinie?
 

Wazzup??

Chłop
Wynik reakcji
15
Ale niektórzy mają wyidealizowane wyobrażenie o starych światach...
Od ponad dekady nic się w tej grze nie zmieniło. Kosy, boty, mulciaki, włamywania na konta, ddosy... to wszystko było i dawniej.
może jak się budowało domki w podstawówce na obrzeżach do góra 5 wsi to się tego nie widziało albo to efekt czasu i typowa mentalność "kiedyś to kurła było hehe". idk ale śmieszy mnie to gadanie jak to dawniej wszyscy honorowo walczyli xD
 

TypowyMirekHandlarz

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.750
Pozwól, że Ci zacytuję pewną wypowiedź:



Do kogo masz więc obecnie pretensje?
Płacicie cenę nie za to, że @Keymil LoveOrHate jest przebiegły i cwany (bo jest), ale za to, że robiliście to samo co randomy z Ares. Czyli zbieraliście z mapy wszystko co się da.
Przerabiamy to co świat, zanim coś się wydarzy ze 2 tyg wcześniej o tym piszę i jestem uważany za wariata.
Co najciekawsze jestem przekonany, że jeśli ruszycie na następnym świecie, to popełnicie te same błędy co tutaj. Także kolego @Adominos pora uderzyć się w pierś.
Keymil wykorzystał okazję i waszą głupotę. Na tym polega między innymi ta gra.
black ile razy mam ci powtarzac ze nie braliśmy z mapy "wszystkiego" ale rekrutacje mieliśmy odpalna dużą bo speedy zrobiły plemie 3d zajmujac cale nasze plecy i gdyby nie moja rekrutacja to speedy juz teraz miałyby zajęte 40% mapy rozumiesz ? nie każdy bohater nosi pelerynę xd

received_324771750593969.png
Tak to wyglądało
 

Adominos

Chłop
Wynik reakcji
70
Pozwól, że Ci zacytuję pewną wypowiedź:



Do kogo masz więc obecnie pretensje?
Płacicie cenę nie za to, że @Keymil LoveOrHate jest przebiegły i cwany (bo jest), ale za to, że robiliście to samo co randomy z Ares. Czyli zbieraliście z mapy wszystko co się da.
Przerabiamy to co świat, zanim coś się wydarzy ze 2 tyg wcześniej o tym piszę i jestem uważany za wariata.
Co najciekawsze jestem przekonany, że jeśli ruszycie na następnym świecie, to popełnicie te same błędy co tutaj. Także kolego @Adominos pora uderzyć się w pierś.
Keymil wykorzystał okazję i waszą głupotę. Na tym polega między innymi ta gra.
Nie mam pretensji :) po prostu boleję nad tym że ludzie się oszukują i nie grają fair-play :) wiem że ten świat tak wygląda, w sensie nie tylko plemiona ale całe życie, po prostu mi się to nie podoba i wyrażam opinie :)
 
Do góry