Dyskusja o sytuacji na świecie 200

skydwayler

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.701
Niby Black w ignore ale na każdej stronie aby same wypowiedzi do jego wypocin. Dziwię się że po tej hipokryzji z Witamami jeszcze ktoś mu coś odpowiada. I to jest też troszkę smutne bo nawet ignore nie pomaga czytać lepszej dyskusji <beczy>
autentycznie pomyślałem o tym samym w tym samym momencie, jakie to irytujące, że ignorujesz jakiegoś debila, a tyle osób mu odpowiada, że właściwie jakbyś czytał jego posty XD i jeszcze najgorsze jest to, że go cytują, więc ten nick się ciągle przewija
 

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
Wytlumaczy mi ktos o co chodzi, ze od 5 stron jest tu dyskusja o fikcyjnym "konflikcie" Speed z APK, ktory narodzil sie w glowie wariata xD Odechcialo mi sie tu wchodzic juz dawno temu przez tego mitomana, ale z perspektywy to juz lepiej jak pisal jakies pierdy o lakiernikach i zmyslonej zonie niz te farmazony o sytuacji dyplomatycznej na swiecie

Black Snow zjechal P wiec sie zna. Przez niego to plemie nigdy nie wystartuje na zadnym swiecie wiecej. Macie konflikt speed vs apk. Nie wazne co sie tam miedzy wami dzieje, istotne jest co sie tutaj pisze o was. Powinniscie sie tu zebrac i konfliktowac; spianc itd
To prawda plujemy do ryja spidom bo stresują naszego dziadka snuffiego

Jak ten tutaj
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
a mi nie wierzyli niektórzy jak pisałem że do zamknięcia składów zostaną maks 3 ekipy.

Ty to akurat co 2 dni klepiesz tyle bzdur, że ciężko spamiętać. Chyba z pudzianem na zmianę macie dzień wariata, w parzyste dni jeden a w nie drugi.

--

aPK bardzo się wystraszyło tego co piszę. Bójcie się, wasz koniec nadchodzi. Słowo Blacka
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.199
lament boży trwa w najlepsze xD

Jeśli mógłbym prosić, przestań posługiwać się słowotwórstwem jakiegoś chorego człowieka, który jest wykorzystywany przez cwaniaków w krawatach.
Sorry, ale mnie pato contenty nie interesują. Nie mam 16 lat, żeby oglądać jakichś patusów i się tym jarać.
Dziękuję za zrozumienie.

--

Tzn ten dowcip z wojną speed i apk był zabawny przez chwilę, ale ile można ciągnąć ten sam żart XD

@Bl-ack sno-w = ZDARTA PŁYTA

Zamknij mordę.
Którego słowa nudziarzu nie zrozumiałeś?
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.535
Jeśli mógłbym prosić, przestań posługiwać się słowotwórstwem jakiegoś chorego człowieka, który jest wykorzystywany przez cwaniaków w krawatach.
Sorry, ale mnie pato contenty nie interesują. Nie mam 16 lat, żeby oglądać jakichś patusów i się tym jarać.
Dziękuję za zrozumienie.

--



Zamknij mordę.
Którego słowa nudziarzu nie zrozumiałeś?
ty to jesteś takim kononowiczem plemion

-nic ci się nigdy nie udało, a zachowujesz się jakbyś we wszystkim był najlepszy
-wymyślasz nieprawdziwe historie
-w swojej głowie masz zawsze racje
-jak coś ci nie po drodze to lamentujesz identycznie jak konon

ostatni twój lament na temat apk i speed tylko to potwierdza
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.470
Nie ma co sie oszukiwać. Jeżeli ekipy chcą myśleć o zwycięstwie na tym świecie to wszyscy powinni zjednoczyć sie przeciwko SPEED. Dogadanie się na finałową walkę z nimi nie wchodzi w grę, bo 1 vs 1 raczej nikt sobie z nimi nie poradzi z powodu nagromadzenia duzej ilosci botów, ludzi, którzy będą ciągle zagęszczać im teren, kretów, których mają pewnie w każdym plemieniu.
 
Do góry