Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Szum Lasu

Miecznik
Wynik reakcji
328
Tylko plemiona są tak zje.. nienormalne.
Gram w grę ekonomiczną, w której na konta +10lat lecą permy mimo kupowania paczek za setki euro (miesięcznie trzeba dać około 30euro żeby jakoś się liczyć). Nikt tam na to nie patrzy. Regulamin to regulamin.

Mam nadzieję, że wytrwam przy tym, że to mój ostatni świat. Jak mam wstawać w nocy, gdzie mam na rano, młody dodatkowo budzi co 2 godziny, a typ sobie na wyłączonym kompie „gra” i wszystko ogarnia to paranoja. Szkoda czasu i zdrowia
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
A robienie przez was wyłącznie z Witaczy nieuczciwych i przedstawianie ich jako całe zło świata, to nie tylko bezczelność ale też ...na wymioty aż się zbiera widząc tę podłość.

--

To ty krzyczałeś, że masz wtyki w supporcie, ty krzyczałeś o aktywnym zgłoszeniu, ty mówiłeś, że przeprosisz jak nie dostanę blokady.

Jesteś zerem, skończyłeś się. Kiedyś koncertowo dymałeś oszustów, krętaczy i obłudników a teraz stałeś się jednym z nich.

Krzyczałem o tym, że Arhelan został ukarany niesłusznie i się to potwierdziło.

Support najwidoczniej pogodził się z tym, że darmy są. Nie zmienia to faktu, że jest to oszustwo a Ty jesteś oszustem i kanciarzem. Pozbawionym nawet umiejętności. Żre darmy a na froncie zbiera mele. Wojownik.

Kiedyś koncertowo walczyłem z wszystkimi oszustami. Jak teraz.
Problem w tym, że teraz oszustem jesteś również Ty
 
Wynik reakcji
410
Szuka ktoś coopa?

Oferuję:
niepowtarzalne umiejętności
w mojej 14 letniej karierze w plemionach, nikt nie zdołał przełamać frontu grając przeciwko mnie. jednym słowem - nie ma na mnie skurwysyna.
doświadczenie poparte wieloma wygranymi światami
jedne z nich wygrywane były jako zwykły gracz, inne jako wódz plemienia. jestem wszechstronnie uzdolnionym, uniwersalnym zawodnikiem.
nieskazitelna reputacja
wieloletnie doświadczenie zaowocowało renomą wśród innych graczy. widok mojego nicku w profilu wzbudza zarówno grozę, jak i szacunek u wrogów i sojuszników.
duża ilość wolnego czasu
poza sukcesami w grze, odnoszę je również w świecie rzeczywistym. mogę wobec tego pozwolić sobie, by spędzać na plemionach więcej czasu, niż przeciętny gracz.
dokładność, sumienność, życzliwość
umiem robić cofkę, wbić klina, dograć atak co do sekundy bez używania nielegalnego oprogramowania. na wszystkie wiadomości zawsze odpowiadam z życzliwością i uśmiechem na twarzy, gwarantując budowanie pozytywnego wizerunku w oczach rozmówców.
rywalizacja
bardzo lubię rywalizować, więc gra ze mną na coopie sprawi, że na 99% nasze konto wbije topkę. gardzę darmami - wszystkie przejęcia wiosek wykonuję na graczach wrogich plemion, co jeszcze bardziej utwierdza ich w przekonaniu, że jestem niepokonany i niezniszczalny.

Poproszę o wiadomości prywatne osób zainteresowanych z obojętnie jakich plemion, wykluczając przy tym
- szczochów ze sPEED
- inwalidów z rUHANU
- ułomków z wYGUW (czy jakkolwiek to ścierwo prowadzone przez mirka się nazywa)
- psów psa pACIKA
- przygłupów z wITAM (w przypadku, gdy będę grał przeciwko wam, zmieńcie nazwę na żEGNAM)
- półgłówków z nIEOBLICZALNYCH, bo prowadzi nimi klaun z rUHANU

Wszystkie pozostałe plemiona zapraszam do kontaktu.
Nikt teraz coopa nie szuka, bo sam próbowałem się gdzieś wkręcić.Taki dobrobyt w kraju że teraz wszyscy na botach jadą :(
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.859
A robienie przez was wyłącznie z Witaczy nieuczciwych i przedstawianie ich jako całe zło świata, to nie tylko bezczelność ale też ...na wymioty aż się zbiera widząc tę podłość.

--



Krzyczałem o tym, że Arhelan został ukarany niesłusznie i się to potwierdziło.

Support najwidoczniej pogodził się z tym, że darmy są. Nie zmienia to faktu, że jest to oszustwo a Ty jesteś oszustem i kanciarzem. Pozbawionym nawet umiejętności. Żre darmy a na froncie zbiera mele. Wojownik.

Kiedyś koncertowo walczyłem z wszystkimi oszustami. Jak teraz.
Problem w tym, że teraz oszustem jesteś również Ty
Nie mam z tym problemu jakby Witamy robiły sobie podśmiechujki z tego, że straciłem wioski. To przecież nierozłączny element tej gry. Przecież ja tu bije tylko i wyłącznie do Ciebie. Nie wrzucam Cię w ogół więc się tym nie zasłaniaj.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.204
Nie mam z tym problemu jakby Witamy robiły sobie podśmiechujki z tego, że straciłem wioski. To przecież nierozłączny element tej gry. Przecież ja tu bije tylko i wyłącznie do Ciebie. Nie wrzucam Cię w ogół więc się tym nie zasłaniaj.

Ale o czym teraz gadasz? Po co zmieniasz temat?

--

BRAWO BRAWO

Pięknie się pokazują obłudnicy z APK, właśnie otrzymałem od mojego przyjaciela zdjęcie, na którym widać, jak jeden z członków tego plemienia dogrywa 4 SZLACHCICÓW W PRZEDZIALE 1 MS.

View attachment 63087

HAŃBA

@Snuffy83 @Doktor Hałs312 @Buduj Mur Macie jakieś słowa wyjaśnienia, zamierzacie coś takiego tolerować?

Co o tym sądzisz? @Bl-ack sno-w


To, że w aPK bociarstwo jest powszechne wiadomo przynajmniej od kilku lat.
I można się śmiać, ale tak jest
 

Buduj Mur

Szlachcic
Wynik reakcji
6.435
Black nie ma sensu tu dyskutować, mi zal jak Cie atakują tu na FO , na pewno nie cisnałeś na botach na tej małej wioseczce . Wiem że pewnie jak Sułtan onanizowałes sie swoja zajebistością na innych swiatach w Witam ponizając innych graczy, miałam tego pigułke te kilkanascie dni tu , więc za to pewnie ten hejt na Ciebie teraz . Czas posypać głowę popiołem.
Mam nadzieje że Witacze uczciwi potępią to co sie stało . Nie wierze że 300 osób leciało na botach i że wszyscy o tym wiedzieli .
Nic nie zrobią bociarza a wręcz przeciwnie jak zejdzie ban to dostaną darmy na froncie XD
BRAWO BRAWO

Pięknie się pokazują obłudnicy z APK, właśnie otrzymałem od mojego przyjaciela zdjęcie, na którym widać, jak jeden z członków tego plemienia dogrywa 4 SZLACHCICÓW W PRZEDZIALE 1 MS.

View attachment 63087

HAŃBA

@Snuffy83 @Doktor Hałs312 @Buduj Mur Macie jakieś słowa wyjaśnienia, zamierzacie coś takiego tolerować?

Co o tym sądzisz? @Bl-ack sno-w
Typowo kot wskoczył na klawiaturę
 

incremonsta

Rycerz
Wynik reakcji
3.423
Szuka ktoś coopa?

Oferuję:
niepowtarzalne umiejętności
w mojej 14 letniej karierze w plemionach, nikt nie zdołał przełamać frontu grając przeciwko mnie. jednym słowem - nie ma na mnie skurwysyna.
doświadczenie poparte wieloma wygranymi światami
jedne z nich wygrywane były jako zwykły gracz, inne jako wódz plemienia. jestem wszechstronnie uzdolnionym, uniwersalnym zawodnikiem.
nieskazitelna reputacja
wieloletnie doświadczenie zaowocowało renomą wśród innych graczy. widok mojego nicku w profilu wzbudza zarówno grozę, jak i szacunek u wrogów i sojuszników.
duża ilość wolnego czasu
poza sukcesami w grze, odnoszę je również w świecie rzeczywistym. mogę wobec tego pozwolić sobie, by spędzać na plemionach więcej czasu, niż przeciętny gracz.
dokładność, sumienność, życzliwość
umiem robić cofkę, wbić klina, dograć atak co do sekundy bez używania nielegalnego oprogramowania. na wszystkie wiadomości zawsze odpowiadam z życzliwością i uśmiechem na twarzy, gwarantując budowanie pozytywnego wizerunku w oczach rozmówców.
rywalizacja
bardzo lubię rywalizować, więc gra ze mną na coopie sprawi, że na 99% nasze konto wbije topkę. gardzę darmami - wszystkie przejęcia wiosek wykonuję na graczach wrogich plemion, co jeszcze bardziej utwierdza ich w przekonaniu, że jestem niepokonany i niezniszczalny.

Poproszę o wiadomości prywatne osób zainteresowanych z obojętnie jakich plemion, wykluczając przy tym
- szczochów ze sPEED
- inwalidów z rUHANU
- ułomków z wYGUW (czy jakkolwiek to ścierwo prowadzone przez mirka się nazywa)
- psów psa pACIKA
- przygłupów z wITAM (w przypadku, gdy będę grał przeciwko wam, zmieńcie nazwę na żEGNAM)
- półgłówków z nIEOBLICZALNYCH, bo prowadzi nimi klaun z rUHANU

Wszystkie pozostałe plemiona zapraszam do kontaktu.
Cho na coopa, samo ego wypierdoli konto na top1
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
@Bl-ack sno-w,
poważne pytanie - liczę na poważną odpowiedź.

Czy będziesz postulował za kategorycznym rozebraniem zbanowanych bociarzy, wydaleniem ich z plemienia i odcięciem się od nich w przestrzeni publicznej?
Zawsze do tej poru głosiłeś, że pozbycie się szkodników i publiczne przeprosiny ze strony władz plemienia, to jedyna możliwość oczyszczenia swojego wizerunku. W innym przypadku, plemię które w swoich szeregach trzyma potwierdzonych oszustów - firmuje swoją nazwą i popiera ich haniebne czyny.
Czy również dziś, możemy liczyć na konsekwentne działanie w tym kierunku?

Pozdrawiam
 
Do góry